Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 192
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 1 983
Може ли мнение за апарата за кръвно от новата брошура?
И за този уред за полиране на зъби.

# 1 756
  • Мнения: 285
Има шампоани и душ-гелове за чувствителна кожа на Сиен. Вчера ги открих. Crazy   Дали сте ги ползвали, мнения?

Сенситив (в бяло-синя опаковка) ли? Аз купих на ММ такъв, миришеше ми хубаво, свежичко. Не се е оплакал, ползва си го... Simple Smile

Да, такъв в синьо-бяла опаковка.  bouquet Ще го пробваме, досега как не съм го видяла...
Взимали сме. Нищо кой знае какво. Съвсем като обикновените. А и при положение, че имат същите съставки като другите, не виждам защо ги водят за чувствителна кожа.

# 1 757
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Апаратът за кръвно е хубав, имаме го от скоро, от предишното пускане имаше останали бройки. Нашият е с bluetooth,  не знам този има ли. Взехме и Медисана за китка. И той е точен, но има все пак разлика с този за предмишница.
Душ крема са Сиен за чувствителна кожа е много приятен. Гелът не ми хареса особено.

# 1 758
  • Мнения: 1 008
Ще се пробва душ гела ☺

# 1 759
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скрит текст:
Има шампоани и душ-гелове за чувствителна кожа на Сиен. Вчера ги открих. Crazy   Дали сте ги ползвали, мнения?

Сенситив (в бяло-синя опаковка) ли? Аз купих на ММ такъв, миришеше ми хубаво, свежичко. Не се е оплакал, ползва си го... Simple Smile

Да, такъв в синьо-бяла опаковка.  bouquet Ще го пробваме, досега как не съм го видяла...
Взимали сме. Нищо кой знае какво. Съвсем като обикновените. А и при положение, че имат същите съставки като другите, не виждам защо ги водят за чувствителна кожа.

И аз го харесвам,Даже днес си взех поредната опаковка.Имам един Палмолив,но го оставих почти пълен и си ползвам гела от Лидл. Peace

# 1 760
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Има ли сушени домати в Лидл? А каперси?

# 1 761
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Сушени домати има. Каперси май не, но не съм и търсила. Откакто не мога да открия сушени домати в Кауфланд взимам от Лидл.

# 1 762
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Каперси май само в някаква тематична седмица съм купувала. И то доста отдавна.

Някой, който ползва червения пипер "Родна стряха, намира ли промяна в качеството? Последният пакет я някак странен. Не особено вкусен, доста едър...

# 1 763
  • Мнения: 3 547
Отзиви за якетата в събота, дали са тънички?

# 1 764
  • Мнения: 1 483
Хм, допреди няколко седмици съм сигурна, че имаше каперси в бурканче. Иначе пък аз търсех мини царевичките, но и тях ги няма.
Присъединявам се за якетата в събота.

# 1 765
  • Мнения: 8 285
Има ли сушени домати в Лидл? А каперси?

Има и двете, при зеленчуковите консерви.

# 1 766
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Каперси и аз  мисля, че съм виждала.

Имаше питане за термоса от другата седмица, та да кажа че е чудесен! Мъжа ми го сурка вече 2 или 3 години и е много доволен. Горещият чай си стои горещ по 12 часа! Изтърван е много пъти, очукан, но е пушка. Чакаше го от много време да се появи пак същия и е зарибил сума ти народ край него, та ще взимаме няколко бройки най-вероятно Simple Smile

# 1 767
  • Мнения: 36 666
И аз съм виждала каперси в бурканче - при консервите и туршиите. Скоро ходих и накупих много неща от този сектор, видях бурканчето, но не обърнах внимание на цената.

При нас все още си стоят дрехите на Хайди Клум - кожените якета сега са на 95 лв - все още ми изглеждат прекалено скъпи, а и имам скрупули по отношение на носенето на кожени изделия. От Новогодишната колекция също има доста неща, но са намалени с по 4-5 лв, според мен би трябвало да ги намалят повечко, ако искат да се разпродадат.
Вчера за първи път опитах пастет от риба тон, купен от Лидл - приятен е, определено ще си взема пак, но на Аргета като че ли е по-вкусен (затова пък е с около 50 стотинки по-скъп).

# 1 768
  • Мнения: X
Тези дрехи на Хайди в интернет изглеждаха добре,но на живо страшно цигански...Предполагам,че ако си вземеш един топ примерно,и го носиш с едноцветни дрехи и обувки,ще е добър акцент...

# 1 769
  • Мнения: 36 666
Аз си взех една от новогодишните тениски за 14 лв (тези с лъскаво на раменете - моята е черна). Ес, а е доста широчка - на рекламите изглеждаха по-малки, манекенките със сигурност не са едри. Предполагам, че всичко е уголемено.
Бих си взела и шалче (синьо), обаче и него го продават намалено за 14 лв, а според мен са му много - симпатично е, но не е нещо особено.

Общи условия

Активация на акаунт