Новата Година се задава - две чертички ще раздава! - Бебеправене Тема 333

  • 40 967
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 941
Това за МВИ ме озадачи..Казват, че уж било само в плюс за жената да се приема и нямало странични ефекти. Аз пък забелязах друго нещо при приема му..и не знам дали на него се дължи, някъде коментираха, че едва ли, но...Откакто започнах приема му, гърдите ми започваха да се подуват и да са болезнени малко след О, което никога не е било до този момент. По принцип седмица преди МЦ започват да ми се подуват и да стават болезнени. Та, откакто го пия, се подуват след О и в началото даже ме подведе това, че има Б..Sad Сега го спрях към началото на декември и взе, че ми закъсня цикъла, както и ми беше супер кратък и много оскъден...По принцип си ме кара поне 3 дни по-силно, а сега...само 2-ри ден малко по-силно за час, а другото време можех и с ежедневни да изкарам.. По принцип 2 и 3-ти ден е супер обилно и нощем ставам понякога по няколко пъти да сменям... Иначе аз приемам също Огестан от близо година, както и Омега 3 от няколко месеца и Вит. Ц .

# 76
  • Мнения: 2 463
Аз пък си мисля, че МВИ ми помага да имам по-лек цикъл и по-лек ПМС. Също така си мисля, че благодарение на нея ми изчезнаха фиброаденоми на гърдите, но не мога да съм сигурна. Чета и за отрицателни ефекти. Явно на всеки действа различно. Имам около 10 хапчета и няма да подновявам. Тези Огестан звучат като много добро съчетание.
Бибиан, в състава си Огестан има и рибено масло. Май няма нужда да се пие допълнително или не е достатъчно за дневния прием?

# 77
  • София
  • Мнения: 941
Да, не е достатъчна дозата и е добре да се приема допълнително. Аз първо ще отида на преглед и ще попитам док какво би предложила тя и ще кажа какво пия в момента и тогава евентуално ще подновя приема на МВИ, ако каже, че е ок. Омега 3 също ми е на свършване, но мисля да си я подновя нея без да чакам мнение от лекаря, защото знам, че е хубаво да се приема.

# 78
  • Мнения: 219
Да споделя и аз пия МВИ, но напоследък по 1, че вечер все го забравям. На мен док ми го предписа преди година, когато имах пак киста и от тогава си го пия профилактично. Когато го изпия и забравям да си го купя 1-2 седмици си почивам от него. Иначе пия почти същите добавки като Live_love + инофолик, омега 3, ФК и бял равнец. Сега като ги свърша ще си взема Прегнакеър Зачеване за него и нея, че  всички тези хапчета ми идват и те в повече, пък и няма да тормозя ММ като по 5 пъти на ден му пиша: "Изпи ли си еди си какво".
И да попитам каква марка Омега 3 си взимате?

# 79
  • Мнения: 478
Срети, тихичко честито и от мен! Много се вълнувам всеки път като се появи положително тестче Smiley Пожелавам ти всичко да се развива нормално, една много щастлива бременност и пухкав финал! Gift Heart

Плади, и за теб много се радвам! Какво чудесно чхг! Heart Eyes Поотърквам се в теб за късмет и пожелавам за всички ни такова прекрасно чудо!

Момичета, като гледам колко добавки взимате се чудя дали не е добре и аз да започна да пия още нещо. В момента взимам само ФК Thinking

# 80
  • Мнения: 1 978
И аз пия ФК втори месец и от време на време омега 3 (че изкарах два пъти грипа и така)

# 81
  • София
  • Мнения: 941
Да споделя и аз пия МВИ, но напоследък по 1, че вечер все го забравям. На мен док ми го предписа преди година, когато имах пак киста и от тогава си го пия профилактично. Когато го изпия и забравям да си го купя 1-2 седмици си почивам от него. Иначе пия почти същите добавки като Live_love + инофолик, омега 3, ФК и бял равнец. Сега като ги свърша ще си взема Прегнакеър Зачеване за него и нея, че  всички тези хапчета ми идват и те в повече, пък и няма да тормозя ММ като по 5 пъти на ден му пиша: "Изпи ли си еди си какво".
И да попитам каква марка Омега 3 си взимате?

Аз пия на Now Omega 3. Фирмата е с много добро име и отзиви за добавките. Всъщност и МВИ ми е на тях. Док ми каза, че е добър избор!

# 82
  • Мнения: 2 573
Зизу, пия и ФК . Просто не е в списъка ,защото я има в Прегнакеър.  Реално някой от хапчетата са в Прегнакеър, което е добре , че иначе гледката е страшна.

Освен това пия и 7 кето ДХЕА ...абе лудница е ....

# 83
  • Мнения: 1 131
Момичета, и аз се записвам да следя с удоволствие темата и желая скоро на всички да се сбъдне любимата мечта Simple Smile
От толкова инфекции и хапчета, не знам дори кога ми е овулацията. Вчера бях на АГ видя се фоликул, но датата за следваща менструация е около 8 януари и ние действахме според това. Все още се чудя за тестове за овулация.
А да, и добавките... толкова са много Flushed  селен, фолиева, витамин Б6, Д, а от вчера разбрах, че имам и недостиг на Б12 - и това трябва да прибавя Sad

# 84
  • Мнения: 1 604
Момичета, да кажа за добавките. Вчера говорих с доктора за тях. Аз пия ФК, вит Д на капсули, ензи мил, течен колаген и магнезиево мляко. Изрично каза, че колагена и ензи мила не са изследвани какво влияние имар над бременни и ме.посъветва да ги спра. Изписа ми ношпа и Огестан, в който има ФК, но забравих да питам дали да приемам още. За вит Д ме погледна странно, едва ли не, че е безсмислено, че го взимам, но не обясни повече. За магнезиевото мляко остана положителен, слава богу. Та това мога да споделя, защото видях, че и други взимат колаген.

# 85
  • Мнения: 207
Ох, дами, толкова натоварен и изнервен ден не съм имала.

Ако искате ме подкрепете в следващите думи, не съм расистка или нещо от сорта.

Понеже днес споделих с най-добрата си приятелка, че съм бремена и една българка( от ромски произход- нямам нищо против тях имам много приятели роми, които много харесвам.) каза че тя също била бремена.

Хубаво зарадвах се до момента в който не ми сподели че това и е 5-то Flushed

Когато я попитах планевали ли са го поне нали искат ли го .. ами не каза нито го планеваме нито го искаме ама какво да го правим като е станало е станало.

Супер много се издразних казах и .. ама чакай малко този малък живот с какво ти е виновен като не го искаш има предпазни мерки и какво ли още не ..

И просто се скарахме .. за мен това е супер неотговорно. Това че са роми не ги оправдава. Ако не са го искали да се пазят .. какво е това като е станало станало е ..

Какво е вашето мнение по темата??

Аз нямам нищо против многото деца напротив все съм си мечтала за поне 3-чки, но желани а нее ами като е станалооо .. съжалявам че натоварих темата но много ми стана хем гадно плаках после за този мъничък живот хем се ядосах че така безотговорно постъпва тя.

Благодаря ви че ме изчетохте.

П.П. Съжалявам са всякакви понктуацижнни грешки ама написах всичко на един дъх. Целувки ❤

# 86
  • Мнения: 943
Срети, моля те не се разстройвай за подобни неща! Знаеш, че е по-добре да си максимално спокойна.
Аз не виждам какво те изненадва - колкото е по-примитивно едно общество, толкова повече не се цени човешкият живот. Нормални закономерности.
Ти не го мисли това. Не можеш да спасиш целия свят! Сега най-важното си ти и твоята точица! Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!

Аз също пия много добавки, водя си и табличка за да знам коя кога съм я почнала и кога трябва да правя почивка. Като цяло се чувствам много добре, цикълът ми е редовен, появи се ЦС и усещам някакви признаци на О. Така като чета обаче ми се струва, че някои неща ги пиете без почивка, а не е добре да се пият съвсем без прекъсване. Консултирайте се с лекар, че не е шега работа.

Srety, нямам какво да кажа. Хора всякакви, шарен свят и да седим и да цъкаме с език е все тая.
Aiak, добре дошла и скорошен успех! Simple Smile
Zaples, аз също пия доста неща на Now и от всичко съм доволна. Препоръчвам ги!
pladi, пу-пу, дано са двечки Wink

# 88
  • Мнения: 4 518
Момичета, заради друга тема си проверих изследванията на TSH от преди година. Тогава лекаря каза, че са ок, но сега чета, че 2,5 е горната граница, а аз съм 2,48 (по спомен, прибрах ги вече).
Сега какво? Ясно е, че ще ходя на ендокринолог, но според вас възможно ли е това да е проблемът? Лекарят, който каза, че са ок е сърдечен хирург, не репродуктивен или ендокринолог.

# 89
  • Мнения: 943
Лаленце, кои добавки имаш предвид, че не е хубаво да се пият постоянно?

Феритейл, стойността ти на тсх е идеална. Друг е въпросът, че за да се види дали има проблем с щитовидната жлеза, се изследват и други показатели и задължително преглед при ендокринолог.

Аз пък по повод на опитите всеки ден от цикъла, искам да ви питам от колко време сте с партньорите си. Ние с мм сме от 14 години вече все двамата.

Общи условия

Активация на акаунт