Реплика или НЕ ???

  • 6 571
  • 35
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 8
Здравейте
Извинявам се ако тази тема не е точно за тук, но се надявам да ми помогнете ....
Не намерих такава тема, за това пускам тази.

Имам нужда от нов телефон и си харесах един, но цената е висока за мен.
Поразрових се и открих реплика на този телефона, доста по евтина, пише, ще всичко е едно към едно с оригинала, но не съм сигурна....
Купували ли сте си реплика някога и ако да имали ли сте проблеми с нея и като цяло мислите ли, че си заслужава да си купя ????
Благодаря Ви предварително !!!
😖😐❤️

# 1
  • София
  • Мнения: 22 947
Точно за техника не бих рискувала.  Peace

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
По-добре провери няма ли изгодна празнична оферта при мобилния ти оператор.

# 3
  • Мнения: 2 616
Здравейте
Извинявам се ако тази тема не е точно за тук, но се надявам да ми помогнете ....
Не намерих такава тема, за това пускам тази.

Имам нужда от нов телефон и си харесах един, но цената е висока за мен.
Поразрових се и открих реплика на този телефона, доста по евтина, пише, ще всичко е едно към едно с оригинала, но не съм сигурна....
Купували ли сте си реплика някога и ако да имали ли сте проблеми с нея и като цяло мислите ли, че си заслужава да си купя ????
Благодаря Ви предварително !!!
😖😐❤️



И как ще е едно към едно с оригинала на много по-ниска цена?!  Grinning Grinning Grinning Има такива теми в нета, това са обикновено пълни боклуци и не знаеш с какви части и какви проблеми го купуваш. Grinning

По-добре провери няма ли изгодна празнична оферта при мобилния ти оператор.

Това е най-добрият вариант, но принципно всички оператори са хвани единия, та удари другия, пък има и модели, които не се предлагат.  Grinning Grinning Grinning А телефони - бол, някои, като айфона - ненормално скъпи. Изобщо си е някаква лудост да даваш луди пари за такава джаджа. Grinning Поне да бръсне, да готви и да пере, а то...  Joy Joy Joy

# 4
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Реплика за техника твърдо НЕ според мен.
Едно към едно е на външен вид и нищо повече.
Преди време си взех телефон, а мой колега изрови света да го намери по-евтин и си го взе. Е няма да ви обяснявам как почна с проблемите още на третият месец. Отлепи му се част от екрана (получи се "мехурче" под тъчскрийна), батерията държеше наполовината на моето време и още други.
Според мен не си заслужава!

# 5
  • България
  • Мнения: 8
SweatThinkingThinking
Реплика за техника твърдо НЕ според мен.
Едно към едно е на външен вид и нищо повече.
Преди време си взех телефон, а мой колега изрови света да го намери по-евтин и си го взе. Е няма да ви обяснявам как почна с проблемите още на третият месец. Отлепи му се част от екрана (получи се "мехурче" под тъчскрийна), батерията държеше наполовината на моето време и още други.
Според мен не си заслужава!



Благодаря за мнението и информацията !
Аз преди също бях твърдо против, но видях и хубави мнения в интернет и една приятелка има реплика от половин година и при нея за сега всичко е наред.
И аз не мисля, че си струва, и че ми се иска да рискувам, но заради цената и мненията се замислям .....
Simple Smile ThinkingSweat Gift Heart

# 6
  • София
  • Мнения: 28 565
С менте не бих рискувала.

# 7
  • Мнения: 2 909
То няма какво да рискуваш. Аз съм сигурен на 100%, че ще е пълен боклук и за нищо няма да става. Е, може би за ало ало ще става.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Имах реплика по едно време, за около една седмица. Страхотен външен вид, меню и т.н., нооо кошмарен шум по време на разговор, не при всички обаждания, но когато го имаше опропастяваше целия разговор, а е телефон все пак, това му е работата.
Никога повече няма да си помисля даже за реплика на техника.

# 9
  • Мнения: 12
И аз съм се сблъсквала с реплики и не останах с добро впечатление. Брат ми е верен фен на една китайка марка xiaomi май се казваше и е много доволен, но лично аз предпочитам утвърдените имена.

# 10
  • Мнения: 1 565
Защо му е на някой да си купува толкова скъпи телефони като може да си даде парите за нещо по смислено. .Има добри телефони до 400 лв ,който вършат чудесна работа .Аз съм много доволна от Леново ,който има и до 350 лв .

# 11
  • Мнения: 12
Аз в никакъв случай не твърдя, че само скъпите телефони са хубави наскоро подарих на майка ми alcatel idol 4 купих го с гаранция втора употреба за около 250 лв. и телефона е перфектен и дори има страшно много неща които ми харесват.

# 12
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
А също не мисля, че някой тук каза, че само скъпите телефони са добри. Това, че някой може да си позволи да даде повече пари за да си начеше крастата не прави телефона му по-добър Stuck Out Tongue Winking Eye лично мнение. Едно да си вземеш Lenovo или Huawei и друго нещо, което имитира Samsung или Apple. При първите два има утвърдено качество, на базата на което марката се е издигнала и задържала. И най-важното според мен, производителя е известен и застава с името си зад продукта. При вторите, често не се знае почти нищо за производителя.
В случаят на авторката, аз лично бих избрала някоя марка телефон на по-ниска цена пред реплика, но пък и знам какво е да те засърби да имаш определен модел. Но въпреки всичко реплика не бих купила.
Така и не разбрах за кой модел става въпрос, но съм сигурна, че би могъл да се намери апарат със сходен дизайн и параметри на друга марка. Reachel, предлагам ти да разгледаш моделите на Meizu и Xiaomi и двете марки тепърва излизат извън пределите на азиатския пазар и на външен вид доста приличат на моделите на Samsung и Apple. А дават сериозни заявки (особено Xiaomi), да конкурират точно тези два производителя. В Азия Xiaomi вече са на 3то място измествайки Apple и Huawei. Samsung и Lenovo са на 1 и 2 място.

# 13
  • Мнения: 2 143
предлагам ти да разгледаш моделите на Meizu и Xiaomi и двете марки тепърва излизат извън пределите на азиатския пазар и на външен вид доста приличат на моделите на Samsung и Apple.
Тепърва казваш? Joy
Поразрових се и открих реплика на този телефона, доста по евтина, пише, ще всичко е едно към едно с оригинала, но не съм сигурна....
Дефинирай реплика! Отдавна няма реплики на телефони и ми стана интересно.

# 14
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
предлагам ти да разгледаш моделите на Meizu и Xiaomi и двете марки тепърва излизат извън пределите на азиатския пазар и на външен вид доста приличат на моделите на Samsung и Apple.
Тепърва казваш? Joy
Ами до колкото аз съм чела и двата модела масово се предлагат на европейския пазар от малко повече от година. Т.е. от скоро се опитват да се наложат на нашият пазар. Ако е грешна информацията, която давам може да ме поправиш Stuck Out Tongue Winking Eye
Реплики на телефони все още се произвеждат и предлагат.
https://www.alo.bg/searchq/?q=samsung+s8+replika първото, което ми излезе в нет-а

Общи условия

Активация на акаунт