На пазар във Варна - 48

  • 81 070
  • 788
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте, извинявам се ако въпроса ми е на неподходящо място.
Имате ли отзиви за Аквахаус термал на Константин и Елена. Много ли е нагъчкано събота и неделя. С една дума може ли човек да почине пълноценно? Благодаря!

Не съм била но имам приятели които ходят често. Да  , нагъчкано е и не само почивните. За да е свободно се ходи в работен ден от 8:30 май беше до 11:00 нещо такова. Дано не греша часовете.

Ходила съм на Аквахаус няколко пъти, но не през уикенда, през седмицата след 16ч., не мога да кажа, че е нагъчкано.

# 496
  • Мнения: 11 747
Днес дъщеря ми с баба си бяха на Аквахаус. Заведохме ги в 9ч и отпред имаше 5-6 коли, вътре е било напълно празно. Взехме ги в 12ч, колите отпред вече бяха поне 30-40, но вътре все още не е било нагъчкано, басейните са много и хората се пръсват по тях и се губят като бройка. Ако влезеш до 11.30 има намаление в цената, това е а почивни дни, като днес. Така, че ако хванете сутрешните 3 часа от отварянето ще сте почти сами или дори съвсем сами.

# 497
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Последно бяхме преди две седмици в Събота от 11.30 до 18ч...ами нагъчкано е.В термалната зона също беше гъч.По 10 човека в сауните не ми е ок.По едно време отварям парната баня и няма къде да седнеш, ами не ме кефи.Като ходихме лятото беше по-добре.

# 498
  • Мнения: 11 747
Пак питах свекърва ми - към 11ч прииждали на тълпи. Явно от 8.30 д0 11.30 е варианта.

# 499
  • Мнения: 1 656
А вечер до колко работи? По това време ако се отиде не е ли по спокойно?

# 500
  • Мнения: 13 910
Може би усещането за натъпкано е субективно.
Нашите кумци обичат да ходят на такива места и да има въздух около тях- така са свикнали защото имат станция с термеален басейн с график на посещение  към предприятието в което работят и са свикнали да не е хапанак. Затова казаха че между 8:30 и 11:00 е екстра.

Последна редакция: сб, 03 мар 2018, 19:37 от _re_ge

# 501
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Аква хаус има сайт и може да се провери работно време , както и цената за различните часовите пояси за посещение.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Момичета, внимавайте при покупката на яйца. Открит е птичи грип в Генерал Тошево, в голяма ферма за кокошки. За жалост, както винаги , за да защитят производителя, не споменават името. Става въпрос за Агрисс. Мисля, че магазина за яйца на Чаталджа в белите бараки е техен. За всеки случай, проверявайте опаковките.

Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 08:47 от Blue Turquoise

# 503
  • Варна
  • Мнения: 4 948
mari6a, ще ти пиша да каквото се сещам и дано те ориентирам.
Скъсяване на палто с подплата - 17лв.
Слагане на ластика на кръста на детски панталонки (май всички я имаме тази болка с широките талии на момченцата и ще ме разбереш) правят на 8лв на панталон, но при занесени 15бр ми ги намалиха на 5лв/бр.
Сега ми шия вълнено манто (от тезш разчупените по мой модел) с ръкани естествена кожа за 90лв като само кожата на ръкавите струва 30лв.
Сменяха ми канта на друго палто, което е било правене на 5 метрова лента плат, което си е играчка и ми вземаха 12лв.
Днес ще им нося да ми оправят ръкавите на една риза и предполагам ще е не повече от 10лв.
Мъжа ми си носи дънки за скъсяване и смяна на копче. Не помня колко му вземаха, но беше учуден, че е малко.

# 504
  • Варна
  • Мнения: 493
Привет! Освен магазини Борн има ли други във Варна, които да продават вносни перилни препарати?

# 505
  • Мнения: 11 747
Момичета, кога щеше да отваря Зара?

# 506
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Привет! Освен магазини Борн има ли други във Варна, които да продават вносни перилни препарати?
Зависи какво търсиш..италиански/немски има в магазина за козметика до поликлиниката на Марешки. Фреш мисля се казваше, във Фиола също имаше някакви. На бул.Сливница между сп.Илия Димитров и кръстовището с лятно тракия има едно магазинче, посока центъра. В новия Кауфланд също имаше Даш миналата седмица, което най-много ме изуми Simple Smile

# 507
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Момичета някоя знае ли от къде мога да си купя спрей за текстил?
Практер,  алати, мола? Благодаря Simple Smile

# 508
  • Мнения: 375
От къде мъжки колан за дънки от естествена кожа?

# 509
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Sth моята приятелка взе за мъжа си от гранд мол имат шанд за колани естествена кожа около 25 30 лв масля че беше

Общи условия

Активация на акаунт