Звездни компромати - част 347

  • 114 948
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
... Марешки прилича на бизон в размножителен период - само пара не му излиза от ноздрите.,,

Мнооооого точно!! Joy Joy Joy

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Ааа може да включва,ама да  равняват по себе си.
Не мога да повярвам,че Савов е бил коцкарът на телевизията в зората на Нова...  Типичен селски бек.
Преди десетина година тук, в Клюкарника имаше тема "Вас свалял ли ви е Крум Савов", мисля автор беше Блонди. Еми....

Я потърсете темата, може и да не може да се намери, беше преди поне 3 смени на форумната система.
Не я намерих, но попадам на БИСЕР - http://bg-mam.ma/p/319888/8435444 ОТ 2008

# 362
  • Мнения: 23 840
Крум Савов се беше свалял на сестра ми и на 3-4 мои приятелки. От тях никоя не се върза, но явно много активен е бил!

# 363
  • София
  • Мнения: 4 803
Е, той сваляше наред, все някъде ще върже.
Голям въздух под налягане, по онова време ходеше често на Кравай.

# 364
  • Мнения: 4 328
Янтра, готина тема.

# 365
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Аз така се разсъних, че до сега се забавлявах с Баракова. Не знам какво да кажа, снимките говорят всичко...
Скрит текст:

Онемях...
Лещите ми паднаха да се пуля невярващо...

# 366
  • Мнения: 2 843
Може ли меркантилница да каже (или някоя друга дама, която разпознава модните брандове) какво е това зелено сако, което носят и Лиляна Павлова, и Илияна Йотова, чий дизайн е, толкова ли е актуално, че така са се вкопчили в него и двете?

# 367
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не знам дали е коментирано, сега наваксвам с темата, но се загледах в снимките на Есмер, само на мен ли ми се вижда различна челюстта и/скулите?
Преди:
https://www.instagram.com/p/BPnwO3olCrD/?taken-by=esmerikgeorgieva
https://www.instagram.com/p/BPvbvQKlOZX/?taken-by=esmerikgeorgieva

Сега:
https://www.instagram.com/p/Bct7Gv7niiB/?taken-by=esmerikgeorgieva
https://www.instagram.com/p/Bcn8nvFHgsd/?taken-by=esmerikgeorgieva

# 368
  • Мнения: 2 592
Това си е функция на селфи камерата, нищо особено. И моето лице от пълен кръг става на триъгълник.   Simple Smile

# 369
  • Мнения: 10 571
...какво е това зелено сако...

Като го гледам колко е хубаво... "Megz" може би? Joy

# 370
  • Мнения: 9 855
Малей, депутатките ни са прелезд. То са едни цветове, едни тантели, едни сюрреалистични костюми. Напомнят ми на популярния виц.
Скрит текст:
- Извинетьи, туй палто къдье ви го ошиха?
- В Париж.
- А туй многу лий дальечи от Янбол?
- На 2220 километра.
- Ууу, толкоз забутано, пък как хубаво шият...

Малко от Адам Драйвър, много го харесвам, толкова е грозен - обичам такива ръбове JoyJoyJoy
Скрит текст:




# 371
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мале, снимката с чадъра Dizzy Face

# 372
  • Мнения: 1 513
Според мен Есмер си е правила тази процедура за премахване на мазнина от бузите (бишектомия), която съм споменавала и преди. При нея ефектът е такъв общо взето.. На мен ми е плашеща с такива вдлъбнати бузи.

# 373
  • Мнения: 17 542
Тоя Адам Драйвър е такъв тип, че ми харесва. Thinking Има големи ръце, с това ме спечели, ако ги напълни и с малко мръвка, ще е още по-добре. Изобщо, да качи 6-7 кила.

# 374
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Това си е функция на селфи камерата, нищо особено. И моето лице от пълен кръг става на триъгълник.   Simple Smile

Моя май няма такава функция, до сега не ми е правил лицето на телевизор  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт