Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 46

  • 94 220
  • 738
  •   2
Отговори
# 675
  • Cherven Bryag
  • Мнения: 134
Норма до 25?

# 676
  • Плевен
  • Мнения: 992
Не съм разбираща по въпроса, но при мен преди операцията беше 10,35, по време на химията до 19 стигна, а сега около две седмици след последната химия е 19,76. Пак съм в нормата, нямам идея дали е нормално. Питах по време на химията лекуващия онколог, каза, че е нормално по време на химия да скача маркера.

# 677
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Нормата е 25, ако питате за гърдата.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 12:44 от Unknown_lady

# 678
  • Варна
  • Мнения: 118
Мога да се включа за едно кафепиене във Варна.
Не съм влизала тук от много време.
Поздрави !

# 679
  • Мнения: 61
Здравейте момичета.Дойде време да се включа.След двуседмичния стрес,шок и паника,които изживях в очакване на диагноза днес излязоха резултатите на майка.След бронхоскопия и пет скенер днес предпразнично ни зарадваха с дребноклетъчен карцином на белия дроб,4 стадий с разсейки в черен дроб и лимфни възли.Така завъртях нещата,че първа аз влязох при професора,за да чуя диагнозата,за която в интерес на истината бях подготвена от тук от други сблъскали се с тази ужасна диагноза,така,че щеше да ме изненада ако ми кажат нещо друго.Помолих го да и я представи на нея,че не е толкова зле,впредвид възрастта и 71 год.Знам ,че чуе ли я ще се предаде тотално,но учудващо за мен незнам по какъв начин и какво са и обяснили(понеже  трябваше да отида за малко за едни документи),но тя сега е обнадеждена ,че с тази химиотерапия ще се излекува.Предложиха ни някаква химиотерапия,която сега се тества и е спец.за нейния вид рак и то 4 степен (заради това не можели да и спестят степеннта на сериозност на диагнозата ).Та другата седмица я мятаме,а ако иска стандартната химио по пътека е чак след месец.Изрично питах колко струва,казаха абсолютно нищо.Удължавала живота до мах.година и половина тази програма.

# 680
  • Мнения: 3 995
Мога да се включа за едно кафепиене във Варна.
Момичета , аз съм свободна птичка.
Кажете на вас кога ви е възможно Simple Smile

Таня , съжалявам за диагнозата на майка ти .

trada, с маркера не мога да помогна.
Моя след първата операция беше 9.9
, а след втората 11.9 . Химии още нямам назначени.

# 681
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Tania Ilieva_420027 майката на най-добрата ми приятелка е на същата възраст и беше така, като твоята. На нея не можеше да се прави химия, тъй като сърцето и работи само на 30%. Оправиха я с лъче в Сити клиник, даже сега, като пиша си давам сметка това как звучи, като фантастчно направо. Водиха я доста време, прави курс на лечение, сега е добре, стана си жената, а беше на легло, кара си колата, ходи си сама насам натам с приятелки, видях я - ухилена до ушите. Сега в края на този месец е на пет скенер и ще видим какво има, но преди имаше разсейки навсякъде. Приятелката ми не и даде морфина, а я откара в тази болница. Нищо не се плаща щом те поеме системата. Много добър лъчетерапевт я подхвана с лечението и я вдигна на крака. А от ИСУЛ я бяха отписали вече.
Не казвам, че с всички пациенти е така, ама какво пречи да се опита.

# 682
  • Мнения: 10 772
Lady, колко време мина от лъчето до сега?

# 683
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Lady, колко време мина от лъчето до сега?
При майката на приятелката ми, ако не се лъжа, пред около 3 месеца ли беше, не съм много сигурна, но мога да я питам утре, но скоро беше. Ще попитам и колко точно процедури и направиха, а името на лъчетерапевта го знам.

# 684
  • Мнения: 726
Lady, колко време мина от лъчето до сега?
При майката на приятелката ми, ако не се лъжа, пред около 3 месеца ли беше, не съм много сигурна, но мога да я питам утре, но скоро беше. Ще попитам и колко точно процедури и направиха, а името на лъчетерапевта го знам.
Би ли споделила името на лъчетерапевта, защото майка ми ще прави лъчелечение?

# 685
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Lady, колко време мина от лъчето до сега?
При майката на приятелката ми, ако не се лъжа, пред около 3 месеца ли беше, не съм много сигурна, но мога да я питам утре, но скоро беше. Ще попитам и колко точно процедури и направиха, а името на лъчетерапевта го знам.
Би ли споделила името на лъчетерапевта, защото майка ми ще прави лъчелечение?
Д-р Георгиев от Сити клиник - много добър специалист и много неотказващ се  Peace
Аз да се оплача - преследва ме много лош късмет  - днес ми падна пломбата от зъба, който е направен преди седмица само, изгоря хлебопекарната, кухненския робот даде фира и яйцеварката си замина. Това всичкото в един ден - днес.
Ще се радвам да се запозная с друг официален представител на Марко Тотев, за да си обменяме опит за справяне  Mr. Green
Току що купих нова хлебопекарна Горение и продължавам козуначният мазохизъм. Останалото ще се купува по реда на фин.постъпления  Whistling

# 686
  • Мнения: 10 772
Лейди, това е от ретроградния Меркурий! JoyСлед 16 април всичко ще се оправи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 687
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
На същия ретрограден днес купих машинката и като си знам късмета ...  Mr. Green
Една приятелка ми каза, че са ми направили черна магия и да търся ходжа да я развали. Ама къде да намеря някой с истински способности, не знам  Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 16:17 от Unknown_lady

# 688
  • Мнения: 2 199
Lady, ей за това не трябва да се завърташ в кухнята 🌸 Време ти е за релакс Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 2 199
Момичета хубав Великден ви пожелавам утре и да знаете, че боракът е ваш 😘

Общи условия

Активация на акаунт