Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 43

  • 86 660
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 622
Lily, кой номер е този разкошен розов лак? Имам ходене до ДМ и с най-голямо удоволствие бих отнесла един такъв.

# 181
  • Мнения: 7 588
Показаните лакове на Римел са покривни, но при мен доста нетрайни. Купих си лака и неговия топ лак по времето, когато пак ги хвалиха тук в темата, но останах неприятно разочарована. При мен на третия ден почва да се бели този лак. Може и аз да искам много, не знам, но не ми е ок да се лакирам през 2-3 дни. Затова пък лаковете на Флормар са бетон при мен, държат по цяла седмица. Лакирам се само в неделя. Горещо ги препоръчвам и като цена са супер.

# 182
  • Мнения: 17 546
Lily, кой номер е този разкошен розов лак? Имам ходене до ДМ и с най-голямо удоволствие бих отнесла един такъв.
S-he ли? Ето
Скрит текст:

# 183
  • Мнения: 2 622
Да, същия, благодарско Simple Smile малко ми напомня на един от гел серията на Essence, цвят Love me diary ... my love diary...нещо си. Може и да е от монитора, и светлината де, но ще задължително ще го погледна.

# 184
  • Мнения: 17 546
Да, същия, благодарско Simple Smile малко ми напомня на един от гел серията на Essence, цвят Love me diary ... my love diary...нещо си. Може и да е от монитора, и светлината де, но ще задължително ще го погледна.
Направо си непогрешима! Laughing
Скрит текст:

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Веднага се метнах до Лили да преслушам какви цветове има от римелския. В крайна сметка отнесох 044 Rock n sparkle, коледен ми се видя. Ето го на два пръста само с топа на Еси, с и без светкавица:35: hahaha


# 186
  • Мнения: 2 622
Grin Имам го и аз този Есенс (разбрах за него от темата), но го ползвам сравнително рядко, малко ми е...есенен. (Не че не нося тъмносини през лятото и коралови през зимата...)Този на Sh-e стои леееко по-студено розово, което всъщност ме кефи. Освен с лака вчера излязох от ДМ и с една лимитка лосион за тяло на Балеа, май беше с картинка на ленивец, който мирише супер сладко и коледно, на шоколад, канела... нещо такова.

# 187
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз опитах твърдия писец на ГР - трудно ми беше с него. В сегашната брошура на ДМ има една с твърд писец на промоция на Римел. Оказа се, че е с печат (има плосък участък с формата на "крилце"), за прецизно оформяне.  Ами много ми е кеф да го ползвам. (Мисля, че Римел имат много хубави продукти, а май са малко подценени по нашите ширини).

Вчера си я купих, но нещо не ми се получава. Самата очна линия е много влажна и прави кафява линия, няма плътност никаква. Така или иначе ще я мъча.

# 188
  • Мнения: 2 622
И аз забелязах, че няма много плътност. Повторих няколко пъти.

# 189
  • Мнения: 7 588
Момичета, днес откриват ново Лили в София на бул. Мадрид 40. Има промоции и го има големият хайлайтър на Катрис, както и новата лимитка на Есенс.

# 190
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Вики, предполагам, че говориш за лосиона No drama lama. Траен ли е аромата, че и аз търся нещо коледно?

# 191
  • Мнения: 2 622
Фрау, мисля, че за него говоря, ленивецът е с друг аромат. Голяма съм муня, ще взема да се самономинирам в темата Grin После като се изкъпя, ще се намажа и ще дам отзив. Но на мен лосиончетата на Балея не са трайни на кожата, купувам ги основно заради ароматите.

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Тази вечер минах през Елитис и видях някои нови продукти. До касата на стелаж имаше нова марка с бяла козметика заедно с 6 вида от сашетата на 7th heaven. Бяха заредили и още от новата серия за коса на L'oreal Botanicals.

Тези чъбита Color up на Флормар много ме заинтригуваха и бях на кантар да купя малината или кафявото, но се спрях. Матовите също изглеждат добри. Заредени са и 2 от онези палитри с три продукта на Римел, но качеството им не е никак добро. Не са пигментирани и се прашат доста. Контуриращия стик с хайлайтър също.






Интересни ми бяха тези бронзиращи и озаряващи пудри на Макс Фактор. За пръв път ги виждам.  

# 193
  • Мнения: 1 492
Аз съм разочарована. В ДМ нямаше Катрис, съответно не можах да си взема толкова желания хайлайтър от лимитираната серия. Май ще се задоволя с обикновения, поне него го има. А сенките на Лумис - от течните нямаше златисто. Удрям само на камък или това е знак да спестя малко пари.... newsm78 hahaha

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Не знам дали е коментирано тук - днес видях, че в ДМ пише, че през целия месец отстъпката рожденик не важи за парфюмите (не се сещам дали пишеше само за намалените или за всички).

Общи условия

Активация на акаунт