Avon - обсъждане на продукти тема 24

  • 94 160
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 391
Парфюмните кремове за тяло са идеални за лятото - хидратират и оставят сравнително траен аромат.Преди час като се изкъпах се намазах с Черната рокля и още мирише.За зимата,обаче ми са недостатъчни и тогава ползвам масла.

# 721
  • София, България
  • Мнения: 632
Гелчето за пъпки го ползвам сега. Мажа засегнатите места вечерно време и сутринта почти няма следа от пъпки. Доволна съм.

# 722
  • Мнения: 1 538
ББ крема Anew някой дали вече го пробва?

# 723
  • Мнения: 1 852
ББ крема Anew някой дали вече го пробва?
  Лек, попива бързо, средна покривност, подходящ за светла кожа,  има лек матиращ ефект. На мен много ми хареса, със смесена кожа съм и не лъсвам, стои естествено и в същото време някак изравнява и прикрива порите. Препоръчвам го!

# 724
  • Мнения: 479
Кои от парфюмните лосиони миришат най-хубаво? Нямам идея понеже никога не съм си поръчвала, нито ползвам техен парфюм, за да знам.

# 725
  • Мнения: 1 391
Парфюмните лосиони миришат като съответният парфюм.Зависи ти какво харесваш.Най-добре поискай мостра на парфюма от представител и си прицени дали ти харесва.

# 726
  • Мнения: 1 950
Кои от парфюмните лосиони миришат най-хубаво? Нямам идея понеже никога не съм си поръчвала, нито ползвам техен парфюм, за да знам.

Far away infinity

# 727
  • Мнения: 2 854
Пробвайте Alpha. И парфюма и лосиона са....невероятни.

# 728
  • Мнения: 479
Парфюмните лосиони миришат като съответният парфюм.Зависи ти какво харесваш.Най-добре поискай мостра на парфюма от представител и си прицени дали ти харесва.

Не мога да поискам мостра, понеже днес съм решила, че задължително трябва да си поръчам лосион.

# 729
  • Мнения: 5 397
Пробвайте Alpha. И парфюма и лосиона са....невероятни.
Парфюмът е много хубав, лосионът го нямам, но сигурно и той си заслужава.

# 730
  • Мнения: 479
И последно да питам какво мислите за Luck?

# 731
  • Мнения: X
Харесвам лък многоо Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 846
Кой Лък,стария или новия лимитирания харесвате повече?Аз и двата.

# 733
  • Мнения: 13 971
На мен ми харесват и трите. В интерес на истината лак ла ви и лак лимитлесс са с много подобно звучане.

# 734
  • Мнения: X
Лък класическия и новия (синия) а пък Ла Вие не ми хареса чак толкова много

Общи условия

Активация на акаунт