Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 607
  • 771
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 29 390
Старите важат до днес, новите още не са изпратени.

Промоцията е -35% при покупка на 2 и повече артикула, така че може и без код. Същото излиза.

# 211
  • Мнения: 992
Нямам думи за ремикс. Колкото и добри попадения да имам няма да порэчвам нищо повече от тях. Изпратих все пак един чувал  ремикс bag и от толкова много дрехи са одобрили само 4....за които ще получа 4.17....Половината дрехи, които върнах са закупени от тях е не сэм ги носила. Както съм ги получира така ги сложих в торбата и интересно не са одобрени. Сигурна съм, че всичко ще го пуснат за продажба. Много тъпо ми стана. Не можете да си представите какви хубави неща им пратих.

# 212
  • Мнения: 4 275
Там е работата, че няма никаква гаранция с тази Ремикс чанта... Чела съм и други подобни мнения. Хората масово се оплакват, че не са им одобрени дрехите. Но е доста необяснимо да не приемат дрехи, които самите те са продали преди време.

Изкушавам се и аз понякога да им пратя една торба, но добре, че бързо ми минава. Ето сега имам едни чисто нови боти Napapriji, които не са никак евтини в сайта им, както и кецове Хюго Бос, носени няколко пъти. Предполагам, че ще им обяват прилична първоначална цена, но за колко ще се продадат и колко ще получа аз... Божа работа. Аз съм си ги дебнела и съм ги взела на добра за мен цена, но ако ще ми дадат 15 лв за тях, по-добре да си ги държа.

# 213
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Там е работата, че няма никаква гаранция с тази Ремикс чанта... Чела съм и други подобни мнения. Хората масово се оплакват, че не са им одобрени дрехите. Но е доста необяснимо да не приемат дрехи, които самите те са продали преди време.

Изкушавам се и аз понякога да им пратя една торба, но добре, че бързо ми минава. Ето сега имам едни чисто нови боти Napapriji, които не са никак евтини в сайта им, както и кецове Хюго Бос, носени няколко пъти. Предполагам, че ще им обяват прилична първоначална цена, но за колко ще се продадат и колко ще получа аз... Божа работа. Аз съм си ги дебнела и съм ги взела на добра за мен цена, но ако ще ми дадат 15 лв за тях, по-добре да си ги държа.


Я ги покажи тука ботите и кецовите...Може някой да го зарадваш и да си получиш и цената! Поне сме ,като едно семейство:Stuck Out Tongue

# 214
  • София
  • Мнения: 4 548
Ремикс очевидно се възползват от това, че хората не искат да им се връщат обратно изпратените неща. Срещу 4 лв. ще разпродадат дрехи за 100. И това ако не е кяр, здраве  му кажи.

# 215
  • Мнения: 24 350
А какво всъщност очаквате от Ремикс? Че ще ви даде по 50лв за дреха?! Като са ви толкова хубави и скъпи нещата или си ги носете, или ги пуснете в Продавалник, за каквато цена вие си решите

# 216
  • Мнения: 4 275
То пък щото в Продавалник можеш да продадеш нещо... Боти, които са с реална цена 300 лева, закупени за 70 лв, за 20 ли да ги продам?! Държа си ги много ясно. Може да не ги нося, но на безценица няма да ги дам на никого. А носените кецове ще си понося още някой друг път, но няма да ги продам.

А за дрехи и обувки от високия клас съм чела, че дават доста добри пари! Дори и 50 лв за дреха. Може да сметнеш с калкулатора... Проблемът е, че са им НЕЯСНИ правилата за оценяване

Ето, пускам ти и линк, за да видиш, че евентуално може да получиш и много повече от 50 лв Wink https://remixshop.com/bg/sell/calculator?brand=Napapijri&category=8

# 217
  • Мнения: 992
А какво всъщност очаквате от Ремикс? Че ще ви даде по 50лв за дреха?! Като са ви толкова хубави и скъпи нещата или си ги носете, или ги пуснете в Продавалник, за каквато цена вие си решите

Изпратила съм им над 50 артикула. По левче да бяха дали поне щях да взема да 5ажем 50лв и да се взема нещо друго, което ми харесва. И да, хубави бяха нещата ми, дори много хубави.

# 218
  • Мнения: 24 350
Мишелин, на мен калкулатор не ми трябва, защото аз нямам намерение да продавам на Ремикс Stop
Мики, като са ти хубави нещата, защо си ги даваш за левче?!!!! Носи си ги! Или ги наснимай и пусни в продавалник за левче и си събери тези 50лв, за които говориш

# 219
  • Мнения: 4 275
Абе като цяло не си струва цялата разправия. Отделно, че срокът за получаването на парите е ужасно дълъг. Първо чакаш великите Спийди да им доставят пратката, после се чака докато стигнат до обработката на твоята торба. После се качват на сайта и се почва едно чакане, че ако не се купи, да спадне до -60%. Ако ли пък някой си купи нещо твое, то се изчаква да изтече срока за връщане от клиента... Абе дъъълга и широка, че и изнервяща е цялата работа

Г-жа Рамацоти, отговарям ти на въпроса само. И доста заядливо звучиш, да ти кажа, ако сама не се усещаш. Жената е преценила, че може да изкара повече пари от Ремикс. Да не мислиш, че не знае за Продавалник, Шед, базар.бг и т.н?! А защо си ги дава за левче, явно не си запозната с процеса им на продажба...

# 220
  • Мнения: 24 350
Мишелин, писна ми да се дъвче едно и също в тази тема!
В крайна сметка обаждайте се в Ремикс и там си изливайте мъката.....
Тук да остане само радостта от находките, ок?!

# 221
  • Мнения: 992
Мишелин, на мен калкулатор не ми трябва, защото аз нямам намерение да продавам на Ремикс Stop
Мики, като са ти хубави нещата, защо си ги даваш за левче?!!!! Носи си ги! Или ги наснимай и пусни в продавалник за левче и си събери тези 50лв, за които говориш
Не мога да ги нося защото са ми малки. За последните 6 месеца напълнях. Повечето неща бяха  xc     a вече не се виждам в такъв размер. Не съм искала да ги давам за левче ама да кажем щях да преглътна гаврата ако можех да си избера нещо хубаво, което ще нося.
Мишелин, благодаря за разбирането. Ами аз наскоро я открих тази тема и всичко ,което написах беше с цел да предпазя някой друг , който като мен не е знаел някои неща. Спирам да  се оплаквам. Изобщо няма да им се обаждам. На всеки всичко се връща един ден. Нека да продължават да постъпват така с хората.

# 222
  • Мнения: 4 275
Вместо да се караш на хората, се научи на четене по диагонал. Помага доста, не само в тази тема, а в целия форум. Мен като не ме интересуват бебешките болести в една конкретна тема, да не съм тръгнала да казвам кой и какво да пише, просто скролвам.

Мики, изобщо не си длъжна да се обясняваш на когото и да било Hug

# 223
  • Мнения: 4 495
Мишелин, писна ми да се дъвче едно и също в тази тема!
В крайна сметка обаждайте се в Ремикс и там си изливайте мъката.....
Тук да остане само радостта от находките, ок?!
Ама верно имаш егати тона!
Като ти е писнало, недей да четеш, никой не те кара. Тук да останело еди к'во си... коя си ти, че да казваш къде какво да се пише и да остане? Айде малко по-спокойно!

# 224
  • Мнения: 2 290
Хайде, момичета, поне следящите тази тема трябва да сме разбрали какво представлява Ремикс.
Моето мнение е, че е добре /казвам го като външен наблюдател/ структуриран бизнес.А бизнеса си е бизнес,
те предлагат, никого не задължават да купува или продава при тях.Печелят, явно добре, но нали  това е идеята на всяка фирма. Все-пак не са дружество с благотворителна цел или социална насоченост.
Добре са измислени, единственото лошо е, че не го правя аз Stuck Out Tongue
Иначе, отдавна за себе си съм решила и не купувам от тях, но то е и защото в момента разполагам с време и мога да си позволя да обикалям в издирване на находки. А пък да си пратя дрехите на тях - дори и не съм се замисляла.
Но всичко си е личен избор.

Общи условия

Активация на акаунт