Забременели след ин витро - Тема 42

  • 97 444
  • 768
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 972
Дънди,честити мъжаги!Да порастнат здрави и щастливи деца.Бързо възстановяване.

# 331
  • София
  • Мнения: 692
DundyS, честити ти сладури. Да са живи и здрави и много усмихнати. Бързо възстановяване!!!  Hug

Аз в началото имах ужасни киселини. Много трудно ми беше, защото каквото и да хапна, дори и вода да пия, направо изгарях... После спряха, даже и не разбрах кога, защото вече бях свикнала с тях. От известно време получавам отново киселини, не всеки ден, но през 2-3 дни и то все вечер...  #Crazy

# 332
  • Мнения: 2 000
Дунди, честити рожби! Мислех те като зачезна.
Бързо да наддават и да се прибирате. Да растат здрави и много щастливи!

# 333
  • Мнения: 13 947
Честито Дънди, живи и здрави да сте всички Hug
Нямаше ли в Геника някакво изследване за прееклампсия.
Не съм изкарвала въздух от Клексана, така завъртах спринцовката, че да е в края.

# 334
  • Мнения: X
Ще проверя това изследване за прееклампсията в Геника. Благодаря, амини.
Когато правих Пренатест, феталното днк беше много малко в моята кръв, а това не дава повишен риск от прееклампсия, но пък знае ли човек.

# 335
  • Мнения: 345
Дънди,честити ти бебчета! Пожеелавам им са растат здрави и щастливи :*

# 336
  • София
  • Мнения: 1 260
Дънди,честито мамче.Нека растат живи и здрави,много да ви радват. Heart Eyes

# 337
  • Мнения: 882
Дънди, честити ти сладури!  Heart Eyes Живи и здрави да са и скоро да се гушкате вкъщи, а на теб бързо възстановяване!

# 338
  • Мнения: 2 999
Благодаря ви, момичета. ♥♥♥

# 339
  • Мнения: X
Момичета, влизам с въпрос- няколко страници назад видях сте коментирали, че не е добре за бебето да се чуват пулсациите преди 8 г с, а при мен ми ги пуснаха да ги чуя още в 6+ г.с и оттогава насам всеки път ги чувам, нямах представа, че не трябва. Трябва ли да се притес явам сега и как може да съм навредила ма бебето?

# 340
  • Мнения: 19 708
По принцип се смята, че толкова рано не е добре, заради електричеството, което се използва. Но не и фатално, така че не го мисли.

# 341
  • Мнения: X
Благодаря ти дано не е навредило, но се хвърлих в размисъл, защото се сетих, че на следващия ден след като бях чула за пръв път сърце започна обилно кафяво зацапване и ми биха хориомон, доста се бях панирала, но не направих връзка, а в 9 г.с, няколко часа след поредният преглед имах мноого бледо розово зацапване, май ще забраня на док да ми пуска пулсации. Thinking  И още един въпрос доплер и пускане на пулс едно и също ли е, защото останах с впечатление, че при доплера се вижда оцветено ( съжалявам за глупавия въпрос Blush )

# 342
  • Мнения: 19 708
Едно и също е, просто избират дали да ти пускат цветно или не Simple Smile Въпросното цветно показва кръвоснабдяване, артерии и т.н.

# 343
  • Мнения: 108
Дъндичка, честити сладури! Живи и здрави и много щастливи да сте цялото семейство. Heart Eyes

# 344
  • Варна
  • Мнения: 122
Незнам  доколко въпроса ми е за тук,но имам нужда от някаква надежда.Някоя от вас мами да е забременяла въпреки диагнозата-лошо качество на яйцеклетките?
аз съм от тези

Общи условия

Активация на акаунт