На море в България 2018 г.

  • 134 006
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 441
Може ли лични впечатления за хотел Приморско дел сол от миналото лято. Благодаря предварително!

Този хотел се обсъждаше преди няколко дни. Също се върни назад и прочети мнения от миналата година. Необходимо ли е да се дъвче едно и също нещо през една страница?

# 691
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Може ли лични впечатления за хотел Приморско дел сол от миналото лято. Благодаря предварително!
Ние бяхме в средата на юни в апартамент в основата сграда. Апартаментът беше хубав, дивана беше удобен. По нищо не се различаваше от легло. Басейните бяха ок.
Хотелът е близо до Северния плаж и има шезлонги и чадъри там.
Храната, лично на мен, не ми хареса. Имаше 2 скари, но така и не ги включиха. Имаше само готвени манджурляци и картофи под всякаква форма - пържени, варени, на фурна, крокети. Паркира се по улицата около хотела. Има подземен паркинг, но е платен. Това е за миналата година, сега не знам. Тогава беше 5 звезди, но категорично не отговаряше. Сега е 4. Според мен е за 3.

# 692
  • София
  • Мнения: 2 296
Ние бяхме паркирали в подземния паркинг, не сме плащали. Проблемът му е, че е много малък за капацитета на хотела.
Иначе споделям горното мнение, но гладни не сме останали.
Съпоставям по платената цена за даден хотел, никога не се водя по звездите, защото не са реални. По този начин се спестяват разочарования от големи очаквания.

# 693
  • Мнения: 52
Може ли лични впечатления за хотел Приморско дел сол от миналото лято. Благодаря предварително!
Ние бяхме в средата на юни в апартамент в основата сграда. Апартаментът беше хубав, дивана беше удобен. По нищо не се различаваше от легло. Басейните бяха ок.
Хотелът е близо до Северния плаж и има шезлонги и чадъри там.
Храната, лично на мен, не ми хареса. Имаше 2 скари, но така и не ги включиха. Имаше само готвени манджурляци и картофи под всякаква форма - пържени, варени, на фурна, крокети. Паркира се по улицата около хотела. Има подземен паркинг, но е платен. Това е за миналата година, сега не знам. Тогава беше 5 звезди, но категорично не отговаряше. Сега е 4. Според мен е за 3.
Дано не прибързах с резервацията, а що се отнася за цената по 220 лв. на вечер не е малко и то с отстъпка?!? Миналото лято в Caesar Palase за по-малко пари получихме 4 звездно обслужване, но плажа там не е за дете.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 316


Цитат на: pi_pepi Миналото лято в Caesar Palase за по-малко пари получихме 4 звездно обслужване, но плажа там не е за дете.
[/quote

Може ли повече подробности защо не ви хареса плажа на Цезар Палас ?

# 695
  • Мнения: 781
Здравейте, копирам си въпроса от друга тема, т.к. никой не се включи - Здравейте, има ли парк с парзалки за децата в Лозенец, където могат да играят на воля, а ние да почиваме на някоя пейка. Също търся мнение и за този хотел https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-lozenec-rizort-lozenec-22879/

# 696
  • Мнения: 52


Цитат на: pi_pepi Миналото лято в Caesar Palase за по-малко пари получихме 4 звездно обслужване, но плажа там не е за дете.
[/quote

Може ли повече подробности защо не ви хареса плажа на Цезар Палас ?
Плаж Робинзон пред хотела има доста камъчета на брега, осеян с неравности и дупки. В началото е дълбоко и след 200м.става плитко. Не бях спокойна с дете на 6 год., което не излиза от водата. Трябват аква обувки за този плаж.

# 697
  • Мнения: 6 301
Преди години същият плаж, но пред съседния хотел "Парадайз бийч" беше хубав, нямаше и камъни.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 316


Цитат на: pi_pepi Миналото лято в Caesar Palase за по-малко пари получихме 4 звездно обслужване, но плажа там не е за дете.
[/quote

Може ли повече подробности защо не ви хареса плажа на Цезар Палас ?
Плаж Робинзон пред хотела има доста камъчета на брега, осеян с неравности и дупки. В началото е дълбоко и след 200м.става плитко. Не бях спокойна с дете на 6 год., което не излиза от водата. Трябват аква обувки за този плаж.

Благодаря !  Другия месец ни е почивката там, ще се подготвим с обувки

# 699
  • Мнения: 2 081
meg_n Ще чакам отзиви за хотела и плажа Simple Smile

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 316
meg_n Ще чакам отзиви за хотела и плажа Simple Smile

Разбира се! ☺ От 21 юни, живот и здраве, сме там.

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 404
Във фейсбук, Марина Сандс в Обзор, който е за първа година, качва много добри снимки: https://www.facebook.com/marinasands.bg/.
Има ли резервали за там, вече не се предлага в повечето агенции, дават пълна заетост. Интересно ще е дали действителността отговаря на снимките?

# 702
  • Мнения: 445
Във фейсбук, Марина Сандс в Обзор, който е за първа година, качва много добри снимки: https://www.facebook.com/marinasands.bg/.
Има ли резервали за там, вече не се предлага в повечето агенции, дават пълна заетост. Интересно ще е дали действителността отговаря на снимките?

Имаме резервация от 23.07, след това ще дам мнение  за хотела , плажа и т.н С нетърпение чакам и аз първите завърнали се с коментари Simple Smile

# 703
  • Мнения: 32


Цитат на: pi_pepi Миналото лято в Caesar Palase за по-малко пари получихме 4 звездно обслужване, но плажа там не е за дете.
[/quote

Може ли повече подробности защо не ви хареса плажа на Цезар Палас ?
Плаж Робинзон пред хотела има доста камъчета на брега, осеян с неравности и дупки. В началото е дълбоко и след 200м.става плитко. Не бях спокойна с дете на 6 год., което не излиза от водата. Трябват аква обувки за този плаж.
Въобще не съм съгласна.Плажът си беше супер,имаше камъчета по брега,прескачахме ги с децата и влизахме в морето.Водата беше чиста и прозрачна,виждаше се дъното.Децата имаха аква обувки,но въобще не ги използваха.

# 704
  • Мнения: 2 847
Записвам се да ви следя ,че много ви изпуснах тази година.Отново всичко ще ни бъде в последния момент ,нямам идея кои ще са ни датите и дано като не се възползвам от ранни записвания поне да се възползвам от тези в последен момент направени.Мисля нещо в Поморие да търся.Задължително да е с басейн и да е до плажа ,не държа на изхранване ,даже по добре и без .... ако има някой резервирал вече при такива условия може ли да сподели?Ще бъда благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт