Кой е любимият ти продукт Grape energy Hyaluron+? Коментирай и може да спечелиш!

  • 15 621
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 729
Все още не съм използвала тази серия продукти, но с удоволствие бих пробвала ВВ крема, защото по принцип използвам такъв тип продукти.

# 16
  • Мнения: 1 283
Не съм ползвала вашите продукти, но бих опитала всички, защото ми изглеждат подходящи за моята кожа и защото са натурални.

# 17
  • Мнения: 281
Мицеларната вода е чудесна.Почиства, хидратира и освежава лицето. Като цяло продуктите на Билка, които съм ползвала са страхотни и ще се радвам да притежавам цялата серия.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 615
GRAPE ENERGY  HYALURON +
Хидратиращ гел скраб за лице

Харесвам скрабове, влияят добре на кожата ми и ползвам често.

# 19
  • Мнения: 2 838
Не съм ползвала нищо от тази серия, но бих пробвала мицеларната вода и измиващия гел.

# 20
  • Мнения: 539
Мицеларна вода 3 в 1, с нея чувствам кожата си чиста и мека.

# 21
  • Мнения: 1 988
Мицеларна вода 3 в 1- добре се отразява на кожата ми.

# 22
  • София
  • Мнения: 905
GRAPE ENERGY  HYALURON +
Мицеларна вода 3 в 1

# 23
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Ползвала съм Хидратиращ крем за лице и останах доволна от него. Пак бих го купила, но тъй като ми направиха подарък с друг, който в момента ползвам, ще остане за след празниците.

# 24
  • София
  • Мнения: 803
GRAPE ENERGY Caffeine + Антицелулитен гел - прави кожата ми нежна

# 25
  • Мнения: 741
GRAPE ENERGY  HYALURON - Хидратиращ гел скраб за лице

Бих пробвала и ВВ крема, последния който си купих на друга марка много ми изсушава кожата на лицето и сега търся с какво да го сменя.

# 26
  • Мнения: 1 776
GRAPE ENERGY  HYALURON +
Мицеларна вода 3 в 1 почиства много добре и не дразни кожата.

# 27
  • Мнения: 14 788
Ползвам мицеларната вода. Избрах я,защото харесвам продуктите ви и съм доволна.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Не съм ползвала продукт от тази серия, бих пробвала хидратиращия гел скраб за лице.

# 29
  • Мнения: 138
Кремът GRAPE ENERGY HYALURON + Интензивно хидратиращ крем за лице е много добър продукт, кожата е хидратирана, спокойна, свежа и ухае прекрасно!

Общи условия

Активация на акаунт