Откраднат живот - Тема 28 - В очакване на сезон 5

  • 49 588
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 833
Запис и от мен!
Благодаря за новата тема! Hug
Ха, дано се радваме на нашите любимци и в новия сезон!

# 16
  • Мнения: 6 159
И аз прелитам в новата тема  Grinning .
Благодаря на Miriel за енергията да пуска тема след тема  bouquet  , а даже нямаме филм...

# 17
  • Мнения: 3 818
Ели, очаквам да благодариш и на нас за енергията да пълним тема след тема, даце като нямаме филм Joy

# 18
  • Мнения: 2 991
Благодаря за новата тема.
Скоро след започване на снимките се очаква да изтече информация за новите актьори. Жалко, че показаха вече Дарин Ангелов като Генадиев през 80-те. Можеха много по-добре да го използват през наше време. Може би Любомир Ковачев би могъл да е добро ново попълнение. За Шопов старши вече казах, че би му отивала поредна роля на лекар. Моя боб сигурно е бил преварен и не казва повече Grinning

# 19
  • Мнения: X
Оооооо, Любомир Ковачев е страхотна идея! Харесвам го! Много ми допада и Симеон Лютаков, но вече го изполваха като умиращ пациент. Жалко, харесвах го в 7 часа разлика

# 20
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810

Малко сме досадни, ама като почне сезона обещаваме да не пропуснем да одумаме нито един герой Kissing Heart

Никак не сте досадни! Да не вземете сега да спрете да пишете?
Предпочитам в другия сезон да участват артисти, които досега  повече са озвучавали филми. Познати гласове, но не и лица.  Също така и млади момчета и момичета, които сега учат.
Любомир Ковачев би бил добър партньор на Радина (говоря визуално).

# 21
  • София
  • Мнения: 27 187
Да не сте се наговорили да минете Игра на тронове по брой теми? Сезонът отдавна приключи, а изписахте цяла тема за 1 седмица, такова чудо не съм виждал.  #Crazy

# 22
  • Мнения: 9 067
Да не сте се наговорили да минете Игра на тронове по брой теми? Сезонът отдавна приключи, а изписахте цяла тема за 1 седмица, такова чудо не съм виждал.  #Crazy
Нали,луди за връзване...а и аз с тях Grinning

# 23
  • Мнения: 2 991
Е тя половината тема беше с прехласване по снимки на Вергов, а другата половина с любими моменти (повечето пак с Вергов) #Crazy

# 24
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Сега се сетих - нали имаше някакъв мъж, който  каза че бил колега на Буковска,  мисля че така беше, ако не съм нещо в грешка.  Къде е сега да издаде нещо от кухнята?

# 25
  • Мнения: 3 818
Е тя половината тема беше с прехласване по снимки на Вергов, а другата половина с любими моменти (повечето пак с Вергов) #Crazy
Ауу, Юда! Поне в 68.4% от случаите се прехласвахме по Диана Stuck Out Tongue Winking Eye

Дяволе, Игра на тронове съвсем скоро ще ни дишат прахта. Можем да вземем приза за най-много теми на празни обороти Joy

Някакви симпатични момчета подхвърляте тука, явно материал има, само трябва вещите лица да си вземат едно химикалче и кротко да си записват. И сценария им написахме, и актьори им намерихме Grinning

# 26
  • Мнения: 9 622
Е тя половината тема беше с прехласване по снимки на Вергов, а другата половина с любими моменти (повечето пак с Вергов) #Crazy
Виновна съм в това Joy, но се прехласвахме и по Диана, хвърляне на боб и варива дали Вергов ще се върне, прехласване пак по Юлиан и нова тема Sweat Smile и така до новия сезон.

# 27
  • Мнения: 9 067
Ми тъй де ,в предната тема 10 страници бяха за Диана,ама yahoo нещо не го чух тогава да се оплаква Stuck Out Tongue

Майче,ами кво лошо лаф да става Simple Smile

Fairy,стига ме разсмива,искам да си лягам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 991
Значи да се връщам да чета пак. Покрай толкова снимки съвсем не ги забелязах тези 68.4% за Диана Grinning

# 29
  • Мнения: 3 818
Може да са били 68.3%, но като едни благородни дами отдадохме заслуженото на природната красота на Диана. Аз бих могла да се попрехласна и по таланта й, но гледам да не дразня по-скептичните тук. Разбира се, не пропуснах да лепна една черна точка на Амбър, която обяви за своя абсолютна любимка Ралица. Laughing

Амбър, бягай да спиш, таман утре ще имаш повече материал за четене Smiley

А, чакайте, че се сетих да ви разкажа нещо по темата. Разказвам периодично на една приятелка сериала, щото тя не го гледа и момичето е необременено от романтичните сцени, огъня, страстите Банково-Зорнишки и голият задник на Вергов, та се информира само от мен. При което й разказвам аз финала и тя заключи - тоя е егати мухльото, кво да очакваш от човек, зарязал живата си жена Joy

Общи условия

Активация на акаунт