Убито е цяло семейство в Нови Искър навръх Нова Година

  • 249 217
  • 3 545
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 822
Сицилианската мафия.....гати наивното мнение.

не каэвам, че сицилианската мафия са виновни, но може да е мафиотско престъпление, въпреки, че е иэтребено цяло семейство. 

# 91
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В момента има предаване по НОВА с Милен Цветков по темата. Който се интересува, може да го гледа.
Събеседникът му е експерт по сигурността и смята, че това е деяние на професионалист.

# 92
  • Мнения: X
Ако не е професионалист не виждам как ще се справи с избиването на всички.Не трябва да са чули изтрелите, трябва някак да е издебнал всеки един.Тези на първия етаж са били в едно помещение, все трябва да има борба някаква с мъжете, да са се разбягали, да са скочили върху него.
За двама поне е по-лесно.


Бащата и синът са били в едно помещение, когато са намерени убити. А дали по време на убийствата са били в едно помещение, не е ясно. Тъщата е била почти неподвижна и убита на канапето пред празничната трапеза. Кети и Неделчо я взели десет дни преди Нова година, за да се грижат за нея.

Боби и Нанси са намерени убити на втория етаж в различни стаи.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 17 960
В момента има предаване по НОВА с Милен Цветков по темата. Който се интересува, може да го гледа.
Събеседникът му е експерт по сигурността и смята, че това е деяние на професионалист.

Това предаване е  преди да обявят, че са убити с множество куршуми. В началото ставаше дума, че са застреляни с по 1 изстрел, което няма как да не е дело на професионалист.

# 94
  • USA
  • Мнения: 7 299
Въобще някой да се съмнява в тезата с крадците. Rolling Eyes
Кои ще са тези кретени,които ще обират навръх НГ къща,пълна с хора.Доколкото разбирам,нищо не е откраднато.
За мен е планирано убийство,вероятно на професионално ниво(както разбрахме,семейството е въртяло нелегални схеми).Не са убити,защото са богати,а защото са замесени в тъмен бизнес и са знаели неща,които е по-добре да не знаят).
Най ми е любопитно за жената Кети,защо е била в колата,защо е намерена на друго място.Ако наистина е разбито стъклото на шофьора,идеята ми е,че се е опитала да избяга и са я догонили.

Интересен(и трагичен) случай.Ще следя темата.

И ще заключа къщата,тази вечер преди заспиване.

# 95
  • София
  • Мнения: 736

Бащата и синът са били в едно помещение, когато са намерени убити. А дали по време на убийствата са били в едно помещение, не е ясно. Тъщата е била почти неподвижна и убита на канапето пред празничната трапеза. Кети и Неделчо я взели десет дни преди Нова година, за да се грижат за нея.

Боби и Нанси са намерени убити на втория етаж в различни стаи.

Цялото това нещо звучи потресаващо.
Изключително, изключително брутално. И лошото е, че съм сигурна, че ще си остане мистеря.
Sad

# 96
  • Мнения: 822
и аэ эаключих и си приэнавам, че ме е страх и не можах да напаэарувам вечерта по тъмно, пак от страх. не энам как ще эаспя, макар, че никви схеми не въртим. просто историята е толкова ужасна, че въображението ми не може да се успокои.

# 97
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В момента има предаване по НОВА с Милен Цветков по темата. Който се интересува, може да го гледа.
Събеседникът му е експерт по сигурността и смята, че това е деяние на професионалист.

Това предаване е  преди да обявят, че са убити с множество куршуми. В началото ставаше дума, че са застреляни с по 1 изстрел, което няма как да не е дело на професионалист.
Няма значение, чух любопитни неща. Като това, че не е имало наредена празнична трапеза, че семейството се е събрало в очакване на нещо, има вероятност да им е бил искан откуп за Кети.
Аз също заключих и двете врати.

# 98
  • Мнения: 709
Малко странно как сина си се снима за фейса с такова оръжие.
И на мен ми се разтрепериха гащите.

# 99
  • Мнения: X
Една подробност ми убягва, но... момчето, работещо като санитар в психиатрията заедно с неговата приятелка ли се е присъединил към семейството в последния момент, или тя си е празнувала със 'сватовете' без него? Защото нали уж бил извикан по спешност, пък и приятелката му там?

# 100
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Гледахте ли Часът? Казаха, че е почерк на албанската мафия, такова затриванена цяла фамилия, за да няма наследници.

# 101
  • Мнения: 822
Една подробност ми убягва, но... момчето, работещо като санитар в психиатрията заедно с неговата приятелка ли се е присъединил към семейството в последния момент, или тя си е празнувала със 'сватовете' без него? Защото нали уж бил извикан по спешност, пък и приятелката му там?
в психиатрията работи синът Георги. момчето с приятелката е Боби. това по спешност май иэобщо не е потвърдено?

# 102
  • Мнения: X
Няма значение, чух любопитни неща. Като това, че не е имало наредена празнична трапеза, че семейството се е събрало в очакване на нещо.
Аз също заключих и двете врати.

И аз чух, че хронологията е в обратен ред според криминолога при Милен Цветков - Кети е отвлечена, семейството е събрано на едно място в къщата да чака обаждане за откуп или така им е наредено. Според майката на Боби, той трябвало до празнува Нова година при свой съученик, но явно Нанси не е получила позволение и затова Боби е останал с нея у тях и не е отишъл да празнува при съученика си Венци.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Една подробност ми убягва, но... момчето, работещо като санитар в психиатрията заедно с неговата приятелка ли се е присъединил към семейството в последния момент, или тя си е празнувала със 'сватовете' без него? Защото нали уж бил извикан по спешност, пък и приятелката му там?

Нямало е приятелка на сина там. Дъщерята Нанси е била с приятеля си.

# 104
  • София
  • Мнения: 736
за да няма наследници.

Това с нямането на наследници не разбирам защо.

Аз също съм заключила, пуснала аларма. Доста психо ми идва този случай. Sad

Общи условия

Активация на акаунт