Звездни компромати - 348 част

  • 109 377
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • До морето
  • Мнения: 7 078
Много е хубава на тази снимка Белучи. И въпреки че е в черно, изглежда свежа. По събития защо все се докарва като многострадалната Геновева, не знам!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Защото слага силен драматичен грим, а той след една определена възраст е силно противопоказен, ужасно състарява.

# 707
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687

Майкъл Дъглъс с децата и внучката
Скрит текст:
Големият син (предполагам) на Майкъл му е одрал кожата! Внучката е от вторият ? Много малък изглежда. А жената до него полусестра ли му е ?

# 708
  • София
  • Мнения: 6 062
Нова синоптичка-модел на име Нора Шопова заставала на мястото на Банова, която пък щяла да прави ново предаване.

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6662332

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
Очакваше се Банова да се махне от прогнозата,все пак не върви на бъдеща жена на президент да е синоптичка...
Тя на колко години е,че има такъв стаж в нова тв?

# 710
  • Мнения: 46 526
След 1 месец става на 38 г.

# 711
  • Мнения: 19 690
Нова синоптичка-модел на име Нора Шопова заставала на мястото на Банова, която пък щяла да прави ново предаване.

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6662332
Това е моделката, на която Кактус беше пуснала едно интервю преди време. Много ми хареса там девойката.

# 712
  • Мнения: 9 663
Тя на колко години е,че има такъв стаж в нова тв?

Стажът ме впечатли. 20 години да махаш с ръце като ветропоказател и да не се развиваш грам... егати! Добре, че си хвана бивш президент, та да се изтласка малко... горката.

# 713
  • Мнения: X

Майкъл Дъглъс с децата и внучката
Скрит текст:
Големият син (предполагам) на Майкъл му е одрал кожата! Внучката е от вторият ? Много малък изглежда. А жената до него полусестра ли му е ?

Внучката е на големия син, малкият я държи, а сестра им (полу е на големия) е в дясно. В ляво вероятно е снахата.

# 714
  • Мнения: 6 417
Деси е родена на 15.02.1979 г. В Уикипедия е с 1 година по-млада. Значи става на 39 г.

# 715
  • Мнения: 5 903
Тя на колко години е,че има такъв стаж в нова тв?

Стажът ме впечатли. 20 години да махаш с ръце като ветропоказател и да не се развиваш грам... егати! Добре, че си хвана бивш президент, та да се изтласка малко... горката.
Не смея даже да си помисля, колко ти самата си се развила, скъпа Ice Queen. След тези съсичащи реплики...

# 716
  • Мнения: 9 663
Тя на колко години е,че има такъв стаж в нова тв?

Стажът ме впечатли. 20 години да махаш с ръце като ветропоказател и да не се развиваш грам... егати! Добре, че си хвана бивш президент, та да се изтласка малко... горката.
Не смея даже да си помисля, колко ти самата си се развила, скъпа Ice Queen. След тези съсичащи реплики...

Да кажем, че за 12 години стаж имам доооста повече градация в моята сфера... и то без да спя с президент. Stuck Out Tongue Winking Eye  А представяш ли си като си хвана президент...но Радев не ме кефи, ще изчакам следващия... Smiling Imp

# 717
  • Мнения: 5 903
Радев даже не го споменавай, че ако дойде мъжът му... Не ти завиждам.

# 718
  • Мнения: 9 663
Обаче сега забелязах, че съм написала "като" си хвана президент, а не "ако" си хвана... Joy Остави Радевия мъж Wink , ама моя да не чуе... Grin Joy

И за да не е спам, една стара снимка на Наоми:
Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 46 526
Деси е родена на 15.02.1979 г. В Уикипедия е с 1 година по-млада. Значи става на 39 г.
Спестила си е 1 годинка Simple Smile
Добре изглежда, младее Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт