Отговори
  • Мнения: 6
С риск да Ви падна в очите не съм много запознат с този въпрос Simple Smile Едва наскоро разбрах че парфюм се нанася основно зад ушите и пулсиращите зони. Един приятел пък ме шокира, че афтър шейв не е умно да се използва по бузите след бръснене, защото ако някоя дама те целуне/оближе Hushed щяло да и горчи. Hushed

Аз пък съм на мнение, че не е добре един мъж да ухае прекалено много на парфюм все едно е някоя госпожица.

Вие като дами какво мислите Simple Smile? Какво е добре да използва едни мъж и как?

# 1
  • Мнения: 12
Аз съм на мнение, че ако мъжът се поддържа може да мине и без допълнитени аромати, но мисля че дезодорант/рол он е задължително при всеки човек понеже при ежедневието ни човек изгаря много енергия и може да се стигне до неудобни ситуации.

# 2
  • Мнения: X
Вие като дами какво мислите Simple Smile? Какво е добре да използва едни мъж и как?
За начало, сапун и топла вода.

# 3
  • София
  • Мнения: 37 516
Вие като дами какво мислите Simple Smile? Какво е добре да използва едни мъж и как?
За начало, сапун и топла вода.
Само да не е всяка неделя редовно.

# 4
  • Мнения: X
Ти пък! Как всяка неделя в това студено време?!

# 5
  • София
  • Мнения: 37 516
Хм, и ти си права.

# 6
  • Мнения: 4 915
"И трите, дядо попе!" По-добре да ухае на госпожица, отколкото на пот и на вкиснато. Аз, дето нямам обоняние и почти не усещам миризми, откачам, като усетя нещо такова, пък не знам другите хора, които си имат нормални обонятелни способности... И защо пък на госпожица - има чудесни мъжки аромати?!

# 7
  • Мнения: 6
Ти пък! Как всяка неделя в това студено време?!

Не знам защо за пореден път обръщате тема на подигравка. Тук въобще не става въпрос кой се къпе. Къпя се всяка сутрин... но използвам основно афтър шейв и това че не било хубаво да си плискаме по бузите го чух за пръв път.

# 8
  • Мнения: 320
Според мен е задължително да използва душ гел/сапун, шампоан и продукт против изпотяване. Парфюм не е задължително всеки ден, но не смятам, че ако се поддържа е "госпожица". Wink

# 9
  • Мнения: X
Ти пък! Как всяка неделя в това студено време?!

Не знам защо за пореден път обръщате тема на подигравка. Тук въобще не става въпрос кой се къпе. Къпя се всяка сутрин... но използвам основно афтър шейв и това че не било хубаво да си плискаме по бузите го чух за пръв път.
Извинявай. Не съм имала намерение да те засегна, но така беше формулирал въпроса си, че не можах да се удържа да не се измайтапя. Иначе, сериозно, аз поне не мога да устоя на хубав мъжки парфюм, съчетан с дезодорант на същата марка, за да не се бият ароматите. За афтършейва, не съм забелязала да ми горчи като мляскам бузите на Уишмастъров.

# 10
  • Мнения: 30 502
...но използвам основно афтър шейв и това че не било хубаво да си плискаме по бузите го чух за пръв път.

Нищо лошо няма в афтършейва, стига да не си го плискаш по бузите. Същото е и с останалите продукти –
 дезодоранти, парфюми и т.н. Тайната е в дозата.
И най-божествения аромат да ползваш, къпеш ли се с него, резултатът ще е отрицателен и момите ще бягат не след теб, а от теб.
Между другото, щом познатите ти момичета те ближат по цял ден, пробвай да използваш балсам за след бръснене. Хем подхранва кожата, хем не можеш да прекалиш с аромата, колкото и да се плескаш с него.  Grinning

# 11
  • Мнения: 6
Нищо лошо няма в афтършейва, стига да не си го плискаш по бузите. Същото е и с останалите продукти –
 дезодоранти, парфюми и т.н. Тайната е в дозата.
И най-божествения аромат да ползваш, къпеш ли се с него, резултатът ще е отрицателен и момите ще бягат не след теб, а от теб.
Между другото, щом познатите ти момичета те ближат по цял ден, пробвай да използваш балсам за след бръснене. Хем подхранва кожата, хем не можеш да прекалиш с аромата, колкото и да се плескаш с него.  Grinning

Имам балсам за след бръснене, първо Нивеа а сега съм с Лореал, но не им усещам много аромата. Мисля че не са направени за това а за подхранване... и че е нужно нещо допълнително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Иначе афтършейва тип одеколон си е точно за плискане (на английски език го наричат after shave splash, а балсама after shave balm).

# 12
  • Мнения: 30 502
За пляскане, не за плискане.  Laughing
От кака си да запомниш, че ако се къпеш в силни аромати, жената до теб ще е само мираж. Освен ако не си намериш някоя с липса на обоняние. Или се кефи да ходи с противогаз.
Заложи на дискретния аромат, младежо. Афтършейвът служи по-скоро за дезинфекция и освежаване, а не за обгазяване на околните.

# 13
  • Мнения: 4 692
За банята  - душ гел, шампоан (при нужда), сапун
След бръснене - афтър шейв, то не е за околните, а за теб самия, за да не се обринеш
После дезодорант/рол он/ стик против изпотяване и парфюм!
Както жените, така и мъжете трябва да поддържат хигиена на ниво, в това число къпане и парфюмиране всеки ден.

# 14
  • Мнения: 30 502
Крема против бръчки забрави.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт