Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 174 898
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 872
Днес ли излиза?
 От много време не съм си купувала книга със списание , защото залитнах по ел. форматите.  Трябва да поправя този пропуск.
  Погледнах резюмето на Вътрешно разследване и няколко страници от книгата в book.store , но не ме грабна и явно и тази ще я пропусна Sad

 И аз ще пропусна ,ще взема книгата ,която излиза април месец с Crime Story.


Да, Конспирация Моцарт звучи доста примамливо Wink
Може да се купи онлайн от сайта на СББ Медия за 4 лв. Hands V

# 61
  • Мнения: 258
Днес ли излиза?
 От много време не съм си купувала книга със списание , защото залитнах по ел. форматите.  Трябва да поправя този пропуск.
  Погледнах резюмето на Вътрешно разследване и няколко страници от книгата в book.store , но не ме грабна и явно и тази ще я пропусна Sad

 И аз ще пропусна ,ще взема книгата ,която излиза април месец с Crime Story.

Аз днес си взех ''Наследнички''.Да попитам другите книги ще бъдат продължение на тази ли или са напълно различни една от друга?

Харесва ли ти ?
Още не съм я започнала.В момента чета ''Бар - дивата зона''

# 62
  • Мнения: 2 228
Днес си взех " Арабският принц" със списание Базар. Чели ли сте я? Аз обичам такива исторически, с принцове и принцеси. Дано ми хареса. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 524
Днес си взех " Арабският принц" със списание Базар. Чели ли сте я? Аз обичам такива исторически, с принцове и принцеси. Дано ми хареса. Simple Smile

Нали става въпрос за книгата на Вирджиния Хенли? Аз я четох миналата година и помня че ми беше харесала.
А сега чета "Брачна авантюра" Джули Гаруд не очаквах да е толкова интересна и забавна.

# 64
  • Мнения: 2 228
Да, тази е авторката. Довършвам една книга с убийства и почвам тази, да се "подсладя" с малко любов. Хихи.

# 65
  • Мнения: 1 524
Да, тази е авторката. Довършвам една книга с убийства и почвам тази, да се "подсладя" с малко любов. Хихи.

А как се казва книгата с убийства, че много харесвам криминални романи.

# 66
  • Мнения: 2 228
" Лицето на смъртта" , но тя не е от тия със списанията. Simple Smile

# 67
  • Хасково
  • Мнения: 77
Кои книги ще излизат другата седмица знаете ли. Преди качваха резюме и снимки в страницата на журнала сега вече не.

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте.За много години на всички Hug Може ли някой да сподели резюмето на книгата Бар дивата зона?

Двама братя — Уил и Джеф — и техният приятел Том са в любимия си бар в Саут Бийч една нощ, когато решават да се обзаложат кой пръв ще успее да прелъсти тайнствена млада жена, седнала там да пие сама. Симпатична, с тъмна коса и сини очи, Сузи има невинното, едва ли не банално излъчване на някое съседско момиче. „Просто чака чаровния принц да й налети“ — предполага Джеф.

Сузи обаче не е толкова наивна, колкото изглежда. Освен това си има собствени планове. Не след дълго се ражда ново предизвикателство, само че този път то се оказва смъртоносно.

Мрачни тайни, прикрити страсти и една история, пълна с интриги — с всичко това „Бар Дивата зона“ ще ви държи в напрежение до последната страница.



-Прочетох книгата на един дъх. Изключително ме заинтригува както началото, така и краят, който е напълно неочакван. Simple Smile Препоръчвам

# 69
  • Мнения: 37
На 5 април ще излезе "Моментът" от Дъглас Кенеди
" Американски писател на средна възраст живее уединено и полага усилия да приеме философски края на  дългогодишният си брак. Но в една мразовита зимна утрин получава колет от жената, с която 25 - години по-рано е изживял краткотрайна, но силна любовна връзка. Той е принуден да се изправи пред миналото си, което е държал затворено дълги години. "Моментът" е вълнуващ разказ за пътищата на сърцето и личния избор, за приятелството и предателството. всичко това - на фона на Берлин от последните мрачни години преди падането на Стената.

# 70
  • Мнения: 37
На 12 април ще излезе "Бялата графиня" от Сюзън Джонсън.

Графиня Кити изиграва съвършено ролята си на скромна и благочестива съпруга на мъж, когото никога не е обичала. Докато целувката на дръзкия капитан Аполон Кузин не събужда в графинята изгаряща страст. Капитан Кузин е не само смел до безумие воин, но и невероятен красавец, пожънал победи не само на фронта, но и в спалните на многобройните си обожателки. Аполон Кузин не е в състояние да осигури щастливо бъдеще за графиня Кити, но не може да устои на страстта, която го връхлита…

# 71
  • Мнения: 4 872
На 5 април ще излезе "Моментът" от Дъглас Кенеди
....
Мисля да си я купя. Само да не забравя. Мерси за информацията Flowers Tulip

# 72
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
На 5 април ще излезе "Моментът" от Дъглас Кенеди
" Американски писател на средна възраст живее уединено и полага усилия да приеме философски края на  дългогодишният си брак. Но в една мразовита зимна утрин получава колет от жената, с която 25 - години по-рано е изживял краткотрайна, но силна любовна връзка. Той е принуден да се изправи пред миналото си, което е държал затворено дълги години. "Моментът" е вълнуващ разказ за пътищата на сърцето и личния избор, за приятелството и предателството. всичко това - на фона на Берлин от последните мрачни години преди падането на Стената.

С кое списание излиза ?

# 73
  • Мнения: 37
 Журнал за жената. Blush

# 74
  • Мнения: 258
Май за първи път имаме мъжки автор...И аз мисля да си я взема Blush

Общи условия

Активация на акаунт