Флиртувате ли дългосрочно без намерение за секс/връзка?

  • 16 676
  • 110
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 822
на мен са ми привлекателни много мъже, че и жени, не съм животно за да се съвкуплявам с всеки, който ми е симпатичен с нещо. на мен изобщо ми е неприятно да общувам с мъже,  които са  непривлекателни.
bodybeautiful това означава ли, че ти е неприятно и не би общувала с остроумен и забавен мъж, който не те привлича сексуално? Примерно, по-нисък е от теб с една глава или е пълен, по-стар, плешив и т.н.? Всички закачки и шеги ли влизат в категория "флирт"?  Всеки ли който ти е симпатичен, те привлича? И обратно, ако не ти е интересен като мъж, въобще го игнорираш? Как общуваш например с колежи 20 г. по-стари от теб?

 за мъжете с 20 години по-големи от мен ме уби, ами аз точно такива харесвам най-много.

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 18:52 от bodybeautiful

# 76
  • София
  • Мнения: 11 492
Скрит текст:
Таф таф всеки човек, който е самотен и има нужда от любов може да изпадне в ситуация да иска връзка, а отсреща да си чешат егото с него. Истината е, че трябва да си достатъчно силен и самодостатъчен за да не ти е кофти, след като имаш очаквания. Но пък е смешно възрастни хора с деца да имат очаквания. Просто приемаш, че хората са си такива и не страдаш, не се чудиш защо. А отговорът е, че им е скучно и това им е начин на забавлениее-да вероятно така нараняват някого, но не си дават сметка или пък им е все едно.
Аз също съм флиртаджийка
Скрит текст:
, но не мисля, че някой мъж чак пък ще го мисли, защо не съм му пуснала. Мъжете са първосигнална и им е по-лесно в живота. Аз гледам да действам като тях.
Супер неприятна порода. Всъщност... по-скоро жалка порода. Нито ти стиска да отидеш до края, нито пък ти се мирува. Жадуваш някой да ти погали егото, защото без мъжки поглед и комплимент си спихната като праскова през октомври. Такива като теб са най-жалки, като мине онзи физически прелом в житейската линия на всяка жена, отвъд който мъжете мераклии за флирт рязко започват да намаляват.

Пожелавам ти да намериш други източници на самочувствие до тогава.

Подкрепям с две ръце!

# 77
  • Мнения: X
Вие пък не се ли обръщате след хубава жена (не буквално) и ако ви се наложи да общувате с такава, не ви ли е приятно? Не е по темата, но чак пък такова дървено поведение, хайде моля ви...

# 78
  • София
  • Мнения: 24 839
Вие пък не се ли обръщате след хубава жена (не буквално) и ако ви се наложи да общувате с такава, не ви ли е приятно? Не е по темата, но чак пък такова дървено поведение, хайде моля ви...

Докога флиртаджийките ще бягат по тъча, се питам? newsm78

Да се обърнеш и буквално след хубав мъж/ жена, не е флирт, да общуваш и да направиш комплимент, също още не е флирт.
Да оценяваш вербално и с езика на тялото, качества през призмата на сексуално излъчване на отсрещния и влиянието му върху теб, е нещо съвсем друго.
Както и да пръскаш целенасочено сексапил по изброените по- горе начини. Mr. Green

Така че, който е решил да си подпира егото създавайки илюзии в нечия глава, би трябвало да има достатъчно кураж да признае какви ги върши, а не да се прави на приятно разсеян и да се изнервя когато поведението му се оцени подобаващо.

# 79
  • Мнения: 822
ох айде и да пръскаш сексапил нарочно се оказа проблем. какви сте такива талибани. ми някои хора пръскат неприятна миризма, по-добре сексапил.

# 80
  • Мнения: X
Аз не пръскам сексапил и не флиртувам де с когото сваря. Нямам нужда да си чеша егото с хора, които не ме вълнуват по никакъв начин. Но, пуританските изказвания на тоя и оня ми идват в повече.

# 81
  • Мнения: 54 642
Аз не пръскам сексапил и не флиртувам де с когото сваря. Нямам нужда да си чеша егото с хора, които не ме вълнуват по никакъв начин. Но, пуританските изказвания на тоя и оня ми идват в повече.

И на мен. Naughty
Направо не мога да повярвам какви хора има. Rolling Eyes
Ще каже човек, че само с мъжа си/жена си говорят, други хора няма на света!
Баси скуката! Crazy

И не, не е само сексапила, за флирта е нужно и чувство за хумор. Един човек може да изглежда много добре, ама ако е дърво, като тези мъже в темата Mr. Green, хич не си представям как ще се получи флирт? Crazy

# 82
  • Мнения: 822
добре де, ако човек е априори непривлекателен за противоположния пол, каквото и да пръска, никой няма да го отрази. а ако човек си е харизматичен и привлекателен, дори и да не се хаби, пак ще въздишат по него. никой не се е влюбил в някого само защото онзи се е държал еди как си. влюбил се е в качествата на човека. а ако се е влюбил само защото онзи е флиртувал, а не в качествата му като човек, това говори за липса на всякакви критерии. за мен само един комплексар би харесал някого единствено защото другият му е пуснал нишан. А ако не го харесва заради това, то другият няма вина, че е готин.

# 83
  • Мнения: 2 843
Морализаторският тон в тази тема е изключително досаден. Особено от страна на мъже, които съм забелязала, че не са съвсем чужди на разни реторически стратегии за приковаване на вниманието тук, мъже, които са виртуални позьори. Да, това също е флирт. Пребиваването им тук е форма на флирт.

# 84
  • София
  • Мнения: 24 839
Морализаторският тон в тази тема е изключително досаден. Особено от страна на мъже, които съм забелязала, че не са съвсем чужди на разни реторически стратегии за приковаване на вниманието тук, мъже, които са виртуални позьори. Да, това също е флирт. Пребиваването им тук е форма на флирт.

Много парадоксално става вече упоритото отричане и игнориране на мнението на мъжете в темата.

Това е мъжката гледна точка- така мъжете оценяват дадено женско държание.
И вместо да се замисли съответната жена дали този ефект търси с държанието си и да ѝ е коректив, се започва една война срещу мъжкото мнение- не било вярно, че мъжете така били възприемали държанието ѝ. Mr. Green

И дори тяхното пребиваване тук да е форма на флирт, какво пречи да извлечем полза от него? newsm78

# 85
  • Мнения: 822
Морализаторският тон в тази тема е изключително досаден. Особено от страна на мъже, които съм забелязала, че не са съвсем чужди на разни реторически стратегии за приковаване на вниманието тук, мъже, които са виртуални позьори. Да, това също е флирт. Пребиваването им тук е форма на флирт.

Много парадоксално става вече упоритото отричане и игнориране на мнението на мъжете в темата.

Това е мъжката гледна точка- така мъжете оценяват дадено женско държание.
И вместо да се замисли съответната жена дали този ефект търси с държанието си и да ѝ е коректив, се започва една война срещу мъжкото мнение- не било вярно, че мъжете така били възприемали държанието ѝ. Mr. Green

И дори тяхното пребиваване тук да е форма на флирт, какво пречи да извлечем полза от него? newsm78

ми затова в общества, контролирани от мъжете, жените са затворени вкъщи, ходят с бурки и са изгаряни на клади, сакън да не опръскат някого със сексапил. истината е, че единственото крехко в случая е егото на "измаменото камилче", на когото не са пуснали. заради това са озлобени отхвърлените мъже (и жени). те са тези с проблеми в егото. и понеже роналд и другия явно са били отхвърляни от разни готини жени, заради това така негативно реагират.

# 86
  • Мнения: X
Двама мъже, списващи в БГ Мамма, не са представителна извадка...

# 87
  • София
  • Мнения: 24 839

ми затова в общества, контролирани от мъжете, жените са затворени вкъщи, ходят с бурки и са изгаряни на клади, сакън да не опръскат някого със сексапил. истината е, че единственото крехко в случая е егото на "измаменото камилче", на когото не са пуснали. заради това са озлобени отхвърлените мъже (и жени). те са тези с проблеми в егото.

О, тук бъркаш, генерално! hahaha

Жената с достатъчно самочувствие- както като визия, така и като същност, не изпитва никаква нужда да пръска сексапил наляво и надясно, за да си крепи егото и да се чувства вървежна.

Неуверените, които знаят и че като същност са по- близо до " куха лейка", слагат чифт цици, които завират в лицата на мъжете, за да прикрият другите липси.

Lаdу Stаrdust, двамата тук може да не са, но защо не поразпиташ твои приятели- мъже, да видиш какво ще кажат? newsm78


# 88
  • Мнения: 3 704
Скрит текст:
Таф таф всеки човек, който е самотен и има нужда от любов може да изпадне в ситуация да иска връзка, а отсреща да си чешат егото с него. Истината е, че трябва да си достатъчно силен и самодостатъчен за да не ти е кофти, след като имаш очаквания. Но пък е смешно възрастни хора с деца да имат очаквания. Просто приемаш, че хората са си такива и не страдаш, не се чудиш защо. 
Аз също съм флиртаджийка
Скрит текст:
, но не мисля, че някой мъж чак пък ще го мисли, защо не съм му пуснала. Мъжете са първосигнална и им е по-лесно в живота. Аз гледам да действам като тях.
Супер неприятна порода. Всъщност... по-скоро жалка порода. Нито ти стиска да отидеш до края, нито пък ти се мирува. Жадуваш някой да ти погали егото, защото без мъжки поглед и комплимент си спихната като праскова през октомври. Такива като теб са най-жалки, като мине онзи физически прелом в житейската линия на всяка жена, отвъд който мъжете мераклии за флирт рязко започват да намаляват.

Пожелавам ти да намериш други източници на самочувствие до тогава.

Подкрепям с две ръце!
Прословутата мъжка солидарност!

# 89
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Скрит текст:
Таф таф всеки човек, който е самотен и има нужда от любов може да изпадне в ситуация да иска връзка, а отсреща да си чешат егото с него. Истината е, че трябва да си достатъчно силен и самодостатъчен за да не ти е кофти, след като имаш очаквания. Но пък е смешно възрастни хора с деца да имат очаквания. Просто приемаш, че хората са си такива и не страдаш, не се чудиш защо. 
Аз също съм флиртаджийка
Скрит текст:
, но не мисля, че някой мъж чак пък ще го мисли, защо не съм му пуснала. Мъжете са първосигнална и им е по-лесно в живота. Аз гледам да действам като тях.
Супер неприятна порода. Всъщност... по-скоро жалка порода. Нито ти стиска да отидеш до края, нито пък ти се мирува. Жадуваш някой да ти погали егото, защото без мъжки поглед и комплимент си спихната като праскова през октомври. Такива като теб са най-жалки, като мине онзи физически прелом в житейската линия на всяка жена, отвъд който мъжете мераклии за флирт рязко започват да намаляват.

Пожелавам ти да намериш други източници на самочувствие до тогава.

Подкрепям с две ръце!
Прословутата мъжка солидарност!

Това е женска реплика- дай нещо по същество. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт