Има ли смисъл да продължавам тази връзка?

  • 6 052
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Аз също съм ,че си има друга. Познато ми е просто.. Бях в подобна ситуация преди години. Мъжете не са толкова умни,не могат дори да го скрият.. Явно е че не си му приоритет,а за 8месеца трябваше. Живей си живота,някой те чака и ще те оцени! Обичай себе си ,преди всичко Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 059
Има един изпитан "лек" за такива ситуации-спри да го търсиш.
Само си прецени дали си заслужава да се опитваш с това да го промениш или наистина да го оставиш Simple Smile
За съжаление повечето мъже са така-когато жената е активните,те инстинктивно заемат мястото на пасивните.
Не го казах много добре,но ще дам пример с моята собствена връзка:
в началото аз си имах доста сериозен приятел,живеехме заедно и бяхме 4 години във връзка.Сегашният ми мъж ме беше харесал и факта,че нямаше как да излизаме,да ме вижда и чува когато иска го мотивира в пъти да се бори за тази връзка.В последствие се разделих с бившото ми вече гадже и се събрах с новия ми мъж Simple Smile
И двамата осъзнаваме,че ако тогава не бях обвързана,едва ли щяхме да сме заедно(вече 5 години)и да правим планове за бъдещето.Понеже аз съм си лепка,като се харесаме с някой искам да сме си заедно...винаги Simple Smile Не че е нещо лошо,но тази напоритост понякога отблъсква човек.
Със сигурност ще е трудно,но според мен това е най-добрия вариант,просто не го търси.И не си прави планове така,че винаги да си му на разположение.Ще направиш услуга и на двама ви Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 952
Очевидно е, че този човек се намира в друга връзка.

Няма смисъл.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Има един изпитан "лек" за такива ситуации-спри да го търсиш.
Най-доброто, което може да направи  Peace

# 19
  • Мнения: 10 382
Ми тя, жената ви е написала по-нагоре, че е сложила точка и че е разбрала за другото момиче, вие продължавате с догадките

Общи условия

Активация на акаунт