Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 176 499
  • 1 076
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 533
Аз пък не успях да си намеря „Откраднатото момиче” Ренита де Силва.

Ако това е първата книга за този месец и аз не можех да си я намеря. Не я намирам и в сайта на Озон.

Да, от поредицата „Световни бестселъри”. За сега се въздържам да я поръчам, защото за една книга не си заслужава да плащам доставка. Ще изчакам, дано я пуснат отново.
Marsia_K, по принцип и аз трудно чета книгите на Кумсън, но ги дочитам защото не обичам да оставям недочетени книги. Не зная коя книжка на Кумсън имаш предвид. Аз от издадените миналата година, съм чела само „Винена афера” Питър Мейл.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 21:11 от N.N.

# 481
  • Мнения: 4 872
N. N., 'Лека нощ, красавице' имам предвид. Първата ми недочетена книга на Кумсен. Confused

# 482
  • Мнения: 276
Момичета, коя книга е днес със списанието? При нас само в бензиностанция на края на града подават и то не винаги, а  с предварителна поръчка.  Затова моля, ако някой знае какво ще излезе в близките няколко седмици да сподели.

# 483
  • Мнения: 1 533
nelli, днес книжката е „Стари манастирски рецепти”.
През празничните дни прочетох „Опасност в червена рокля” Кристина Дод и „ Някой бди над мен” Джудит Макнот. Първата изобщо не ми допадна, но втората беше много интересна.Мислех, че е любовен роман,а то се оказа криминален.

# 484
  • Мнения: 10 356
Джудит Макнот има много хубави книги, издавали са и други нейни. Всичките обаче може да намерите и в читанката.

# 485
  • Мнения: 1 489
Прочетох "Откраднатото момиче". Интересна е, чете се бързо. Но няма ефект "уау".

# 486
  • Смолян
  • Мнения: 184


На изтърканата табела над книжарницата на остров Алис е изписано мотото и: Човекът не е самотен остров. Всяка книга е цял един свят. Ей Джей Фикри, сприхавият собственик на книжарницата, скоро ще разбере какво наистина означават тези думи.
Животът на Ей Джей не е точно такъв, какъвто си го е представял. Жена му загива при катастрофа, книжарницата му отчита най-ниските продажби от години, а най-ценното му притежание – рядко издание на Едгар Алън По – е откраднато. Постепенно той се изолира от хората на острова. Дори книгите вече не носят радост на Ей Джей. Те са поредното доказателство колко бързо се променя светът. Към по-лошо.
И тогава в книжарницата му се появява неочакван подарък. Малък, но изключително ценен. Подарък, който ще даде възможност на Ей Джей да пренапише отново живота си и да погледне света с нови очи...

# 487
  • Мнения: 1 533
Ще пропусна „Книжарничката на острова”. Вече съм я чела.
Последната която прочетох е „Пази си гърба” Джейн Фалън. Много свежа и приятна книжка. Прочетох я с удоволствие.

# 488
  • Мнения: 1 219
С кое списание е книжарничката?

Търсих я цял ден, но не я видях никъде. Казаха ми че тази седмица няма книга със Журнал?

# 489
  • Смолян
  • Мнения: 184
С кое списание е книжарничката?

Търсих я цял ден, но не я видях никъде. Казаха ми че тази седмица няма книга със Журнал?

Ще излезе следващата седмица в четвъртък на 07.05.

# 490
  • Мнения: 1 219
Значи това било.
Благодаря много.

# 491
  • Мнения: 1 489
Аз също съм я чела и ще я пропусна. Имам спомен, че не беше нещо кой знае какво. По-скоро скучна и бавно вървеше.

# 492
  • Мнения: 6 175
И аз не харесах Книжарничката - мудна и скучна.
Моля, споделяйте ако има книги към Крайм Стори също.

# 493
  • Мнения: 1 188
Някой днес успя ли да си купи книгата? Аз ходих на три места и я нямаше, като на последното ми казаха,.че въобще не са им донесли новия брой на списанието.

# 494
  • Мнения: 1 219
Някой днес успя ли да си купи книгата? Аз ходих на три места и я нямаше, като на последното ми казаха,.че въобще не са им донесли новия брой на списанието.

Аз също ударих на камък.
Видях Журнал с "Куриерът трябва да умре" но не се загледах от кога е броят.

Общи условия

Активация на акаунт