Води ли защитата на жените от насилие, до признаване на гей браковете?

  • 420 773
  • 8 002
  •   1
Отговори
# 6 750
  • Мнения: 2 265
Hands Thumbsup  сами направихте асоциацията. Гузен негонен бяга.
За предаването и екипът му - много сме им задължени. Ако е имало неинформирани по въпроса за ИК - вече са на фокус.


Няма каква асоциация да правя, в линка който сте пуснали, човекът е наречен соросоид, а думите му са преиначени.

Въпросите ми останаха без отговор, това говори достатъчно за вашата информираност.

# 6 751
  • Мнения: 19
Айде бг мамите ме изкараха платена , соросоидите ми плащат да знаете. Толкова ограничени звучите просто нямам думи, жалко и че такива деца ще порастите. И не мога да разбера какво лошо намирате в сексуалното образование? ДЖЕНДЪРСКО както го наричате. И последно до едната дама по-горе, която не иска гейовютиии да я управляват?  Вие сериозна ли сте? Grinning

# 6 752
  • София
  • Мнения: 15 221
Olddust, би ли се постарал/а да пишеш по-грамотно, моля.
Форумът предлага и възможност за проверка на правописа. Ще ти е от полза.

# 6 753
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Няма нищо лошо в сексуалното образование. Просто няма място в детската градина и началното училище. Обаче има лошо в свободния достъп до децата от хора всякакви и привилегировани с това, че не носят никаква отговорност за действията и влиянието си, които ще упражняват върху същите, без родителят да има право на мнение, глас и право да търси отговорност в случай на нередности. Или отново трябва да ровя за случаите на изнасилвания извършени от служители под шапката на ООН  и ползващи се от същите привилегии. Хора все с добри намерения и тръгнали да правят единствено добро. 😆
Нека съм тесногръда, пука ми на знаете кое. 😉

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 23:51 от Vermilion`

# 6 754
  • София
  • Мнения: 242
Hands Thumbsup  сами направихте асоциацията. Гузен негонен бяга.
За предаването и екипът му - много сме им задължени. Ако е имало неинформирани по въпроса за ИК - вече са на фокус.


Няма каква асоциация да правя, в линка който сте пуснали, човекът е наречен соросоид, а думите му са преиначени.

Въпросите ми останаха без отговор, това говори достатъчно за вашата информираност.
https://www.facebook.com/simeonov10/videos/337267793462465/
Няма как показаното в клипа да бъде преиначено или преувеличено .  Нито пък има нужда от превод и Вашето виждане  "какво е искал да каже,    ... " .
И това е само едно от многото места в нета, на които е споделено клипчето, заедно с коментарите на един/една от публиката -  и за водещите и за БНТ и за госта.  Ако  Вие сте от екипа на предаването  - събирайте овациите си.
Не ви интересува мнението на зрителите ? Ами тогава сами си отговорете защо го правите.

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 01:23 от xxxxxx

# 6 755
  • Мнения: 2 113
Неграмотно писане + претенции за демократичност, напредничаво мислене и пр. = любимо съчетание.

# 6 756
  • Мнения: 2 265
https://www.facebook.com/simeonov10/videos/337267793462465/
Няма как показаното в клипа да бъде преиначено или преувеличено .  Нито пък има нужда от превод и Вашето виждане  "какво е искал да каже,    ... " .
И това е само едно от многото места в нета, на които е споделено клипчето, заедно с коментарите на един/една от публиката -  и за водещите и за БНТ и за госта.  Ако  Вие сте от екипа на предаването  - събирайте овациите си.
Не ви интересува мнението на зрителите ? Ами тогава сами си отговорете защо го правите.


Разбира се, че има как думите да бъдат преувеличени и те са. Първо, както казах, човекът е член на англиканската църква и се определя като християнин. Това, че критикува тяхната църква, не виждам как обижда българските християни. Това, че при тях имаше не един или два скандала с насилие от страна на свещеници с малки момченца е ФАКТ. Искате да кажете, че сте обидени от фактите ?! Няма да ви е за първи път.

Уви, не съм от екипа на предаването, но дори да бях, наистина нямаше да ме интересува мнението на публиката. Това е сутрешен блок, с дискусия, в която някакви хора изразяват своята позиция. Имате право да гледате или да не гледате. Аз не рева във фейсбук, когато чуя "православната църква организира молитви против ИК","православната църква е против гей парада/бракът/гейовете като цяло". Когато нямаш аргументи, тогава се почва в обвиненията "соросоид", "платен", "пропаганда", въпреки че платена пропаганда съществува толкова в ляво, колкото и в дясно. Но явно често забравяте това Peace .

# 6 757
  • София
  • Мнения: 15 221
 "Соросоид", "платен", "пропаганда" - не са обвинения, а факти. Искаш да кажеш, че сте обидени от фактите ?! Няма да ви е за първи път.

# 6 758
  • София
  • Мнения: 19 249
Когато нямаш аргументи, тогава се почва в обвиненията "соросоид", "платен", "пропаганда", въпреки че платена пропаганда съществува толкова в ляво, колкото и в дясно. Но явно често забравяте това Peace .
Тъй, тъй... И аз това се опитвам да кажа отдавна на рубладжийките - мурзилки  Joy
Като споменах платени мнения, имах предвид не новорегистрирани (тя и айстилрайз беше новичка, но ви изнасяха нейните чаршафи), а точно утвърдени потребители. Да, и аз мога да бъда заподозряна, но и повечето тук могат.

Някак вашият лагер прекалява с патетиката и големите и силни приказки. Вашите деца не са чудо невиждано, нито моите.  Както писах назад - някой ден децата ще отидат точно в страните, които плюете и ще се оплакват на мама от гадните ...., когато се прибират, защото е трудно да превъзпиташ вече пораснал човек.
А ИК не е особено полезна, но целият вдигнат шум - не ми прилича да е безкористна инициатива.

# 6 759
  • София
  • Мнения: 62 595
Кои са, да им се не види! Дай ги, поне да ги знам да не им се връзвам! Надявам се не мислиш, че аз съм от платените.

# 6 760
  • София
  • Мнения: 19 249
Кои са, да им се не види! Дай ги, поне да ги знам да не им се връзвам! Надявам се не мислиш, че аз съм от платените.
Плаща се за конкретна позиция, не изобщо на съфорумка. Никой не е извън подозрение.
А конкретни никове не зная.
Но понеже обвинихте онази неграмотната заради позицията й, та аз да напомня

# 6 761
  • Мнения: X
Аз и тук питам къде дават парите, та дано се доредя, но нещо не ме огрява. Никой не ми посочва пътечката.

# 6 762
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, да, казвайте кои са тези плащачи за конкретна позиция! Може да си сменя професията.

# 6 763
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И като децата ни не са чудо невиждано, трябва да ни е все тая кой и какво прави с тях? Умно, умно.
Твоите си ги харизай, на когото искаш. Аз такива подаръци за идеологии, които не споделям нямам. А кристалната топка си я ползвай за себе си. Много знаеш кой къде ще ходи. Дори не всички страни от ЕС са приели единственото спасение ИК, а светът е по-голям от ЕС.

# 6 764
  • Мнения: 2 265
"Соросоид", "платен", "пропаганда" - не са обвинения, а факти. Искаш да кажеш, че сте обидени от фактите ?! Няма да ви е за първи път.

И от кога са факти ? Можеш ли да докажеш, че въпросният "обвиняем", в случая някакъв ирландски политик е всичко, което си написала ?! Нищо, че най-вероятно се бори за правата на хомосексуалните много преди "соросоид" да стане нарицателно.

Тъй, тъй... И аз това се опитвам да кажа отдавна на рубладжийките - мурзилки  Joy
Като споменах платени мнения, имах предвид не новорегистрирани (тя и айстилрайз беше новичка, но ви изнасяха нейните чаршафи), а точно утвърдени потребители. Да, и аз мога да бъда заподозряна, но и повечето тук могат.

Ами ако не е Сорос, ще са илюминати, масони, а защо не и рептили...

След някоя друга година, ще е някой друг богат евреин.

Общи условия

Активация на акаунт