Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 322
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 1 740
  • София
  • Мнения: 9 959
Скрит текст:
Скрит текст:
В Лидл продават ли бисквити без палмова мазнина?
Да,тези от Френската седмица са с масло Simple Smile
В момента има ли ги? Или да чакам френска седмица? Simple Smile
Има ги,аз вчера си купувах Simple Smile
Пробвай ги,ако ги харесаш се запаси,че не знам дали ще ги махнат.
Може ли снимка, извинявай...Или поне ми опиши как изглеждат, какво да търся

Koлко струва двойката?
И аз си диря нещо благо от този род с по-качествени съставки и да не са супер сладки. bouquet

2. За артикул закупен от чужбина - артикулния номер или IAN номера гледат при гаранционно обслужване?
Във "фактурата" (retourenschein - поръчано е онлайн) - има описан модел, количество и арт. номер, но IAN номер няма - само на кашона го видях. A по телефона винаги за него питат ако не се лъжа.

В общата "фактура" (rechnung) с всички артикули - има само модели, количество и цени + номер на поръчката.
 Някои от нещата ще ги продам и не знам дали това нещо ще важи или да изискам по-подробен платежен документ от lidl.de?

Мисля да запитам лидл.бг по мейл, за да го имам писмено (дали важи гаранцията с такъв документ, при условие, че е предлаган у нас дадения артикул). Нарочно ли като отговарят не цитират и въпроса ти, за да не се знае за какво се отнася...след време #Cussing out

ПП:
И винаги ли искат оригинална касова бележка за сверка?  След 2-3г тези бележки ако избледнеят newsm78

# 1 741
  • Мнения: 69 235
Този номер IAN го има и на самият уред. Отзад, отдолу, огледай добре...

5-/ 6-цифрения номер на артикул (IAN) ще намерите винаги върху опаковката, в ръководството за употреба, върху лепенка или типова табелка върху Вашия продукт (ето примери).

Името на продукта може да намерите върху опаковката, ръководството, етикета или интернет страницата[/i
]

Също: Номера IAN ще намерите върху типовата табелка, гравюра или върху лепенка
върху задната или долна страна на вашия уред, както и на заглавната страница на
ръководството ви.


Примери: Нагледно е показано къде е този номер върху самият уред:
http://www.lidl-service.com/cps/serviceportal/ds_doc/Guideline_BG.pdf

Последна редакция: чт, 01 фев 2018, 13:47 от teta75

# 1 742
  • София
  • Мнения: 2 257
Доста евтино соево мляко Shocked
Иначе ми допадна бинокълчето
От петък ще има и шоколади -25%, макар само на FinCare...

Черния шоколад с цели лешници има дъх на граниво.

# 1 743
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
Както Тета е написала, IAN на го има на всеки уред залепен някъде. Да изискват оригиналната касова бележка.На нея има някакъв код който се записва в протокола / доста се затруднихме докато го открием на моята от Гърция/ задължително. Касовите бележки ако имаш възможност си ги сканирай или им направи ксерокопие. Ако всички уреди са ти на една фактура не знам как ще търси гаранция човека на който ще продадеш някой без фактура на покупката или касова бележка. Тук вече си пусни запитване към Лидл. Моите покупки от чужбина са все от магазин и си имат касови бележки, не са онлайн покупки.

# 1 744
  • София
  • Мнения: 23 047
Когато беше на промоция купих 5 броя от черния шоколад с цели лешници. Страхотен е!
 Тези дни изядохме последния, не мирише на лошо и не беше гранясал.

# 1 745
  • София
  • Мнения: 2 257
Когато беше на промоция купих 5 броя от черния шоколад с цели лешници. Страхотен е!
 Тези дни изядохме последния, не мирише на лошо и не беше гранясал.


Значи при нас е кофти партида.

# 1 746
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
Мнение за туристическите щеки и термоса от понеделник.
Да си побутна въпроса

# 1 747
  • Мнения: X
2.99 са бисквитите Simple Smile
Да похваля белия шоколад за левче,много,много е вкусен Simple Smile

# 1 748
  • София
  • Мнения: 9 959
Както Тета е написала, IAN на го има на всеки уред залепен някъде. Да изискват оригиналната касова бележка.На нея има някакъв код който се записва в протокола / доста се затруднихме докато го открием на моята от Гърция/ задължително. Касовите бележки ако имаш възможност си ги сканирай или им направи ксерокопие. Ако всички уреди са ти на една фактура не знам как ще търси гаранция човека на който ще продадеш някой без фактура на покупката или касова бележка. Тук вече си пусни запитване към Лидл. Моите покупки от чужбина са все от магазин и си имат касови бележки, не са онлайн покупки.
Ясно ми е къде го пише този IAN, но за мен фактурката която са ми изпринтили Лидл.де по нищо не личи че точно тези неща се отнасят за тях, освен по модел и арт. номер. С нея мога да мина и машинка която е закупена тук и да съм затрил бележката. Така че ще изпринта на човека едно копие и това е. newsm78
 На нашите бележки има само име на продукта и IAN номер.

ЕДИТ: Прикачвам част от фактурата:
 

Последна редакция: чт, 01 фев 2018, 14:32 от Starrydream

# 1 749
  • Мнения: 10 764
А, аз да похваля сметаната в спрей на Лидл (Spray Cream). В комбинация с шоко кексче в чаша за микровълнова на др. Откер просто е разкош... За капучино, шейкове, гофрети, палачинки, кремове е муцка!

# 1 750
  • Мнения: 5 167
Има шампоани и душ-гелове за чувствителна кожа на Сиен. Вчера ги открих. Crazy   Дали сте ги ползвали, мнения?

# 1 751
  • София
  • Мнения: 1 832
Взех се течен за екипировка. Добре, че ми го показахте на снимка, беше в кутиите при гела за черно, нямаше никога да го видя! Взех и от едни малки бананчета, много сладки и още разни непредвидени неща.

# 1 752
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 307
Малката прахосмукачка я имам но много стар модел и сега смятам да купя този по-нов модел защото старата все на контакта е включена и все изтощена много съм доволна от нея точно за наронени семки около масата като измя филтъра смуче чудесно е разбира се може сега да е различна но предишната се нуждае от 12 часа зареждане за да смуче добре Simple Smile

# 1 753
  • Мнения: 10 764
Има шампоани и душ-гелове за чувствителна кожа на Сиен. Вчера ги открих. Crazy   Дали сте ги ползвали, мнения?

Сенситив (в бяло-синя опаковка) ли? Аз купих на ММ такъв, миришеше ми хубаво, свежичко. Не се е оплакал, ползва си го... Simple Smile

# 1 754
  • Мнения: 5 167
Има шампоани и душ-гелове за чувствителна кожа на Сиен. Вчера ги открих. Crazy   Дали сте ги ползвали, мнения?

Сенситив (в бяло-синя опаковка) ли? Аз купих на ММ такъв, миришеше ми хубаво, свежичко. Не се е оплакал, ползва си го... Simple Smile

Да, такъв в синьо-бяла опаковка.  bouquet Ще го пробваме, досега как не съм го видяла...

Общи условия

Активация на акаунт