Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 20 тема

  • 128 095
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Хубав празник!
Надявам се да споделиш резултати.

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Благодаря! Ще пиша Simple Smile Изписва антибиотичен крем, както и хидратиращ за коричките, мисля да помоля за рецептата, за да ги купя предварително, че после няма да ми е до това Flushed

# 62
  • Мнения: 2 114
Ще ми е интересно после да споделиш резултати. Хубав подарък ще си направиш за РД. Simple Smile Успех!
Аз днес наобед имам час при моята лекарка. Да видим какво ще реши да ми направи Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 4 714
Ох, момичета, аз не издържах до след нова година и днес бях на 1ва процедура с Accent prime! И съм страшно доволна, самата процедура е много приятна, а резултатът още веднага след първата процедура е -2см.  От областта на корема.
Скрит текст:
Дано го задържа, обещала съм си да съм изрядна и по празниците да не прекалявам. Момчето, което ми прави процедурата много ми хареса- предразполага, въпреки че ме беше срам да се съблека, та той ми показа снимки преди и след на разни пациенти и резултатите много ме надъхаха. Снимах се и аз и нямам търпение да си направя колеж преди и след
😀😀

Кога забеляза тази разлика от -2 см ? Веднага след процедурата или известно време след това.
Ходеше ли по-често до тоалетната или не? Kissing Heart

# 64
  • Мнения: 2 114
Аз се записвам с мезотерапия биоревитализация от днес.

# 65
  • Мнения: 280
Ох, момичета, аз не издържах до след нова година и днес бях на 1ва процедура с Accent prime! И съм страшно доволна, самата процедура е много приятна, а резултатът още веднага след първата процедура е -2см.  От областта на корема.
Скрит текст:
Дано го задържа, обещала съм си да съм изрядна и по празниците да не прекалявам. Момчето, което ми прави процедурата много ми хареса- предразполага, въпреки че ме беше срам да се съблека, та той ми показа снимки преди и след на разни пациенти и резултатите много ме надъхаха. Снимах се и аз и нямам търпение да си направя колеж преди и след
😀😀

Кога забеляза тази разлика от -2 см ? Веднага след процедурата или известно време след това.
Ходеше ли по-често до тоалетната или не? Kissing Heart
Буквално веднага след процедурата( правих я в двете части), но аз имам доста за топене в областта. Казаха ми, че при някой пациенти има видим резултат в см веднага след процедурата, а при други се забелязват след няколко седмици. Ходих по-често, но сигурно защото започнах да пия повече вода-така ме посъветваха, а и аз почти не пия, което е голяма грешка.
Много съм доволна от процедурата и от момчето и просто ме амбицира да продължа и да задържа резултатите. После започвам да третирам и стриите и се надявам да се радвам на едно по-хубаво тяло.

# 66
  • Мнения: 433
Здравейте дами, нямам голям опит, правила съм само пресотерапия и Венус Легаси. Обаче другата година съм планувала много неща. Смятам да започна с подмладяване на устата, ще взема мерки за гневната бръчка, ще оправям и клепачите. Доста работа има по мене, но и годинките ми не са малко. Simple Smile
Хайде сега годинките... Я се наперИ ааамаха
Съдейки по ника ти, си 77 набор, годинките са ти прекрасни!

Ех, благодаря ти..  Hug

Абе и възрастта си има значение, но напоследък откакто се започнах да се грижа за себе си придобих много повече самочувствие и се чувствам страхотно. Забелязвам, че и мъжете повече ме заглеждат и привличам вниманието.  Embarassed Laughing Има още какво да се желае доста, но съм позитивно настроена. Можем да изглеждаме страхотно и след 40.. Sunglasses Grinning

# 67
  • Мнения: 460
Най-важно е да се поддържаме заради самите себе си! Simple Smile Наистина вътрешната удовлетвореност е най-важното нещо на света. Мъжът ми например винаги ме е карал да се чувствам желана дори след раждането, когато далеч не изглеждах добре. Но аз промених гърдите си главно заради самата себе си. Всичко друго беше на второ място, макар че знаех, че и той ще остане доволен от промяната. Grinning

# 68
  • Мнения: 663
clarisa_77, нали казват, че 40-те са новите 20... Направо си пушка, засичам те и по други теми и ми прави впечатление, че добре се грижиш за себе си.

a.l.e.n.a, хубав празник и непременно да споделиш как е минало. И аз обмислям неоперативна блефаропластика при д-р Каляшева. Тя работи с PLASMA IQ.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 714
muhcho, благодаря! Heart

# 70
  • Мнения: 144
Момичета, срещали ли сте примамливи коледни промоции за разни процедури? Споделете моля.

# 71
  • Мнения: 2 114
Момичета, поради хрема и често издухване на носа явно в тази зона ми се е изнежила доста кожата. Днес след мезото правихме успокояваща маска, но сега пак ми се в зачервила кожата около носа. Намазах с авен толериан успокояващ крем. Ако се сещате нещо друго споделете. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 280
Момичета, срещали ли сте примамливи коледни промоции за разни процедури? Споделете моля.
Аз си взех пакет 3 антицелулитни мезотерапии и една безплатна процедура с акцент прайм подарък, спестяват се около 150лв.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, срещали ли сте примамливи коледни промоции за разни процедури? Споделете моля.

Във фейса ми излиза нещо при Денкова, но нямам никакво време, а и желание. /мир/

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Всеки месец клиниките пускат бюлетин. Аз следя на Дерма Вита, Хил Клиник и Скин лайн. Получавам ги на мейла, но ако се влезе на сайтовете - има меню "Промоции" ... или нещо такова, като име Simple Smile Персона трябва също да имат, Есте клиник и те ... Човек може да си провери, според това, което го интересува.

Общи условия

Активация на акаунт