Любители на Котки - Тема 119

  • 45 161
  • 751
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 8 348
дано

забравих да кажа, че Джуджи я кастрирах в Сити Джънгъл

много тъпо име е Джуджи, ама докато и измислим име и виках джуденцето ми, защото беше дребосък и изтърсаче на месец, като я доведох
една дребна и кльощава шепичка
и днес Джуджи, утре Джуджи.... лепна и

за чудещите се, защо на месец -  майка им е страшна майка
ражда винаги по 4 и са като големи дебелички пухкави топчици
някъде към месец започват да щъкат наоколо повече, и тя започва да ги влачи по съседните дворове да им показва свят
след всичките разнасяния и местения, накрая оцеляват само половината, винаги
обикновено по-едричките
има коли, кучета, други котки....

# 451
  • София
  • Мнения: 4 714
Оххх интрига много се разчувствах
Скрит текст:
като прочетох последния ти пост..честно да ти кажа нашето коте е благословия в моя живот..много я обичам,през ноща се будя и я търся..тя ми е спасението в много труден за мен момент,изкара ме от депресия,свеж въздух в живота ми..ако я загубя ще съм загубена и аз.. затова се моля Шарко да е добре..просто се моля!

Малечка, аз пък се разчувствах и от твоя пост.
Скрит текст:
Много мило ми стана и се радвам, че така блогоприятно ти е подействало взимането на коте Flowers Hibiscus Моите родители се карат чат-пат и ми прави впечатление, че откак кот е при тях, им действа много добре, виждам ги по-щастливи и сплотени. Имат си едно общо щастие и само го наблюдават, грижат се за него, смеят му се на котешките му работи. Направо се превърна в центъра на вниманието им. Heart

Интрига, силно стискам палци на Шарко да пребори и това. Мъчно ми е много и на мен за него
.

И при мен Мърчо - Котуньо запълни част от една огромна празнина. От смъртта на майка ми.
Някак тази нова любов която той ми даде промени светоусещането ми. Не стана изведнъж.
Минах през много съмнения дали ще оживее, как ще отговарям пред клиниката, че е умрял при мен, после като започна да излиза - играехме заедно, забавлявахме се.
Не го възприемах като мое коте, а и така ми беше казано.
И постепенно това малко парченце -месценце ме накара да се влюбя в него. С муцунката, завираща си в носа ми всяка сутрин, с малките си нежни лапички, с които ми хваща бузите и притиска телце, с тихото си и нежно мъркане, с целувките си, с близането на крака ми докато му приготвям храната, със скоковете си по мен и триенето на бузки и телце, с веселата и жизнена игра с шишета, тапи, бутилки, с криенето му зад мен, когато има гости в къщи и даже с ръмженето му, когато се позвъни на вратата, с това че е живHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 452
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
При кастрацията на Рафаела ми обясниха, че шевове външни няма да слагат, ако кожата й е по-дебела. Е, била тънка и имаше 2 в краищата.

Интрига, когато можете вървете на свиждане (в ЦВК има два дни за тази цел), ако ви разрешат да го посещавате. Много е важно при по-дълъг престой в клиника. Горещо се моля да се пребори Шарко. Почисти у  вас с концентрирана белина всичко, което може да се почисти, Кукумицинка мисля ми беше казала за дезинфектант за пране на дрехите. Ако другата маца е ваксинирана няма опасност да се зарази.

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 09:17 от Котьо

# 453
  • София
  • Мнения: 1 338
Обадиха се от клиниката и казаха, че не е повръщал само диария има. Казаха, че текат лекарства и трябва време да се пребори организма. Дано! След работа ще ходя да му поговоря малко.
Кери не е ваксинирана. Дадоха ни за нея витамини някакви и пробиотик. След 10 дена може да се ваксинира, а Шарко след 20 ако се оправи.
Вчера търкахме с белина под, тоалетна, легени, купички, лопадката. Прахме завивки и възглавниците, на които Шарко спеше. Дано Кери не се разболее и Шарко се пребори.

# 454
  • Мнения: 14 380
Интрига, моля се и ви пращам всичката си положителна енергия Шарко да се пребори! Много му се събра на това коте, но късметът му е, че е попаднал точно на вас - хора с огромни сърца! Аз също мисля, че е възможно да си е бил болничък и просто операцията да го е досъборила, така че може и да не е проблемът в клиниката. Така или иначе нямахте време за чакане и за избор за операцията.

На Бела кастрацията беше точно както е описала Таня на Боги и не сме имали проблеми. Зизу, стискам палци и вие вече да сте приключили с премеждията!

# 455
  • София
  • Мнения: 1 338
Много, много Ви благодаря за цялата Ви помощ и подкрепа, която ни оказвате по всякакъв начин. Благодаря, че ни мислите и преживявате премеждията ни заедно с нас.
Една колежка на ММ и един негов приятел вчера му казали, че сме луди да даваме толкова пари за котки. Той и с двамата почти се скара, защото това му е слабото място-обожава животните повече от хората дори. Шегувам се и му казвам, че или е бил животно в предишен живот, или е бил Маугли и са го отгледали животни в джунглата. Кери милата я мъча с тея лекарства. Слагам и го директно в устата да съм сигурна, че го е приела. Сутринта само като я взех и започна да мш миялчи и съска. Много е смешна милата. Вчера в клиниката умря от страх-за осем години това и беше първата връзка с външния свят.

# 456
  • Мнения: 21
Стискам палци Шарко да се оправи и скоро да си го приберете!

# 457
  • София
  • Мнения: 1 338
Ох, момичета Шарко продължава да е все така. Бях при него той не може да мръдне, текат му секрети, пада му козината, не яде, едва си движи главата, а очичките му са полуотворени. Няма никакви сили милия ни. Само чудо ще го спаси. Молете се, моля Ви. Молете се да се пребори и тези пет критични дни да ги преживее. Много ми е тежко. Толкова ми е мъчно за него! Дано малкото ми бебе се пребори и оцелее и този път! Сърцето ми се е свило. ☹

Дано това не е била последната ни среща! Cry

# 458
  • UK
  • Мнения: 205
Интрига, стискам ви палци толкова силно да се оправи миличкия Шарко. Сигурна съм, че това че ходите при него често му помага и му показва колко го обичате! Бъдете силни, пращам ви всичката си положителна енергия.

# 459
  • София
  • Мнения: 13 263
Милият Шарко! Дано се пребори! Praynig

# 460
  • Мнения: 4 275
Душичка... силно се моля Шарко да пребори и това

# 461
  • София
  • Мнения: 2 092
Интрига, аз и моята Лолита се молим и стискаме палчета за Шарко! От все сърце!

# 462
  • Мнения: X
Интрига,дано Шарко се оправи бързо и скоро всичко лошо да е зад гърба ви.
Утре или в събота ще кастрират Белла.
Така се тревожа за нея.
Напоследък си прави каквото иска и съм в чудо.Пикае където и падне(дивана,леглото,килима,в гардероба).Не си използва тоалетната Sad
Дали защото е разгонена?Така ли ще се запази и след кастрацията?
Много неприятно нещо и не знам какво да правя.Приемам съвети и препоръки как да се справим .

# 463
  • Мнения: 1 935
Шарко, бъди силен миличък! Бори се! Пожелавам ти скоро да си здравичък и да се прибереш у дома! Моля се за теб и ти изпращам цялата си положителна енергия!

Интрига, моля се за вас от както прочетох за Шарко! Представям си какво преживявате. Стискаме палци и лапки всички в къщи!

# 464
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Нямам време да ви чета, но като видях толкова много нови отговори знаех, че има нещо. Много съжалявам, дано се пребори душичката, стискам палци да успее, сърцето ми се къса като те чета......

Общи условия

Активация на акаунт