Домакини 64 / Нова година, нов още по-добър късмет!

  • 69 166
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Добро утро!

Трябваше да пътуваме тази сутрин, но шефа от снощи е с повръщане, а от сутринта и с Т. Сега хем няма сила да стане, хем сутринта беше тръгнал към колата, ходеше му се, че го чакаше от доста време и се ядосва.
Вчера събирах багаж, сега отивам да разопаковам.

# 721
  • София
  • Мнения: 8 356
От мен добър ден wavey
От ДЖЕЙМИ кафето, от мен закуската Wink  newsm64

МА КО, дано на шефчето бързо му премине. fingerscrossed

Момичета от близо и далеч-хубав ден и не пестете усмивките.  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 826
Уфффф бързо да се оправи Шефа и пътуването ще стане друг път.
А ти се стягай да нова тема .
Добър ден от мен,до като си свърша задачките и стана обяд.Обаче ще мързелувам и днес,по двора ще отскубна тук там тревичка,ще подрежа новата череша и ще се наслаждавам на цъфналите си  китки.Може и някой охлюв пак да събера.Вчера след дъжда беше напаст,поне с мм събрахме над 40 бр различни видове при това.

# 723
  • Мнения: 5 985
Той деня започна добре ... обаче който не внимава пада...пак малкия дявол, спънах се в собствените си крака, не можах да разбера как стана , паднах върху купчина с камъни, носейки дъски, по които има пирони.Единствено се разминах със синина, трудно ми е да сядам , ама като си помисля какво можеше да е .
Иначе много работа свършихме, сега едни бързи сарми от буркан, само сос ще направя и по леглата, душа май само студен за мен.

# 724
  • София
  • Мнения: 8 356
Оооо, ДЖЕЙМИ, паднала жено, добре, че само с натъртвания си минала. Както го описваш можеше да си потрошена, съдрана, перфорирана и в насипно състояние. Малкото дяволче е било Twisted Evil. Как си след това каскадьорско изпълнение?
МА КО, как е Шефчето?
СЛАВЕ, какви са новините от Германия?
Аааа, стига. До три може, повече не е позволено. Никой да не е посмял да киха, кашля и да пада. Няма само с болести да се разправяме Mr. Green. Я хайде да си говорим за мъже  Wink
Та да си дойдем на думата ( мъжете ще почакат )
От сутринта готвя все нездравословни неща, но затова пък вкусни. Снощи замесих тесто за мекици, пици и т.н., та сутринта изпържих еййй такъв куп мекички, за обяд ще правя по желание на внучката супа топчета, пържени кюфтета и картофки. Като си заминат, мама да ги храни здравословно.При баба са позволени малки забежки Simple Smile
Да сложа по едно кафе за събуждане. Има ли желаещи? За кафето питам, не за сервитьора Joy

# 725
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Докато стигна до тук, станало добър ден!
Гледам, че няма желаещи за сервитьора, така, че за мен Grinning

Шефа спа спокойно, макар, че снощи си легна с Т. не е повръщал и стана без Т. Не мога да се преборя само да яде и да поема течности, че и днес ще го оставя на диета за всеки случай. Докато беше по-малък беше по-лесно. Каквото му сложа за ядене, яде. Сега и двамата с баща му, му се молим като на глезеното Мими и става с голям зор.
Джей, добре, че не си се наранила сериозно. Такива сакътлъци могат да са със сериозни последици
Славе, твоя младеж оправи ли се?
Писе, и почивка трябва по малко
Смърфи, сега си свободна, нямаш оправдание да липсваш Grinning

Калинче, ти къде се затри? Да се явиш, моля!

Понеже и днес шефа е на диета, с мъжа ми сме на кой каквото намери и няма да готвя. Попаднах на 2-3 сайта със забавни мисли и ще изровя заглавие на следващата тема от там, а вие се постарайте тази да направи още 1 страница.
Гушки за всички Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 8 356
МА КО, добри са новините около Шефа. Браво! Не го насилвайте да яде. Когато му стане съвсем добре, сам ще си поиска. Аз съм от бабите, дето не настояват внучетата да ядат. Та една лъжичка за мама, а сега една за тате, и т.н., докато се изреди цялата рода. Не се радвам на дебелички дечица. Радвам се на здравички Simple Smile
Днес изкарахме три часа на стадиона. Внукът ни участва на финал 60 м. гладко бягане, та бяхме цяла агитка да го подкрепяме. В своята серия излезе трети, но в крайното класиране остана пети и се размина с медала. Беше много тъжен, та покрай него и аз се натъжих Sad. Вчера си говорихме за успеха и неуспеха в живота, но на теория е едно, а на практика - друго.
Тези дни се бях замислила за име на новата тема и имах нещо предвид, но щом МА КО е намерила, така да бъде! Глас народен, глас Божи!
Твой е сервитьора, присъждам ти го, без конкуренция си Wink Уреди се Joy

# 727
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Фло, браво на детето. За тях е неуспех да са без медал, но все ще дойде времето да разберат, че не е точно така. Важно е представянето и желанието.
Давай заглавие, не съм избрала още нищо конкретно, просто ми попаднаха и ми се сториха забавни, но предложения приемам.
Иначе моето диване не мога да не го карам да яде, защото днес цял ден е на една единствена препечена филийка, без абсолютно нищо и 5 солети. Вчера беше кажи речи на същото само дето и филията не си изяде. Малко ми се вижда, макар да знам, че трябва да го натискам да поема течности, след цяла нощ повръщане и това е по-важно. Обаче и това е със зор и подсещане.
Днес е добре слава Богу, мислех все пак да го задържа утре и да минем през докторката, но после се замислих, че то като вече нищо му няма, тя какво ще ми каже жената

# 728
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
Привет момичета.Айде лошото е време да се маха.Болести и лоши мисли да са далеч от нас.
Смърфовете освен ръце и крак съм вдигнала за среща:kissing_heart:

# 729
  • Мнения: 5 985
Добре съм на една кълка седя, че другата вече е цвят лилав.  Енес м помощ от моите родител бутнахме колибата, осатва са изчистим тухлите , не че не започнахме , ама събарянето става бавно, сега претоплям остатъците от скарата за вечеря и един таратор направих.Чакам последния мъж да мине през банята хапвам  и се паркирам да гледам филм.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Добро утро и от мен!

Детето в Германия вече е по-добре.Мононуклеоза е със сигурност,излязоха и резултатите.

Ма-ко,има сега такъв вирус,аман от вируси и болести!

Джейми,понеже съм те виждала,не мога да си представя баш ти да мъкнеш дъски и да носиш материали. JoyНе носи неща по-тежки от теб!

Ще събудя Крис и наново всичко.Поне ходи с радост на ПГ.

Хубав ден!Успешна седмица! bouquet

# 731
  • Мнения: 39 227
Добро утро!
Славе, гледаш ли грижата на гаджето как дава резултати!

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Ей,момиче младо,не се закачай с дъртата свекърва! hahaha Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 39 227
Тъкмо за снаха за син номер 2 ще си претръпнала и въобще няма да се впечатляваш, че си на заден план! Кътай си Криста и внимавай със зетя!

# 734
  • Мнения: 3 832
Хелоу! Докато се усетя, и почивните дни минали и заминали. И ми писна да гърми, трещи и вали из ведро всеки следобед. Уж сме в сух сезон...

Още месец до прибирането в БГ, а списъкът със задачи се увеличава. Купих си една книга на английски (то в последно време май само на английски чета) на някакъв скандинавец, трилър и шЪ му се невидят и задачите, Смърфи ляга да чета.Joy

Абе, Джейми, ама Славчето е права. Къде си тръгнала да мъкнеш тежки работи? Добре, че си само в цвят лилав, че голяма беля е можело да стане.

Мария - стискам ти палци, нали беше тази седмица?

Славе - както се казваше в една реклама: "любовта дава крилааааа". Joy Важното е, че се оправя момчето.

Ма ко - давай му течности. Като му се пооправи коремчето, сам ще си поиска храна. Навремето ми даваха сок от домашен компот, ама сега не знам дали това е правилно, де.

Плами - включвам те в списъка за свиждане, хаха.

Писе - по колко таблетки мая от червен ориз на ден пие тм?

Днес ще готвя леща. Тук има един вид - средно м/у зелена и кафява, органик бля, бля, ама е вкусна.

Общи условия

Активация на акаунт