♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 64

  • 120 943
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 731
Браво на Баръш изглежда успя да се измъкне от хватката на каката.Сега остава освен близък да се изпусне и да го нарече - само аркадаши- и историята вече ще е в миналото.

# 616
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink

топло - топло Езги  - ElBar Hikayesi 5 || Kalp , 1 tane ♥



https://www.youtube.com/watch?v=7jadkjwkDhQ       

# 617
  • Мнения: 2 478
Уффф тая Кюса е самата противност значи  Crossing Arms

А този от снимката с Елка ме последва в ИГ  newsm78 33uu



Бреееей , ти да видиш  newsm78

ето ти подарък - снимка от Елка правена  hahaha

# 618
  • Мнения: 9 540

Мечката от татуировката, която ние оприличихме на вълк  Thinking



А това в чия ли къща е  newsm78 Mr. Green

# 619
  • Мнения: 2 478

Мечката от татуировката, която ние оприличихме на вълк  Thinking



А това в чия ли къща е  newsm78 Mr. Green




 hahaha hahaha hahaha Темпи избери си един Мюдюр,че има още 2 ама нямам снимките

# 620
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:

Мечката от татуировката, която ние оприличихме на вълк  Thinking



А това в чия ли къща е  newsm78 Mr. Green



 hahaha hahaha hahaha Темпи избери си един Мюдюр,че има още 2 ама нямам снимките



Ми то толкоз народ иска да се снима с него, логично е Баръш да му е взел поне един дубльор  Mr. Green Joy Whistling

# 621
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:

Мечката от татуировката, която ние оприличихме на вълк  Thinking



А това в чия ли къща е  newsm78 Mr. Green



 hahaha hahaha hahaha Темпи избери си един Мюдюр,че има още 2 ама нямам снимките



Ми то толкоз народ иска да се снима с него, логично е Баръш да му е взел поне един дубльор  Mr. Green Joy Whistling


Ако помислиш малко ще разбереш.......... hahaha Има и такъв вариант, от наш човек!!!

# 622
  • Мнения: 252
https://www.instagram.com/p/BeIhNybg13f/?taken-by=muko60
Тази дама Mukaddes явно днес е в настроение Simple Smile

# 623
  • Мнения: 11 993
Еми, благодаря за инфото bouquet

Да обобщим, кака е била на гости в магазинно предаване и е дала нещо като мъгляв отговор за отношенията им с Баръш интерпретиран според зависи, с една дума аз съм широко скроена и никой не задържам на сила до себе си, обичам да се смея и да съм смешна, на който му харесва ок, който не бай-бай, осъзнавайки, че по голяма част от мъжкото обкръжение не харесва псевдовесели жени. Това м води до извода, че те са си заедно, но в идеалния им свят на перфектна любов е започнала някъде в далечината да се задава буря...Живот, ще видим кой къде с кого, но докато няма нищо официално не смея май да се радвам.

А мамашите и арабките имат ли вече мнение по въпроса?

# 624
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
    Помолих мои приятел който е журналист и натурален турчин да ми преведе какво отговаря Гюпсе Озай за отношенията и с Баръш Ардуч в този клип. Ето какво ми написа той: Журналистката я притиска дали ще имат дете с Баръш през 2018 година а тя се смее "няма да е лошо" казва. Журналистката: :Ако е момиче да прилича на теб, ако е момче да е като Баръш, а тя продължава да се смее " Няма да е лошо."
Вие смятате ли ,че са разделени?....

       



 И Баръш в нова може би реклама Crazy Joy Joy Joy

    https://www.instagram.com/p/BeIIqnJFF0b/

# 625
  • Мнения: 2 478
Еми, благодаря за инфото bouquet

Да обобщим, кака е била на гости в магазинно предаване и е дала нещо като мъгляв отговор за отношенията им с Баръш интерпретиран според зависи, с една дума аз съм широко скроена и никой не задържам на сила до себе си, обичам да се смея и да съм смешна, на който му харесва ок, който не бай-бай, осъзнавайки, че по голяма част от мъжкото обкръжение не харесва псевдовесели жени. Това м води до извода, че те са си заедно, но в идеалния им свят на перфектна любов е започнала някъде в далечината да се задава буря...Живот, ще видим кой къде с кого, но докато няма нищо официално не смея май да се радвам.

А мамашите и арабките имат ли вече мнение по въпроса?


 newsm10 smile3501 smile3501

Довечера, след като мине интервюто в което великЪта звИзда ще говори за Елчин.

Мнения колкото искаш, няма хужда да ги пускам - много са ...цветущи  Joy Joy Joy



# 626
  • Мнения: 8 098
    Помолих мои приятел който е журналист и натурален турчин да ми преведе какво отговаря Гюпсе Озай за отношенията и с Баръш Ардуч в този клип. Ето какво ми написа той: Журналистката я притиска дали ще имат дете с Баръш през 2018 година а тя се смее "няма да е лошо" казва. Журналистката: :Ако е момиче да прилича на теб, ако е момче да е като Баръш, а тя продължава да се смее " Няма да е лошо."
Вие смятате ли ,че са разделени?....

       



 И Баръш в нова може би реклама Crazy Joy Joy Joy

    https://www.instagram.com/p/BeIIqnJFF0b/



Май пак сме се изгубили в превода???

# 627
  • Мнения: 252
Benim Hala Umudum Var

# 628
# 629
  • Мнения: 11 993

 Ами ще сме търпеливи, то май друго не ни остана Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт