Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 176 181
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 531
Днес си взех „Коприна за съблазън” Лорета Чейс.
Иначе в момента чета „Истината за лорд Стоунвил” Сабрина Джефрис, и много ми харесва.

# 466
  • Мнения: 276
да напомня на 16 април третата от поредицата Simple Smile

Лейди Хироу Батън, красивата сестра на херцога на Уейкфийлд, притежава всичко, което една жена би могла да желае, включително перфектния годеник. Вярно е, че маркизът на Мандевил е леко скучен и лишен от чувство за хумор, но това не притеснява Хироу. Докато не среща брат му, за когото всички говорят…
Грифин Ремингтън, лорд Рийдинг, далеч не е идеален. Как точно прекарва дните си, е пълна загадка, но цял Лондон знае, че нощем се отдава на разгулни пиршества. Още от първия миг, в който го вижда, Хироу решава, че не го харесва, а Грифин е на мнение, че Хироу с нейните благотворителни занимания и безупречни маниери е неподходяща както за неговата собствена компания, така и за тази на брат му. Само че много скоро от постоянните спречквания между тях започват да хвърчат искри, но не на неприязън, а на желание – желание, което ще разруши внимателно подредения живот на всеки от тях.

Анотацията, която е публикувана е за втората книга -"Опасни удоволствия", а не за "Скандални желания". Третата е за Сайлънс.

# 467
  • Мнения: 737
Признавам - не съм ги чела. Купила съм 1 и 2, но чакам 3 книга за да ги прочета на веднъж. Това бяха публикували в сайта, това съм сложила.
Сега са сложили друго инфо, но не мога да редактирам поста си
"Овдовялата Сайлънс Холингбрук е без пукната пара, прекрасна и мила – и преди девет месеца допусна ужасна грешка. Отиде при един речен пират с молба да и помогне да спаси съпруга си. В замяна тя сключи с него сделка, която и коства брака. Онази нощ я рани така ужасно, че тя се скри в сиропиталището, ръководено от брат и. Само че сега същият онзи пират се завръща... и търси помощта и.
Мики О'Конър по прякор "Чаровникът" е един от най-безмилостните речни пирати на Лондон. Опустошително красив и ужасяващо умен, той се е издигнал, катерейки се със зъби и нокти нагоре по престъпната йерархия на подземния свят на Лондон. Мики не се интересува от нежни чувства като състрадание и любов, за него хората са просто марионетки, които да манипулира. Но въпреки това и досега не може да забрави наивната капитанска съпруга, която дойде да търси помощта му."

# 468
  • Мнения: 374
Здравейте, момичета, извинявам се предварително за въпроса, ако някъде е коментирано, но трите книги имат ли нещо свързано или може разбъркано да се четат?

# 469
  • Мнения: 1 187
Свързани са, но могат да се четат и разбъркано. Историите са за различни персонажи.

# 470
  • Мнения: 2 246

Днес си взех тази книга. Дано да е интересна, обичам криминалните романи.

# 471
  • Мнения: 6 169
Днес си взех тази книга. Дано да е интересна, обичам криминалните романи.
От къде? Не е ли отдавна издавана или са я преиздали?

# 472
  • Мнения: 1 531
Преиздават я. Как искам да издадат някое ново криминале, а не да повтарят вече издавани.
Започнах „Прелъстителят” Мери Джо Пътни. Много приятна книжка.

# 473
  • Мнения: 1 211

Днес си взех тази книга. Дано да е интересна, обичам криминалните романи.

Изглежда интересна. С кое списание беше?

# 474
  • Мнения: 2 246
Изглежда интересна. С кое списание беше?
С някакво криминално, за 1ви път го виждам, за 4.99 лв.

# 475
  • Мнения: 4 872
Най-вероятно списанието е Crime Story .

# 476
  • Мнения: 1 489
Аз я търсих без успех в нашия град.

# 477
  • Мнения: 1 531
Аз пък не успях да си намеря „Откраднатото момиче” Ренита де Силва.

# 478
  • Мнения: 72
Аз пък не успях да си намеря „Откраднатото момиче” Ренита де Силва.

Ако това е първата книга за този месец и аз не можех да си я намеря. Не я намирам и в сайта на Озон.

# 479
  • Мнения: 4 872
Има я на сайта на sbb медия.

Някой прочете ли книгата на Дороти Кумсен? Аз я зарязах, а ме човърка, дали не си заслужава да я дочета? Споделете мнение.

Общи условия

Активация на акаунт