Лидл 111 - 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г.

  • 224 132
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 1 785
  • София
  • Мнения: 849
И аз имам челник. Ползвам го и съм доволна.

# 1 786
  • Мнения: 68 710
Вики...на мен ми хареса чешкия колбас. Опуках го...малка щафетка взех.

# 1 787
  • Мнения: 1 808
Да не би да е заключена вече темата или да е на път да бъде заключена- тя е до 31.01- днес е втори.Ако може новата да се пише до 01.март, не до края на февруари.Не знам какво ще е положението на работа да я пусна аз....

# 1 788
  • София
  • Мнения: 22 794
Взех си днес от гръцкия зехтин 1л., който мин.седмица бе на промоция...та в другия ни лидл и днес беше на промоционална цена от 10 и нещо лв.
Нали някой пита скоро...може и при вас още да го има на промоция 😐

Тия чорапи явно са ултра модерни нещо...инак нямам обяснение.😕


Аз питах. От  софийски Лидъл ли го купи?

Последна редакция: пт, 02 фев 2018, 09:41 от Amiamo

# 1 789
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Благодаря на всички за информацията за сушените домати и каперсите. Включвам ги в списъка за днес.
Страхотни сте!

# 1 790
  • Асеновград
  • Мнения: 3 077
Тета, сегашните термоси са метални от вътре и от вън и не се чупят.
Скъпия ползва подобен лидълски, но без дръжките   лятото за студена вода в таксито - доволен е.

А колко е голям отвора на термоса, дали може да се бръкне за да се почисти? Иноксовите термокани и термоси  много бързо потъмняват от утайките на чая и кафето и много трудно се подържат.И ме интересува има ли клапа на капачката, за да се сипва без да отвърташ цялата.Иначе големината е супер.Имам 500мл. и ми идва малък за цял ден пътуване.
2.Отзив за щеките

# 1 791
  • Мнения: 68 710
Взех си днес от гръцкия зехтин 1л., който мин.седмица бе на промоция...та в другия ни лидл и днес беше на промоционална цена от 10 и нещо лв.
Нали някой пита скоро...може и при вас още да го има на промоция 😐

Тия чорапи явно са ултра модерни нещо...инак нямам обяснение.😕


Аз питах. От  софийски Лидъл ли го купи?

Не.
Само днес в БИЛЛА всички зехтини са с 25% намалени...☺
Пробвай там....може да харесаш нещо...

# 1 792
  • София
  • Мнения: 22 794
Взех си днес от гръцкия зехтин 1л., който мин.седмица бе на промоция...та в другия ни лидл и днес беше на промоционална цена от 10 и нещо лв.
Нали някой пита скоро...може и при вас още да го има на промоция 😐

Тия чорапи явно са ултра модерни нещо...инак нямам обяснение.😕


Аз питах. От  софийски Лидъл ли го купи?

Не.
Само днес в БИЛЛА всички зехтини са с 25% намалени...☺
Пробвай там....може да харесаш нещо...


 newsm10

# 1 793
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! Аз не си харесах нищо от другата седмица освен Пушените ребра евентуално.
В Гръцкия Лидъл имаше от -10% до -50% на цялата колекция почти на Хайди.
Panayotu правиш онцентриран разтвор вода и лимонтузу и сипваш в термокана, термос, каквото имаш захабено от водата. Почиства идеално. Така чистя термоканата и яцеварката като се спука някое яйце и потече.

# 1 794
  • Мнения: 68 710
Амиамо, ако ходиш до Била, пиши моля те кой зехтин си струва. Сега излязох от там, имах човъркащото чувство че нещо съм забравила, но се сетих чак като излязох...забравих просто да разгледам щанда със зехтините  Rolling Eyes ooooh!

Ако има свестен 1л под 10 кинта, свиркай/те...

ПС...в Кауфланд другата седмица Косто Доро 1л е също намален -около 12 лв по спомен.

Сори за спама, ама като в Лидл им е скъп зехтина, така става...

# 1 795
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Да не би да е заключена вече темата или да е на път да бъде заключена- тя е до 31.01- днес е втори.Ако може новата да се пише до 01.март, не до края на февруари.Не знам какво ще е положението на работа да я пусна аз....

Ей, верно, че е февруари вече Simple Smile
Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1016977.new#new

# 1 796
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да споделя, айсберга е дървен.

# 1 797
  • Мнения: 4 275
Има нова тема

# 1 798
  • Мнения: 20 173
Току-що разгледах и брошурата и там са показани на крак - вЕрно са предвидени за такъв тип патъчки... шси останъ демоде язе!
Така като ги гледам тези чорапи, 100% ще се виждат изпод панталона и отстрани на обувката, а пък като седне човек...представям си гледката  Laughing

# 1 799
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Току-що разгледах и брошурата и там са показани на крак - вЕрно са предвидени за такъв тип патъчки... шси останъ демоде язе!
Така като ги гледам тези чорапи, 100% ще се виждат изпод панталона и отстрани на обувката, а пък като седне човек...представям си гледката  Laughing

Тия чорапи и аз не можах да ги разбера Joy

Общи условия

Активация на акаунт