Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 609
  • 771
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 88

Може ли адрес на магазина? Не откривам такъв в първия пост.

# 362
# 363
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега по новините даваха са рисковете от дрехите втора употреба, НО мен ме вълнува ако някой е гледал дали е познал магазина които даваха  newsm78

# 364
# 365
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Мания в Халите

Вчера видях много кожени якета в Мъпета на Стамболийски и Хр.Ботев,на брой,не помня колко точно,но бяха евтини,имаше за всеки вкус

# 366
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Сега по новините даваха са рисковете от дрехите втора употреба, НО мен ме вълнува ако някой е гледал дали е познал магазина които даваха  newsm78
А какви са рисковете?

# 367
  • Мнения: 6 150
Ако не бъдели обработени добре можело да се развие дерматит, алергия и прочие. Нищо ново.

# 368
  • Мнения: 29 390
А при пробването на дрехи в МОЛа няма тази опасност, особено на разпродажби!  Mr. Green

# 369
  • Мнения: 24 351
За китайските боклуци, които са с незнайни бои оцветявани и вонят ужасно, да не говорим Laughing

# 370
  • София
  • Мнения: 4 397
И да се пускат на повторно плакнене , за да сме по сигурни, че всички препарати с който се обработват ще паднат  Peace

# 371
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Аз си го мислех това за обувките. Че може да се хванат гъбички примерно. Но както казвате и нови да са...знаем ли кой ги е мерил...

# 372
  • София
  • Мнения: 4 397
Да и това спомена, че е забранено продаването на бебешки дрехи, бански , и обувки , ама кой го спазва  ooooh!

# 373
  • Мнения: 6 150
И добре, че не се спазва. Винаги ми е било смешно за бебешките дрехи - могат да купуват от продавалници и фейсбуци, да им дават приятелки и т.н., но се изприщват от мисълта за втора употреба магазини.
Дрехите и обувките от втора са ми в пъти по-надеждни от всички останали източници.

# 374
  • София
  • Мнения: 971
Свекърва ми беше хванала дерматит от купена и неизпрана дреха от пазара.

Общи условия

Активация на акаунт