Калориите броим и здравето ценим - тема 12

  • 69 490
  • 732
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 258
Мале, аз съм си задала 1 000 калории и пак бавно свалям според мен. Тренирам 2-3 пъти седмично с тренировките за начинаещи на Руми Илиева. Аз с по 2 000 калории на ден буквално си дебелея.
Днес сутринта имаше дългоочаквано раздвижване в кантара, та за 5 седмици ги смятах -4.5 кг (но повечето бяха качени около празниците, предишни свалени). Продължавам си НВХ.

Сетих се снощи, има ли протеини на прах със 'солен' вкус (да не са сладки)?

# 151
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И аз бавно свалям, но съм благодарна, че свалям. Държа около 1200-1300 на ден, като веднъж в седмицата ги вдигам - вчера до към 1600. Дано е далече платото, че ще се гръмна с толкова малко храна. Тренирам шест пъти в седмицата, два от които кардио.

Ииии, започвам да наблягам и на молитвите  Mr. Green :

# 152
  • София
  • Мнения: 1 249
Ииии, започвам да наблягам и на молитвите  Mr. Green :


SmileSmileSmile
Пробвала съм с мноооого калории - не отиват там гадовете.

# 153
  • Мнения: 10 012
Привет, банда!
Вчера надминах себе си- чийт дей, ама ум да ти зайде. 3500кал като пич, и заспах в 7:30.Joy
Днес съм подута следвъглехидратно, но го очаквах. Тичах бавни 8км, контузията се обади и ще спра тичането за 2 седмици. Ще наблегна на силовите, с кардиото ще видим. Може би Т25 Бета, ако не натоварва поплитеуса.
Ще си спретна личен, домашен бууткамп, пролет иде, ще показваме ръце:stuck_out_tongue_winking_eye:.

Не знам дали ще успея като Непо на 1200-1300, но няма да надвишавам 1500.

Около мен много народ тренира супер сериозно, двуразово, "прАсят", ма'ат протеин, и се заразих, меко казано...Обхванал ме е съревнователен бяс.Stuck Out Tongue Closed Eyes Няма да се давам!

Едит: Заковах днешните на 1475. Да видим как ще се развият събитията.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 20:47 от Deziderata

# 154
  • Мнения: 81
Йее темата се е раздвижила newsm44
леле на 2000 калории и аз си дебелея та ушите ми плющят Laughing
Дези,голяма си машина внимавай само да не се амортизираш,моме Mr. Green
 Mr. Green
Аз и аз си контузих крака newsm45 а тъкмо ме беше ударило вдъхновението и бях почнала с едни силови тренировки и на... сега боли мръсника му,ама ще има да взема днеска сигурно 10 км обиколих с крачкомобила Mr. Green
Калориите си ги държа до 1200,е онзи ден за пръв път от доста време ги ударих на 1900 Embarassed ама..еднократно беше ще го преживея Whistling
Отслабването и при мен забави темп,ама няма отказване докато не започна отново да дишам в старите си панталони Mr. Green
Абе ,Сиси къде избЕга newsm78

# 155
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Тук съм, но съм в дупка Mr. Green
Чудя се къде ми отиде мотивацията!? Blush

# 156
  • Мнения: 81
Е..Сисе,и такива моменти има  Hug
То ти не знам и от къде искаш да отслабваш още де newsm78
 Hug
 Аня, за протеина солен не мисля,че има.Знам,че има неувкусен.

# 157
  • Мнения: 10 012

Дези,голяма си машина внимавай само да не се амортизираш,моме Mr. Green
 Mr. Green


 Joy Joy

Дези днес бе застреляна от кантара от упор- 54.0, с 3кг отгоре. smile3544

Да речем, че е вода, и че ще се източва няколко дни. Не е мазнина, паласките ги няма, на тяхно място има облици. Правих си контролни снимки вчера. Краката видимо се подобряват, на прав път съм.
Продължавам без стрес и нерви.

Сиска, как така си изгубила мотивация?! Не мога да си го представя!  Hug
Пробвай нещо ново и весело, в група?
Мен ме каниха в отбора по гребане, много искам да ида, но много рано тренират, няма кой да води децата на у-ще. Но ми се върти в главата....

Успешен ден на всички! Hug

# 158
  • Мнения: 81
Добър вечер 'убавици tongue Kissing Heart
Дези я кажи на невежата ми особа какво е облици newsm78 Mr. Green
Не знам как изглеждаш,ама 54 кг на мен ми звучат като за яка кака Laughing
Дами ,днес си спретнах чудесен десерт ,който държа да споделя с вас Grinning
Четете внимателно,че е сложен Joy
70 грама гръцко мляко 10% масленост смесен със 70 грама много узрял банан(пюриран) към това прибавих есенця карамел и ванилия+малко подсладител(може и без подсладител,той банана си е достатъчно сладък).Много ми хареса на мен и доста бързо става
Общо е 150 калории.
Б-4.2 гр
М-7.1 гр
В-16.8 гр
Открих и аз топлата вода Laughing

# 159
  • Мнения: 10 012
Ето това са облици:


Ама баш такива вадя...Не мога да повярвам. Не съм ги работила нарочно. Shocked На 157см 54 съм яка кака....мазнинката трябва да я източа някак....
Но ще си иде, къде ще ходи.

Днес геройски 1586кал.

# 160
  • Мнения: 81
Аха!Хълбоци му викам аз Mr. Green
Ех и аз преди половин година имах...е в никакъв случай толкова изразени за таквиз сигурно много пот се е ляла Laughing
Браво на героя smile3540

# 161
  • Мнения: 3 067
Аз не съм имала ха ха няма и да имам ама се връщам към броенето на калории

# 162
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И моите облици са се показали. Ама имам и нещо мазничко върху тях. Mr. Green Вчера след пет часа ме обзе неистов глад! Колежката вместо оризовки, ми беше взела нещо подобно, но с царевица. Не знам тези блокчета ли ме разядоха, но оплюсках почти цял пакет!!! А оризовките ме засищат с 2-3 блокчета. И вечерта се довърших с нас с едно синьо сирене и прошуто след супичката....Та калориите станаха 1750.  newsm45

# 163
  • София
  • Мнения: 1 249
И аз открих царевичните съвсем скоро. Много са вкусни, като пуканки са. Купих си десетина.....

# 164
  • Мнения: 81
Здрасти,здрасти hug
Непокорна ако в тези царевични блокчета е имало царевичен сироп нищо чудно да ти се е отворил апетита Crazy
Аз бих предпочела да си заръфам една сварена царевичка Laughing
Иначе за облиците те и моите са някъде там под океана от сланинки hahaha

Общи условия

Активация на акаунт