Съпруги на военнослужещи - 24

  • 69 175
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 202
Дунди, възползвай се сега, че после пак тръстичене... и изостанала работа.. още не мога да вляза в ритъм аз.. хайде за теб сервирам кафенце да не си го пиеш сама...
Фло, как мина вчера, сигурно вече са те освободили от целия изпит?
Сети, как сте с малкото сладурче, поминава ли вече?
Димитрова, как мина рождения ден? На кой подарък най-много се зарадва малката принцеска?
Дафиново листенце, Лунно цвете, Албенка, Кати, Лейди,Джули,вие как сте?
Хайде хубав ден от мен!

# 676
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен,първо да се оплача: не успях да се класирам за работата в НОИ,но друго ще излезе
Мис Ю рожденния ден мина стархотно,и най-много се зарадва на играчки Маша и мечока
Сега и да се похваля,вчера успешно приключих и второ ниво на Английския и на теста от цялата група съм с най-голям брой точки.Сега следва трето ниво
Дунди,почивай си сега ти се е паднало
Сети как е дребното,минаха ли сополите?
Фло сигурно е затрупана с учене и няма време за лирични отклонения
Гуш за всички споменати и неспоменати и се усмихвайте напук на мрачното време

# 677
  • Мнения: 3 063
Имам много работа, точно като за петък, ама за бързо да ви видя.
Мис Ю, много ме радват картинките, които подбираш! Дунди, ч и ти се включи със снимка на твоето четирикрако зверче Wink Лежи ли на болното ти място?
У нас сме добре, вчера бяхме на нов шреглед , при препоръчан УНГ и според него сополите са на алергична основа, ще го следим. Очаквам нещо хубаво да ми се случи идните дни, но като се случи, ще споделя. Гушкам ви!

# 678
  • София
  • Мнения: 8 455
Военни красавици, ето ме и мен Hug
Вчера тестът мина неочаквано добре. Това е мое мнение, другата седмица ще видим какво ще каже преподавателката. Дано мненията ни съвпаднат Wink Може би аз се бях спекла, очаквах някакви страхотии, а то не беше чак толкова зле. Онзи ден представих курсовата си работа по Социална. Получих най-високата оценка. Колегите ми още не са започнали да пишат, а аз от утре започвам следващата курсова. Яко съм набрала скорост.  tantrum Днес си набавих материалите. Когато си купя някоя книга й се радвам като първолаче на букварче Simple Smile
По обяд бях на китайски ресторант с колегите от поликлиниката. Празнувахме 7.април hahaha Joy
Рапорт даден Wink
Я сега да ви нагледам, ненагледни мои Simple Smile
СЕТИ БЕТИ, не се тревожи. Така е с малчуганите. Ден болни, два здрави, минава времето. Моят внук боледуваше много докато беше малък-всеки месец с АБ. Е порасна и се оправи. Момичетата ми излязоха по-неподатливи на разни гадини. Как ще ти побелее косата, ако всичко ти е на ред? Желая хубавото нещо да ти се случи и стискам палци! fingerscrossed Дано!!! Flowers Four Leaf Clover
ДИМИТРОВА, не се ядосвай.  spokoНали знаеш, че конкурс се прави за определен човек. Ще си намериш и ти своето място. Поздравление за успеха по Английски bouquet
МИС Ю, грижиш се за нас, глезиш ни, а то защо било newsm78 Ами защото ни обичаш. Взаимно е миличка, взаимно е... Heart Eyes Как се чувстваш?
ДУНДИиии, не се издавай, че си добре Wink. Почивай си до края на отпуската, че после нЕма Mr. Green . Изработвай си команден глас ( спомних си филма Офецери Simple Smile). Поздрави красавичката Hug Какво стана с нейните пътувания?
МЪНИЧЕ, донеси студена бира cheers beer. Ще ме цакаш ти мене с топла бира! - пак реплика от филм, този път български. Сещате ли се от кой филм е това? Simple Smile
РАДИНКА, я драсни няколко реда и кажи как си. Мисля те Hug
Е, май обходих личния състав. Неспоменатите, които искат, да си вземат по една прегръдка. Не е задължително Mr. Green  Hug Hug Hug
От мен приятна вечер!

# 679
  • Варна
  • Мнения: 383
Здравейте и от мен.Да мина да се отчета и аз и естествено пак докато ви пазя.Толкова неща ми се струпаха последно време,че не ми се прави нищо и съм изпаднала в една дупка нямам нито желание,нито настроение за каквото и да е.Всичко което подхванем и греда.ММ искаше отново да се мести уж всичко добре до последно мястото свободно и деня в който щеше да се срещне с командира му се обадиха и му казаха,че предния ден се обадили от по горна инстанция за да го запазят мястото за на някой си племенника дето септември месец ще става старшина и той горкия пак увяхна.Аз си намерих едно място в Щаба на Флота и смятах да се пробвам и днес ми казаха,че имало много желаещи и трябвало да съм намерила много големи връзки,че да се добера до него,еми нямам такива какво да се направи.И пак днес тръгвам да подавам документи за градина и гледам в тази дето искам да я приемат малката и е до нас има само 5 свободни места.Надявам се да има късмет дребната и да я приемат.И на фона на всичко случващо се,че има и още(ама да не ви занимавам с негативни неща)има и нещо хубаво от утре ще си имаме кученце на около 40 дни е,ама не в къщи,а там на нашето местенце.
Ето го и новия член на нашето семейство(не се вижда много добре),който ще се казва Чарлз,а на галено Чарли това го измисли синковеца.Поздравления за нашите отличнички,а и за всички много прегръдки и да ме извините за негативизма,но казват,че като споделиш и ти олеква и са прави.Сега ще пожелая на всички ви лека вечер,а аз ще се отдам на заслужена кратка почивка.

# 680
  • София
  • Мнения: 8 455
Права си матрос ДЖУЛИ smile3548. Казват, че споделената тъга и болка стават наполовина, а споделената радост е двойна! Не се ядосвайте spoko. Спомнете си старата поговорка "Всяко зло за добро". Когато нещо губим, не знаем какво печелим. Онзи отгоре, баш шефа, той знае и той разполага. Ние само предполагаме Simple Smile Да ви е честита новата придобивка Чарли animal037 като гледам, със сериозен пазач на мястото сте се сдобили Wink
Аз пък почетох от новата книжка ( Проект дълголетие се казва ) и после като съм заспала, та преди малко се събудих - свежарка. Ще ти правя компания. Ти ще ни пазиш, а аз ще замеся тесто за мекици и ще направя един тас кебап.
Тази прегръдка е само за теб, матрос Джули Hug

# 681
  • Мнения: 886
Добро утро!
Днес обещава да е хубав слънчев ден!
Въпреки че съм си взела домашна работа, смятам да се възползвам максимално от почивните дни.
Джули, явно това не е било вашето място. Не губете кураж!
Мис Ю, много си права, че човек се привързва към хора, които познава дори само виртуално. И аз се радвам, че все още поддържаме уюта в нашето блокче.
Пожелавам ви днес да изживеете много слънчеви емоции, забравете грижите и се усмихвайте.
В тази връзка ще ви разкажа една случка.
Имам един ученик, който рисува много хубаво. И обеща да ми направи портрет. Снима ме с телефона си, за да не се налага да позирам. И вчера ме пита с една голяма усмивка "Госпожо, започнах да Ви рисувам, но искате ли да Ви махна бръчките?"
Как да не обичаш учениците си? Всеки ден ме карат да се усмихвам, те бръчките са ми от усмивките. Grinning

# 682
  • София
  • Мнения: 8 455
Какъв прекрасен, позитивен, зареждащ пост за начало на деня!  bouquet
ЛУННО ЦВЕТЕ, накара ме да се усмихна и да добавя още няколко бръчици, но от усмивки Laughing. Благодаря ти Hug
Аз от снощи си имам две момичета на гости-щерката и голямата внучка. Нали се сещате, че от сутринта тропам с тигана. Направих си селфи newsm64 Wink Е не точно де, но така изглеждам Simple Smile
Хайде момичета и от мен съвет за много усмивки, вглеждайте се в красивите неща, отворете душите си за обичта и добротата. Е как да не ви кажа и аз като МИС Ю ОБИЧАМ ВИ newsm51

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 6 668
В унисон с времето и аз съм в страхотно настроение! ...и как да не съм - почти спонтанно решихме, да се качим на вилата за малко отдих. И като с има предвид, че тук алергията ми никаква я няма - ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!

Фло, намали малко темпото Simple Smile Колегите ти срещу теб да тичат, пак няма да те стигнат Kissing Heart

Дунди, почивай си, докато можеш! Използвай максимално времето, да се поглезиш - я с книжки, я с някое сериалче Simple Smile
Игри и занимавки за колко годишни деца ти трябват? Ще се радвам, ако мога да помогна!

Съгражданки и не само, какво ще кажете за една среща да направим?

Джули, всяко зло за добро! И мм пробваме 3 години, да се измести и все нещо се объркваше... Докато не "дойде" неговото място Simple Smile Сега е много доволен, че именно на тази позиция и казва, че явно съдбата си знае работата Simple Smile

Цветенце, накара ме и аз да добавя няколко бръчици Heart
Много са сладки в невинността и искреността си Heart
В тази връзка ще разкажа една случка - преди около 5 години, месец-два след като бях родила Рошличка, отивам в градината, за да забера баткото. Те играят на двора с едно момиченце от групата и доближавайки се до тях, момиченцето ме пита аз друго бебе ли имам в корема. Докато се осаферя, Дидко отговаря вместо мен: "не, тя просто си е дебела"!

# 684
  • Мнения: 2 202
Добър денн,

И аз както винаги в слънчево време с добро настроение..
Фло, неуморима си.. 🤗🤗
Лунно цвете, успя и мен да развеселиш с това за ученика.. повече си почини днес, домашната работа, която си си взела може да почака..🤗
Мъничее, среща ли чух?! Хайде де.. другата седмица почивните дни няма да мога, мама има рожден ден и ще се прибирам.. но хайде,ако измислите нещо за през Май... винаги съм навита за среща аз 🤗🤗😀

Купих си нови формички предназначих ги за мини чийзкейкчета... вече се охлаждат в хладилника не се сдържах и веднага забърках.. та след малко следва довършването им.. после да напазаруваме и да пийнем по едно кафе на слънчице и да подготвя нещо за вечеря и утрешния наряд на Мм.. общо взето това при мен за днес..
Хайде много усмивки днес ви пожелавам 🤗🤗🤗🤗😍

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Люляк, красиво. Пред входа имаме няколко храста. Сутрин ухаят много хубаво.
Ние свършихме малко работа тази сутрин и сега почивка.
Джули, така е за съжаление. Без връзки, нещата стават трудно. Но, здраве да е.
Сети, това четирикрако ГМО, което си отглеждаме, е крокодил в котешка козина. Не се гушка в никого. Не дава да я галят, направо налита да хапе. И е страшно капризна за храната. Дзверът каза, че котката влизала в пубертета и затова се държала така. Щяло да й мине някой ден и да стане по- дружелюбна. Grinning
Лунно цвете, колко мило предложение. И дзверът има една такава изцепка, ама то е защото имам една приятелка, която е много цапната в устата и малките уши чуваха всичко и попиваха. Та тя беше коментирала за една друга приятелка какви мустачки имала, разбирайте по- тъмен мъх над горната устна. Та тази въпросната приятелка беше колежка с едната учителка от градината. Един ден трябваше да предадем поздрави и дзверът каза : леля М. Ви изпраща много поздрави. И тя има същите мустачки като Вас. Е тогава исках да се изпарява някъде. Добре че учителката не се разсърди.
Приятен почивен ден. За кафе и аз съм ОК. Без друго съм в болнични, които смятам да удължа.

# 686
  • София
  • Мнения: 8 455
Добро утро военни красавици Hug
Наспахте ли се? Какво планирате за днес?
От сутринта глезя внучката, щерката и деди. Снощи замесих тесто и тази сутрин направих планина от мекички Wink Не е здравословно, но пък е вкусно. И обядът ми ще е прегрешение-внучката си поръча супа топчета и пържени кюфтета с картофки. Като си заминат, там мама пак ще ги храни здравословно Mr. Green При баба са позволени леки забежки Wink
След обяд цялата рода ще бъдем на стадиона, да подкрепяме нашия лекоатлет. Ще бяга на финал- 60 м. Дано успее, защото много сериозно се отнася към тренировките-дъжд, пек, студ, той е на пистата. Започнаха да го пробват на бягане с препятствия. Здрав да е, щом се труди, успехите няма да закъснеят. Говорим си и за това, че не е драма, ако не е пръв. Човек трябва да може и да губи. Е, по-добре е като печели, нали Simple Smile Дано успее!
Желая ви лек, усмихнат почивен ден.
Вчера вашите мини разказчета ме накараха да се усмихна ( за лелята с мустачките, за това, че мама просто е дебела, и как само с един замах на четката могат да се изтрият бръчиците hahaha Joy)

# 687
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Фло и аз като теб изпълнявам поръчки днес: за закуска каша със сирене като в градината,а за обяд пилешка супичка и пиле с ориз(пак като в градината) ее много й липсва на Джули градинската храна,добре че като вземам кухнята на Вики си снимам менюто и съставките на ястията че да се получава същото като в градината.
За десерт пък се заразих от Мис Ю и врътнах един чийзкейк за ужас на ММ който спазва някакъв режим,но ние честичко му го разваляме
Успех на вашия лекоатлет,дано финишира пръв

# 688
  • Мнения: 886
Добър ден и от мен! Аз вчера и днес правих палачинки за закуска. По-късно ще направя и една баница. Аз също искам да спазвам някакъв режим, но ми се отдава трудно.
Миа Ю, насадих си и аз люляк в градината. Ако цъфне, ще пием кафе под сянката му. Sunglasses
Пожелавам успех на лекоатлета!
А на вас пожелавам слънчев и зареждащ ден!

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Днес наобиколихме пазара. Цените са безбожни. Еми 2.80 за тиквички няма да дам, или 3.50 за кило пресни картофи. Но се разходих.
У нас с готвенето е трудна работа. Дзверът се цупи на някои неща. Но виж импровизацията ми с бишкоти, заквасена сметана и много ягоди /на прИмоция в Билла/ изчезна за норматив.
Мъниче, рожденичката е на 8, първолаче като Дидко. Ще са предимно девойки на празника.
Димитрова, ако ходиш още по градините, снимай си рецептурника в кухнята. Че и ако малката така се пристрасти към градинската храна, ще си го ползваш дълго време. Да нагушкаш принцесите от мен.
Фло, какви мекици, нали са гимнастички. И кюфтета с картофките ще се отразят на кантара. 😉
И какви са тези сладости, че някои дами и по две са спретнали. 😂 МисЮ, не може така. Сега е сезонът на спанака, копривата и лапада... 😉😂
Приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт