Новата Година се задава - две чертички ще раздава! - Бебеправене Тема 333

  • 40 947
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 943
Тонче, ако мога да си позволя да дам съвет ... Кърмените деца по-бавно наддават в началото. Винаги съветват да се кърми на поискване, без да се спазват каквито и да е режими, за да може да се повиши лактацията. Дохранването води до сигурно намаляване на кърмата и спиране в последствие. На мен ми се струва много натоварващо постоянно да я теглиш. Щом яде и ака нормално, не се притеснявай. Извинявай, че си позволих да коментирам, сигурно ти е писнало всеки първи да ти дава съвети. Направих го с най-добри чувства. Sparkling Heart

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 10:22 от CatGirl

# 61
  • Мнения: 852
Тонче ,подкрепям  от опит Кат с две ръце , но ти си  знаеш Simple Smile

# 62
  • Мнения: 577
Здравейте!

Записвам се и аз в страхотната темичка.
Скоро не бях влизала. След хистерото си дадох малко почивка от всичко. Много сте изписали, момичета, но  понаваксах с четенето.

Честити две чертички на Джинджър, Плади и Срети. Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала Simple Smile
За секса всеки ден мога да кажа, че и при нас не се получава, а и ни натоварва и двамата психически. А и двете ми бременности с децата се случиха от един единствен опит за месеца, като втория път дори не сме целили овулация. То и първия не сме, като се замисля. Просто след три години неуспешни опити се бях отказала и понеже мъжът ми много пътуваше, така се случи - веднъж, но пък в десятката Smirk

И ние възобновихме опитите. Надявам се след месец на противозачатъни и прочистени тръби и матка, да съм създала благоприятни условия за зачеване Stuck Out Tongue Closed Eyes

Желая на всички тук 2018 година да е нашата и да изпъчим гордо коремчета с поне по едно бебче в тях Simple Smile

# 63
  • Мнения: 384
Момичета,излезе резултата - 633.4!  Ще повторя,че на 27- ми беше 159.2.
Не расте ли много бързо? Да не би да са две? Е,това вече ще е истинска изненада Dizzy Face

# 64
  • Мнения: 943
Точно си расте, Плади. Ти си повторила теста на трети ден, а не на втори. ЧХГ-то е екстрааа Heart

# 65
  • Мнения: 2 571
Естела 🤗 благодаря ти за прашеца 😘
Събирам с пълни шепи 🤗

Зизу 😉 уж нп като изключим болката в оперирания Я .... единия миомен възел който е оставен и той не бил проблем при Б . Имам си раничка за разкош 🙄 последно лигавицата не беше мн добра за 9ти ден .....абе екстри има. Надявам се  да се обадят в края на януари за заповед (мечтииииии ) най-вероятно февруари ще звънят да ходя през март да взимам , и отиде април , но каквото такова 🍀

Дано да се отървеш от всичките ти гадости и да имате добри новини скоро 🤗🍀
 

# 66
  • Мнения: 2 461
Честити 2 чертички на Плади, Срети и Джинджър. Плади, страхотен резултат.Animal Ant
Ливче, съжалявам за всички тези екстри, но дано не са пречка да стане всичко по естествен път.Hug
Момичета, да ви питам, пиете ли някакви добавки и какви?

# 67
  • Мнения: 943
Аз пия ФК, Вигантол и Допелхерц имунактив (последното след овулация) Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 571




Заповядай! Не взимам само  Биофлавоноиди  и още едно 🙄
Обърках се вече ..то едно да е

# 69
  • София
  • Мнения: 1 084
Срети, честито и от мен и до термин!!!

# 70
  • Мнения: 2 461
Благодаря за отговорите. Ливче, ти ме разби. Много от тях не знам за какво са. Предполагам, че пиеш и фолиева киселина, но не я видях в списъка.
Аз пия към момента фолиева мета, колаген+ вит.С, рибено масло,витамин Д, вечерна иглика и магнезий. Но като си изпия опаковките и смятам да спра и да си оставя само фолиевата, че все пак се притеснявам. Калций не приемам, тъй като си ям млечни. Чета на някои места, че витамин Д не се усвоявал без витамин К. Какво мислите? И живот и здраве като стане чудото, мисля да се насоча към витамини за бременни. За тези които са минали през това: взимахте ли? Харесала съм прегнакеър.

# 71
  • Мнения: 384
Да си кажа и аз за добавките.
Освен ФК мета,която си пия отдавна, лятото бях започнала Q10, Омега 3 на Допелхерц и МВИ. Q10 изпих една опаковка и спрях,МВИ пих два месеца и на мен лично ми навреди. И в двата месеца задържах фоликул,заради което почти ме диагностицираха с ЛУФ. Пукна се веднага щом го спрях. Омегата продължих да си я пия,заедно с Метфогама заради ИР.
Миналия месец доки ми изписа Огестан . Та в момента си пия тези витамини+ ФК. Относно МВИ и старата ,и новата лекарка ми казаха твърдо НЕ, защото съдържа фито естрогени и не е за всеки.

# 72
  • Мнения: 943
Плади, какво е МВИ? Много съм боса в тези неща Expressionless

# 73
  • Мнения: 4 518
Аз залагам на мултивитамини, но не знам.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 518
МВИ е Масло от вечерна иглика

Общи условия

Активация на акаунт