С колко пари живеете на месец?

  • 116 042
  • 891
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 2 694
А в северозападa и за една година ще купиш къща Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 яну 2018, 14:21 от DonJon

# 841
  • София
  • Мнения: 12 006
А в северозападс и за една година ще купиш къща Simple Smile
hahaha Туй е за темата със смешките!

# 842
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Те тия къщи доходи не носят.

# 843
  • Мнения: 54 621
Да, за жалост.
Нашата я продадох за 4000...

# 844
  • Мнения: 22 466
Няма никаква полза да се затварят пари в селска къща. 
Мислех че става въпрос за имот в голям град, който може да се отдава под наем.
А такива имоти не струват 3-10хил.лв.

# 845
  • Мнения: 6 031
Те тия къщи доходи не носят.
Така е само ако купуването е свързано с отдаване под наем , ако е с цел да стане основно жилище може и да доходоносно.
Ето нашата колибка  е закупена за вила, за двете години откакто я имаме бих казала че сме на плюс въпреки заема  разходите .Все повече млади семейства се заселват в селото.Планираме когато е готова да се преместим там, защо не в града апартамента да не е под наем .

# 846
  • Мнения: 6 303
Днес гледах по ТВ за доходността от криптовалутите, и се ядосах, че не съм  вложила малкото пари, които имам за 3 месеца поне Crossing Arms Ама пусти страх....

# 847
  • Мнения: 30 802
Днес гледах по ТВ за доходността от криптовалутите, и се ядосах, че не съм  вложила малкото пари, които имам за 3 месеца поне Crossing Arms Ама пусти страх....

Да, ама това, дето не ти казват е, че цената на хартия е една, ама ти като дребен инвеститор може да не успееш да продадеш на тази цена.

Но щом и в Бг Мама се заговори, работата е отекла вече:)

# 848
  • Мнения: 2 694
А в северозападс и за една година ще купиш къща Simple Smile
hahaha Туй е за темата със смешките!
Лъжа ли е какво?  За 3500лв продадохме нашата, вземи кротни малко.

# 849
  • Пловдив
  • Мнения: 23 761
Днес гледах по ТВ за доходността от криптовалутите, и се ядосах, че не съм  вложила малкото пари, които имам за 3 месеца поне Crossing Arms Ама пусти страх....

Да, ама това, дето не ти казват е, че цената на хартия е една, ама ти като дребен инвеститор може да не успееш да продадеш на тази цена.

Но щом и в Бг Мама се заговори, работата е отекла вече:)
Заради Бг мамма ли им падна цената?! Брей, аз си мислех, че само банки събаряме.

# 850
  • Мнения: 13 368
Simple Smile Не е въпроса дребен или едър инвеститор, а тайминга, ако си купил преди нова година в момента ще си на ужасяваща загуба.

# 851
  • София
  • Мнения: 12 006
А в северозападс и за една година ще купиш къща Simple Smile
hahaha Туй е за темата със смешките!
Лъжа ли е какво?  За 3500лв продадохме нашата, вземи кротни малко.
Нямах предвид, че е невъзможно, а че е безмислено, да се купува такъв имот с цел инвестиция и бъдеши печалби, за каквото се коментира в темата, т.к. един такъв имот носи само разходи за поддръжката си. Като си купиш къща за 3-4000лв. в някое северозападно селце, как ще си върне инвестицията и ще ти е доходоносна?

# 852
  • Мнения: 20 014
На много хора не им е ясно, че осребряването на криптовалута е сложно и нерегулирано, да не казвам невъзможно в Бг. Ма нищо, вие купувайте и гледайте как се помпят виртуалните сметки. После оп нещо ще се случи, балонът ще се спука и всичко ще приключи още преди да успеете да изтеглите нещо.

# 853
  • Мнения: X
Някой ще обясни ли идеята със задължителната доходност на всички покупки над 1000 лв бройката (коли, къщи, панелки и т.н.)? И как някой си се прецаква, купувайки нещо такова, ама недоходоносно?

# 854
  • Мнения: 22 466
Движимо имущество като кола няма доходност.
Освен ако с него не развиваш бизнес, който да ти носи приходи и в края на даден период  да си на печалба.

Общи условия

Активация на акаунт