Перилни препарати и омекотители – 50

  • 67 419
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 135
Да, срам ме е от себе си. Трябва да мисля повече за бъдещото поколение, ама хич не ми се получава да пестя от ток и вода Grinning.

Това са безмислени терзания. Всеки може сам да си засече потреблението на ток и вода при различните програми и да сметне каква е месечната разлика при едно усреднено ползване. При тока, разликата е около 1 лв (усреднено за двама възеастни), при водата е стотинки. Решението е лично, но трябва и да се помисли и за цената на лечението на един контактен дерматит например-от пестене на вода при прането или пък цената на захабените, посивели дрехи...
В крайна сметка, тези консумативи ги плащате, не ги крадете нали?


ПП: Има далеч по-интелигентни начини за пестене на ток и вода, които са и доста по-ефективни, без да причиняват неудобства и странични ефекти.

# 616
  • Мнения: 1 953
Имах предвид друго: че не мисля за природата. За останалото съм съгласна!

# 617
  • Мнения: 1 135
Имах предвид друго: че не мисля за природата. За останалото съм съгласна!

Не се притеснявай, те и "зелените" хора само си мислят, че мислят, а всъщност ефектът е много близък до нулев. Това са глупости, нещо като американска диета от двоен бургер, кофа чипс, НО С ДИЕТИЧНА КОЛА ЗАЩОТО СМЕ НА ДИЕТА!

# 618
  • Мнения: 51
Здравейте момичета имам нужда от съвет имам яке с пълнеж от пух и се чудя дали ако го изпера на програма за ръчно пране на 30 градуса ще се получи ли или ще му разкажа играта Благодаря

# 619
  • Мнения: 5 207
ПП: Има далеч по-интелигентни начини за пестене на ток и вода, които са и доста по-ефективни, без да причиняват неудобства и странични ефекти.
Ще ми се да видя нещо разумно, а не глупости. Дай, някой линк, ако не ти се пише и имаш.

# 620
  • Мнения: 28 549
Здравейте момичета имам нужда от съвет имам яке с пълнеж от пух и се чудя дали ако го изпера на програма за ръчно пране на 30 градуса ще се получи ли или ще му разкажа играта Благодаря
Виж на етикета какъв е начина на почистване и така действай, производителите за това слагат указания!

# 621
  • София
  • Мнения: 1 078
Здравейте момичета имам нужда от съвет имам яке с пълнеж от пух и се чудя дали ако го изпера на програма за ръчно пране на 30 градуса ще се получи ли или ще му разкажа играта Благодаря
Няма да му стане нищо, важното е да се изсуши на сушилна с топки, иначе пухът остава на едно място и ще стои - ступкано. На места със ступкан пух, а на места няма да има никакъв. Казвам го от личен опит. Пера и веднага след това слагам в сушилната! Така няма проблем, вадя го като ново!

# 622
  • Мнения: 892
Пера всичките ни пухени якета на синтетика, високи обороти, малко течен, никакъв омекотител и суша в сушилня с топки. Идеални стават. На всички пише химическо чистене и забранено пране. В моя град обаче не съм никак доволна от химическото.

# 623
  • Мнения: 51
    Благодаря  много на всички ще пробвам

    # 624
    • Vildbjerg,DK
    • Мнения: 96
    Здравейте на всички

    Минавам само да благодаря за съветите и препоръките - хубаво е да има място, на което човек да намери отговор на въпросите които го измъчват.Simple Smile
    През последните две седмици пера само с Персил мегапърлс - в трите му разновидности и съм много доволна. Изпира страхотно и оставя лека ненатрапчива миризма на свежо . Само още не съм разбрала сенситива дали е само за бяло или става и за цветно - някой има ли идея?

    # 625
    • Мнения: 1 953
    Моето светло спално бельо и светли хавлии пера с прах Персил за бяло (на 60°), на който не пише че е за бяло. Ако на някой препарат не пише че е за цветно, то е за бяло и светли цветове (устойчиви).

    # 626
    • Мнения: 47 996
    Аз пера чаршафите на 95 градуса и го броя за почистване на пералнята Wink воала

    # 627
    • Мнения: 68 703
    Сензитив-ите са за бяло обикновено. Както и Ровару е припомнила, щом няма надпис колор..значи е за бяло.

    # 628
    • Vildbjerg,DK
    • Мнения: 96
    Мда... явно имам нужда от нови очила. Сега видях надписа в долният ъгъл- за бяло е. Аз го използвах за спално бельо  - не беше бяло, номного светли цветове. Благодаря:smile:

    # 629
    • село в ямболско
    • Мнения: 6 463
    За Тема пере си нямаме петна.Ох много хубаво мирише елюбена съм в аромата. Да кажете,друг прах с такъв аромат взех Тема за цветно.
    Бинго има в Елитис Дм и Кауфланд.
    А нещата на Денк мит до кога са на промоция ?

    Общи условия

    Активация на акаунт