С колко пари живеете на месец?

  • 115 992
  • 891
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 2 995
На много хора не им е ясно, че осребряването на криптовалута е сложно и нерегулирано, да не казвам невъзможно в Бг. Ма нищо, вие купувайте и гледайте как се помпят виртуалните сметки. После оп нещо ще се случи, балонът ще се спука и всичко ще приключи още преди да успеете да изтеглите нещо.

Не ме мисли. Купила съм на 3000 долара за биткоин.

# 856
  • Мнения: 30 802
Днес гледах по ТВ за доходността от криптовалутите, и се ядосах, че не съм  вложила малкото пари, които имам за 3 месеца поне Crossing Arms Ама пусти страх....

Да, ама това, дето не ти казват е, че цената на хартия е една, ама ти като дребен инвеститор може да не успееш да продадеш на тази цена.

Но щом и в Бг Мама се заговори, работата е отекла вече:)
Заради Бг мамма ли им падна цената?! Брей, аз си мислех, че само банки събаряме.

Не, ама като се качат на клона обикновените хора, и клонът се чупи:) та затова е показателно, че се коментира в БГ Мама:)

# 857
  • Мнения: 19 883
На много хора не им е ясно, че осребряването на криптовалута е сложно и нерегулирано, да не казвам невъзможно в Бг. Ма нищо, вие купувайте и гледайте как се помпят виртуалните сметки. После оп нещо ще се случи, балонът ще се спука и всичко ще приключи още преди да успеете да изтеглите нещо.

Не ме мисли. Купила съм на 3000 долара за биткоин.
Те много хора са купили. И са на мега печалба. Това казвам – като осребрите, елате се похвалете, ще се радвам за всеки успял с манипулацията на пазара. Wink

# 858
  • Мнения: 278
А в северозападс и за една година ще купиш къща Simple Smile
hahaha Туй е за темата със смешките!
Лъжа ли е какво?  За 3500лв продадохме нашата, вземи кротни малко.

В малък град, но не в северозапада, двуетажна, неизмазана тухлена къща, строена преди 30 години, с влизаща вода в мазето, намираща се на поляна срещу улицата, се продаде за 40 000 лева

# 859
  • Пловдив
  • Мнения: 14 427
На ММ семейството продадоха къща в Североизтока за около 20 хиляди.
В село, не съвсем умряло, но с немалко цигани, другата част от населението са българи пенсионери.
Но зависи от къщата, често ги продават и по 5-6.

# 860
  • Мнения: 278
Тази я купи шефът на една фабрика, направил си е сметката явно

# 861
  • Мнения: 30 802
Ами може би това е точка номер 1 при идеята "да си построя къща". Сега, ясно ми е, че в нормалния свят сред първите въпроси е какъв архитектурен стил да избера...тук първият въпрос е "нали няма мангали наблизо?".

Щото едно е да си вземеш къща с гаранция, че ще е в зонирано кварталче, което с годините ще става все по-ексклузивно и ценно, така де, някаква там улица Хармония. Друго е да струпаш тухли и бетон и после да се чудиш как да се опазиш от орки.

# 862
  • Мнения: 19 883
И вложенията в имоти искат далновидност. То принципно е ок и няма нищо лошо да купиш порутена къща или нива във Видинско за без пари. Въпросът е с колко човешки години разполагаш да се осъществи потенциала на това вложение.

# 863
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
На много хора не им е ясно, че осребряването на криптовалута е сложно и нерегулирано, да не казвам невъзможно в Бг. Ма нищо, вие купувайте и гледайте как се помпят виртуалните сметки. После оп нещо ще се случи, балонът ще се спука и всичко ще приключи още преди да успеете да изтеглите нещо.
Бе как ще е невъзможно?!?!? В момента бг борса затвори, ама то кой ли я ползваше. Всичко става онлайн.

# 864
  • Мнения: 19 883
Е, тъй, де, онлайн. Къде са възможностите да теглиш кеш?
Когато изтеглиш огромната си печалба в левове, евро или долари ела се похвали и ще те потупам по рамото.

# 865
  • Мнения: 4 808
Ами може би това е точка номер 1 при идеята "да си построя къща". Сега, ясно ми е, че в нормалния свят сред първите въпроси е какъв архитектурен стил да избера...тук първият въпрос е "нали няма мангали наблизо?".

Щото едно е да си вземеш къща с гаранция, че ще е в зонирано кварталче, което с годините ще става все по-ексклузивно и ценно, така де, някаква там улица Хармония. Друго е да струпаш тухли и бетон и после да се чудиш как да се опазиш от орки.
Никога няма гаранция за това. В нашия квартал навремето бяха около двайсетина семейства, сега са голяма сган. Като премахнаха жителството, както казваше майка ми "който дойде на гости и не си тръгва", добре че си живеят в махалата, в квартала много не крадат, ходят на гастроли по други места. Всички имаме кучета, който може да си го позволи, и СОТ и висока ограда. Въпреки това много нови хора прииждат в квартала, защото цените са по-ниски от другите квартали. И най-лесно се продават малките къщи, после правят ремонти и дострояват. Ние ако решим да продаване, изобщо не можем да си избием парите, които сме вложили.

# 866
  • София
  • Мнения: 2 995
Е, тъй, де, онлайн. Къде са възможностите да теглиш кеш?
Когато изтеглиш огромната си печалба в левове, евро или долари ела се похвали и ще те потупам по рамото.
К'во е това кеш? Grinning
Продаваш, транзакцията идва в банкова сметка и оттам, ако си го закъсал много - теглиш кеш.

# 867
  • Мнения: 19 883
Е, да де. Трансакцията. Къде я, както викаше прабаба ми.
Коя банка работи с трансакции с криптовалути в Бг? Кажи ни и ние да копаме. Wink

# 868
  • София
  • Мнения: 2 995
Ти като купуваш евро с евро ли плащаш? Ми естествено, че купувачът ти превежда евро, долари или каквото си избереш.

Извинете за отклонението.

# 869
  • Мнения: 19 883
Не е естествено. В България тази търговия не е регулирана и трансакциите от платформите с криптовалути не са законни. Не се прави на лудава, а кажи ти в сметка в Бг ли ги получаваш. Нека не заблуждаваме широката публика колко сме на плюс, но иначе не можем да боравим с авоарите.

Общи условия

Активация на акаунт