На море в България 2018 г.

  • 133 996
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 847
Зле е Нестинарка конкретно ,стопанисването е меко казано ......никакво!Бяхме там преди година ,от цялото черноморие на по мръсен плаж не съм била!Една от най кошмарните ми почивки!!Под мръсен визирам битови отпадъци във водата и на пясъка .

Айде стига, бе Grinning Сигурна ли си, че си била на Нестинарка? Имаш ли представа колко хора ще те опровергаят в тази тема? И също имаш ли представа колко хора веднъж отишли там се връщат отново и отново?
Знам какво съм видяла и го споделих.Казах преди година ,а не миналата година.Ако са сменили концесионера и са изчистили боклуците - ми браво.Кой какво ще ме опровергава относно мнението ми ,слабо ме интересува ,там отново няма да почивам.

# 721
  • Мнения: 2 847
И само да уточня почивах в хотела до Серенити -Реджина маре ...та знам точно къде ходя...все още😂

# 722
  • Мнения: 9 438
Зле е Нестинарка конкретно ,стопанисването е меко казано ......никакво!Бяхме там преди година ,от цялото черноморие на по мръсен плаж не съм била!Една от най кошмарните ми почивки!!Под мръсен визирам битови отпадъци във водата и на пясъка .

Айде стига, бе Grinning Сигурна ли си, че си била на Нестинарка? Имаш ли представа колко хора ще те опровергаят в тази тема? И също имаш ли представа колко хора веднъж отишли там се връщат отново и отново?
Знам какво съм видяла и го споделих.Казах преди година ,а не миналата година.Ако са сменили концесионера и са изчистили боклуците - ми браво.Кой какво ще ме опровергава относно мнението ми ,слабо ме интересува ,там отново няма да почивам.

Така категорично се изказа, че съфорумката след твоя пост май се отказа да посещава плаж Нестинарка.

# 723
  • Мнения: 2 847
Ми бях потресена от боклука.И хората се къпеха в него....яд ме е че не снимах.Разбирам че плажа е прекрасен и щом са го изчистили ,пак казвам браво ☺ наистина плажовете ни са страхотни ,ама хората сме ужасни не умеем да стопанисваме.

# 724
  • Мнения: 2 044
Зле е Нестинарка конкретно ,стопанисването е меко казано ......никакво!Бяхме там преди година ,от цялото черноморие на по мръсен плаж не съм била!Една от най кошмарните ми почивки!!Под мръсен визирам битови отпадъци във водата и на пясъка .

Айде стига, бе Grinning Сигурна ли си, че си била на Нестинарка? Имаш ли представа колко хора ще те опровергаят в тази тема? И също имаш ли представа колко хора веднъж отишли там се връщат отново и отново?
Знам какво съм видяла и го споделих.Казах преди година ,а не миналата година.Ако са сменили концесионера и са изчистили боклуците - ми браво.Кой какво ще ме опровергава относно мнението ми ,слабо ме интересува ,там отново няма да почивам.
+1
Бях 2016 на този плаж, не съм била на по-мръсен и лош никъде в България! И беше пълно с камъни, ползвахме аква обувки.

Ако миналата година са го изчистили, това е чудесно.

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
+1 за Нестинарка и от мен, преди 2 години. Такива боклуци плуваха в морето...
Дано наистина новият концесионер е почистил. Ако няма боуклуци сигурно ще е различна картината.

# 726
  • Мнения: 6 298

http://www.bg-mamma.com/?topic=995159.30
Тук има малко мои снимки. Надявам се да се добие представа.
Както вече уточних и по-назад, това с камъните изцяло зависи от природата. При бурно море се нанасят камъни, миди и т.н. По плажната ивица, могат да се изчистят, но рядко се прави, но във водата няма как да стане. Миналата година имаше ивица от 30 см с дребни камъчета на влизане в морето и после само ситен мек пясък. Съжалявам, че не се сетих и това да снимам. Последният ден от престоят ни морето стана бурно, появи се вятър и от прилива на върните върху мократа част на пясъка беше нанесен по-широк участък от дребни камъни и мидени черупки. Норамално е, поне за мен. И да от предните години форумки споделяха снимки от много мръсно море и мнооого камъни на плажната ивица при влизане в морето. Да съм жива и здрава съвсем скоро ще дам отзиви от състоянието на плажа тази година.

# 727
  • София
  • Мнения: 1 224
Моля за пресни и не съвсем пресни впечатления от почивната база на Български пощи в св.св. Константин и Елена .Обзавеждане, обслужване, хранене, разстояние до морето и друго каквото се сетите .

Темите за курорта са безкрайно стари и в застой, затова питаме тук .
Дано има кой да отговори, Благодаря на всички !

# 728
  • Мнения: 23
Здравейте резервирах апартамент във Варна за август месец ,и ще почиваме там.Дайте съвети къде да се ходи на плаж, понеже чета че във Варна не се препоръчва.Имайте напредвид че ще пътуваме с автобус, дефакто май елена и златни са близко само.

# 729
  • Мнения: 2 865
В Константин и Елена има няколко плажа, там е хубав на комплекс Слънчев ден плажа.
След това е к.к. Чайка с плаж Кабакум, много е хубав и голям, но бързо става дълбоко морето . Може би само в най-южната му част да не е съвсем така , незнам. Там мин. година беше по 2 лв. цената на чадър и шезлонг.
Има и свободни зони на тези плажове. Стига се с градски транспорт до тези курорти.

# 730
  • Мнения: 6 301
Здравейте резервирах апартамент във Варна за август месец ,и ще почиваме там.Дайте съвети къде да се ходи на плаж, понеже чета че във Варна не се препоръчва.Имайте напредвид че ще пътуваме с автобус, дефакто май елена и златни са близко само.
Защо не се препоръчва Варненския плаж? Ние ходим на южния /до водната пързалка/ и е много широк, винаги има празни чадъри, има и голяма свободна зона. Може да ходите и на Аспарухово с корабче.

# 731
  • Мнения: 52
И аз бях останала с впечатление , че плажът е хубав . Сега като чета за камъни , дълбоко и не става за деца Weary
Аз съм чак август , та ще чакам отзиви
Аз пък миналата година останах приятно очарована от плажа
Абсолютно сериозна съм
Бяха чела кофти отзиви за него, а беше със супер фин пясък-особено в морето
съвсем в началото има няколко камъчета, но точно с една крачка се преминават
не знам на какво се дължат толкова разнопосочните мнения
дали през няколко метра е различен плажа, или има значение месеца
идея нямам
Фактът , че тази година сме пак там, е красноречив
[/quote
Споделих моите впечатления за плажа от миналото лято в началото на август, че не бях спокойна за детето си, когато е вътре в морето и не бих почивала пак на плаж Робинзон с него/не беше почивка, а непрекъснато напрежение, визирайки се да не се нарани, когато е в морето /. Всичко останало бе на високо ниво. Аз няма да се върна там с дете на 6г.,затова тази година избирам плаж Перла.... много подходящ за малки деца, гаранция за спокойна почивка и родители, но това е моя критерий.

Здравейте, дали помните каква беше цената на шезлонга и чадъра на плажа пред хотела

# 732
  • Мнения: 19
Здравейте, някой почивал скоро на Арапя бунгала Борисови да сподели мнение и информация.

# 733
  • Мнения: 6 298
Здравейте резервирах апартамент във Варна за август месец ,и ще почиваме там.Дайте съвети къде да се ходи на плаж, понеже чета че във Варна не се препоръчва.Имайте напредвид че ще пътуваме с автобус, дефакто май елена и златни са близко само.
И аз не считам, че плажът на Варна е лош. Особено под морската градина - централен вход под хотел Одесос. Моя колежка от Варна посещава плаж Кабакум.

# 734
  • Мнения: 6 553
Благодаря за мненията относно плаж Нестинарка. Действително след първоначалния пост сериозно се замислих дали да се насоча там. Все още умувам, но съм обнадеждена от информация, че все пак това е било преди две година и че в последната години нещата са се променили към по-добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт