Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 291
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Вале, не се шашкай! Миналата година, като правих операцията за махането на топчето и при мен беше така. Пуснаха ме веднага и казаха, че трябва да дойда да се подпиша на документите за изписването, а хистологията доста по-късно ще излезе и може и друг да я вземе. Аз така или иначе трябваше да ходя през ден на превръзки де, но можеше и друг да я вземе. Обичайно хистологиите излизат по-късно от изписването.
На майка операцията на миомата си спомням, че аз ходих за резултатите, тя беше изписана отдавна.
Джейми, да си жива и здрава! Пропуснала съм, че си била именничка. Да се оправяте бързо

# 676
  • София
  • Мнения: 8 434
Привет момичета от близо и далеч Hug
Не знам днес кои имена празнуват newsm78 Със сигурност е ДЖЕЙМИН ден!!! Joy
Е, миличка ДЖЕЙМИ, Честит имен ден, да си го ползваш името много дълго и без рекламации Heart Eyes
Я всички мъжове да стават, какво са се опънали в постели? Изобщо не е време за лежане-покрив има да се прави, трябва да се кОпа, трябва да се сАди.
А вие женички, не се притеснявайте Simple Smile. Мислете позитивно за половинките! Ако това с мисленето не помогне, развъртете точилките...Неее, не ви съветвам да правите баница, освен за това, можете да намерите и друго приложение на това изделие Mr. Green  При липса на точилка, вземете нещо подръчно fight Важното е да уцелите обекта Wink
Изпих вчерашния студен чай на ЛЕЙДИ, да не иде зян.
Хайде лека вечер, а аз пак с книгите smile3529

# 677
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро!


Хубава седмица ви пожелавам Hug

# 678
  • Мнения: 39 601
Добро утро! И аз се включвам към пожеланията на Ма ко!

# 679
  • Мнения: 11 648
Добро утро!
Вале изобщо не се шашкай - хистологията е задължителен елемент, а пък той си изисква технологично време, което е м/у 10 и 14 дни - чисто технически. Нищо лошо няма - научи се да си припяваш "да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш..."
Бързо болните да оздравяват, че слънцето напече и трябва да се изпълзява навън!
При нас ваканцията свърши и днес е първия учебен ден от 3-я срок - сега ще стане ясно Кратун какво и колко е научил през годината...
Усмихнат ден ви желая Kissing Heart

# 680
# 681
  • Мнения: 39 601
Благодаря, Лейди!

# 682
  • София
  • Мнения: 8 434
ЛЕЙДИ, давай да сменим менюто. Не налитат на кафе. Mr. Green
Дали да не сложа салата и ракийка? newsm78
Сега нямам време, отивам на тръстиката. Може би довечера...

# 683
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Привет!
На тази влага изобщо не знам къде ми е главата. Изобщо не ме слуша. Сготвих криво ляво, изчистих аквариума, останаха ми подовете, ама нещо си мисля да си легна.
Пропуснах да си взема дрогата, главата вече ме беше почнала и нямаше смисъл, ама съвета на Фло може и да послушам довечера

# 684
  • Мнения: 6 090
ма ко аз по мързеливо, взех китайско от заведението до работа.В 18 ч направих карамел ( за крем карамел) вечеряхме и легнах да гледам филм, едва сега се сетих и разбърках, дали ще стане за ядене докато легнем се чудя. Много дълъг ден и още доста задачи имам да свърша.   

# 685
  • Мнения: 39 601
Вале, с теб съм днес! Да ги смажете!

# 686
  • София
  • Мнения: 9 887
Вале, с теб съм днес! Да ги смажете!
Благодаря!

# 687
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро!
И аз влязох да пожелая на Валето успех. За пореден път. Дано най-после в тази държава някой да чуе правилните хора.

За днес ми се натрупа да направя едни застраховки, че и 2 декларации да направя. Затова хуквам, че и вечеря трябва да мисля.

Хубав ден на всички Hug

# 688
  • Мнения: 11 648
Добро утро!
Вале Hands Plus1 Чакам новини!
Хуквам да водя дете и куче и ще пиша пак.
Усмихнат ден!

# 689
  • София
  • Мнения: 8 434
Привет момичета от близо и далеч!
ВАЛЕ, този път няма да мога да присъствам, но пожелавам успех и дано има кой да ви чуе!

Общи условия

Активация на акаунт