Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #14

  • 94 274
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Еми, ето! Ели, мерси Hug
Но, аз не ги тегля, не съм абонирана за Любими сериали с превод. И сега ми е криво, че се налага да ви занимавам всички с моя проблем.
За мен е важно да гледам в ю туб, тоест не мога да се занимавам с теглене. И сега все едно ми е свършил серала..
Дано да ги качат в канала на Виолета, и там се абонирах, ще чакам.

# 136
  • Мнения: 12 837
Хъши 30 еп


най накрая нещо стилно


Скрит текст:

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm 2. Fragman


https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=bfiMHH9CV2M

 Heart Eyes
от Мерт на галата на Ариф
Arif V 216 galasında buluştuk, bak yine mutluyuz🚀

Последна редакция: ср, 03 яну 2018, 20:38 от eliNIM

# 137
  • София
  • Мнения: 6 287
Всичко е качено в канала на Виолета Манолева, всичко излязло и преведено досега. Включително и последните две серии. Просто не са подред. Сега го прегледах и видях.

Интересен втори фрагман на "Убийствата".

# 138
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug да помоля отново Praynig да кажеш, какво пише за Йозгю Намал по-горе?

Ели Hug , подбрала си чудесна снимка от галата на Ариф V216 Peace, все актьори /независимо от пола, може и трети да е hahaha/, които харесвам Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 6 287
Ох, забравих го, Лиа  Blush

Пише това, което и ти си разбрала. Основното е, че Йозгю е била засечена с децата си на пазар, където скришно са ги щракнали и ето вече - първи публични снимки на децата на Йозгю Намал. Направило им било впечатление, че Йозгю говорела с децата на английски.
Накрая споменават, че ги е родила и двете в дома си чрез хипноза, а не в болница.

Е, сигурно я е наблюдавал и лекар. Три пъти се връщах да го прочета, да видя дали нещо не съм сбъркала, но хипноза си пише.

А, Гугъл те подвежда, защото синът й се казва Нефес, което на турски означава въздух, дъх, дихание, дишане. Превежда буквално.  Simple Smile

# 140
  • Мнения: 4 602
Раждане чрез хипноза!!! А как ли ги е заченала?

Много хубаво име - Нефес!

# 141
  • София
  • Мнения: 6 287
 Joy Joy

Трябва да видим мъжа й, за да разберем.  Mr. Green

Май по-правилно е под хипноза, а не както аз съм го написала чрез. Макар, че е почти същото.  Rolling Eyes

И на мен ми стана любопитно, затова се поразрових. Оказа се доста популярен метод. Първото, което ми излезе бе това:
https://semeistvo.rozali.com/rajdane/rajdane-pod-hipnoza.html
http://9m-bg.com/razhdane/vidove-razhdane/razhdane-pod-hipnoza/



Зад кадър от фото сесията на Аслъ за BeStyle

# 142
  • Мнения: 9 541
Привет Hug Hug

Зарани Hug, мерси за пояснението bouquet Ето го съпругът на Йозгю Намал:



Мисля, че по-рано е била омъжена за Октай К., който сега играе в EDHO с Дениз Чакър newsm78


Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 13:42 от lia-martin

# 143
  • Мнения: 12 837
Ето го съпругът на Йозгю Намал:




Като го гледам сигурно и под хипноза е забременяла Mr. Green

31 епизод на Невестата вече е с БГ превод.
Екипът по превода е страхотен!
Огромни и най-искрени благодарности!!!!




https://www.youtube.com/watch?v=3m_ME0caMRI&feature=player_embedded








Джан Яман и Себахат Кумаш ще са в главните роли в нов сериал на компанията  Ortaks Yapim (Любов на заем) "Богатство", по Show TV. Една от ролите ще исполни Баран Бёлюкбаши. Режисьор, ето това вече е хубаво  - Деврим Ялчин, Дениз Транба от Ашка.
Джан не ми хареса като игра в Пълнолуние,малко ми е статичен. Останалите двама артисти не ги зная кои са, по точно не съм ги гледала ,ама то и не може всичко да се следи.
.

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 19:37 от eliNIM

# 144
  • Мнения: 8 470
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели HugЛиа HugЗарани HugХелънче HugХъши Hug
Охоооо имаме си нов преведен епизод на Невестата  smile3521Ели  мерси ,че го донесе  bouquet мерси и за екипа който ни доставя това удоволствие да си гледаме любимия сериал преведен  bouquet bouquet bouquet
Лелееее Йозге Намал много модна бе  newsm78под хипноза родила  newsm78 Света полудява все повече и повече  newsm78
Аслъ е мнооого красива на фотосесията  smile3521
Нургюл за празниците била в Москва  smile3521



В днешната серия на ЛН и аз не можах да намеря достатъчно позитивизъм в себе си и да кажа ,че дублажа е наред  smile3511Гласа на Йомер звучеше все едно  иска да накълца Дефне на малки парченца като преди това я разчекне   smile3521,на Дефненцето пък гласа на моменти един равен равен и безчувствен единствено на Коришко гласа се справя добре .
А утре ще се гледа ето това  txtlovesдано Йомеровия глас да живне малко ,че сега орезилява красивото действие .





тази усмивка я слагам в спойлер ,че да не стане твърде много  smile3521

Скрит текст:

и на края нашата усмихната Невеста  smile3521

# 145
  • Мнения: 9 541
Ени Hug, Баръш в спойлера не ми хареса....прекрасна усмивка, но много брадясал и сякаш напълнял?

Ели Hug, ох, смях се с глас на написаното от теб: "Като го гледам сигурно и под хипноза е забременяла  Mr. Green"

За Джан Яман и Себахат Кумаш - няма да е моят сериал, ще чакам вашите отзиви Stop 
Джан не е моя тип мъж и не ми харесва как играе....гледах 2-3 серии от "Пълнолуние" и край - блудкав, безмозъчен до безумие сериал, изгубих си времето ooooh!
Себахат аз я познавам от "Черна роза", добре се справяше Peace Не смятам дори 1 еп. да погледна, ако някой тук го възхвали, може и да се пробвам Joy Joy Joy Joy

Ето ви тук една анкета на gecce.com - най-артист на 2018 г. Simple Smile
https://www.gecce.com.tr/anket/sizce-2018e-damga-vuracak-erkek-dizi-oyuncusu-kim

# 146
  • Мнения: 8 470
Ох да забравих да споделя за този Джан Яман ,че и аз не го харесвам .От Пълнолуние издържах само един епизод и не го продължих ,че нещо не ме накефи нито сериала мито този Джан .
Лиа ама добре си го наредила Пълнолунието  hahaha hahaha hahahaняма какво да добавя към описанието ти   smile3521За Баръш да пообрасъл е ,а иначе в последното  интервю от премиерата на Arif V 216  казва ,че се занимавал активно със спорт та сигурно прави мускули и затова изглежда по масивен пък може и просто да си похапва повече човека кой знае  smile3521Като стана дума за премиерата и Елчин беше там ,тя пък се гласи за мини сериалче на някоя от интернет платформите което ще е за вампири и нещо май Керем Бюрсин се спряга да и партнира  newsm78Интересно ще бъде да видим турски вампири  hahaha hahaha hahaha hahaha
Лиа гласувах в класацията -Ибо води ,после е Чачко ,а този дето е трети знаете ли го кой е  newsm78аз до сега не го бях чувала .
Ето го инстаграма му  newsm78

https://www.instagram.com/explore/tags/caglarertugrul/

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 23:21 от Eny87

# 147
  • Мнения: 3 748
Страхотна фотосесия на дамите от МУ. Особено Тюлин е направо невероятна.
Не знаех, че Йозгю Намал е бивша съпруга на Октай К.  newsm78 Ако е така, вторият опит е направо потресаващ. Сигурно и като го е избирала е била под хипноза  Laughing Ама любовта е сляпа. Laughing

От фотографа на "Пойраз Карайел" https://www.instagram.com/p/BdinLyNgazk/



И от сценариста на "Самоубиец"

# 148
  • Мнения: 9 541
Ени Hug , интересна новина това с вампирите...все още не съм гледала турски такива, българските си ги гледаме на живо по улиците hahaha

Този, който е трети, май играе в сериала с онзи, дето му викаме Италианеца /Алп/..."Фазилет ханъм и дъщерите и" /не ми вярвай, че съм написала правилно заглавието Joy Joy Joy/. Виждала съм го на снимки newsm78

Ради Hug много ти е красива снимка №1, мерси! Heart Eyes
Този сценарист съм го виждала /сн. 2/, не ме питай как се казва обаче hahaha

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 23:41 от lia-martin

# 149
  • Мнения: 8 470
Лиа  съвсем точно си написала името  smile3521сега проверих нали има тема тук във форума този сериал та там видях и снимки с актъорите и този който е трети в класацията е накипрен на  централно място ,а нашия италианец е малко по на заде -жалко защото е много по-красив  smile3511А довела си ни и бъдещата вампирка  smile3521-красива рижка  smile3521
Ради мерси за снимчиците  Hug

Общи условия

Активация на акаунт