Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~183

  • 62 722
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 36 787
Ивман очаквам скоро да разкрият игричките на Джан. Но не вярвам този психопат да се махне...Още гадости ще прави....
Четох при рускините, имат съмнения дали катастрофата с приятелката му не е станала с автобусите на Боран и затова толкова да иска Джан да си отмъщава.....
Но според мен няма връзка с катастрофата. Джан очакваше Сюрея да се разведе, затова толкова усилия положи да очерни Фарук пред нея, но при катастрофата й се намести мозъка и двамата се сдобриха.....А няма никакво съмнение, че Джан умишлено са запозна с Бегюм...Тези, че уж не знаел, че на челото на Бегюм не пишело, че е бившата на Фарук....Тия да ги разправя на Сюрея...ама вече и тя не му вярва.....
За Фикрет, предполагам с помощта на Адем ще открие Есра....Дано мозъка и на султанката да се е наместил и да каже на Фикрет, каквото каза на Осман - да слуша сърцето си......

Сиси честит празник бабче - ти си баба героиня - имаш най-много внуци....да са ти живи и здрави и ти да си жива и здрава да им се радваш  Hug

# 571
  • Мнения: 7 044
Ани, любима моя, благодаря ти от  сърце. 
 Чета ви всичките, всичко  чета, ама не мога да пиша, защото не познавам  сериала основно.
Ако пиша нещо може да се изложа.  За това вие пишете, а аз ще ви чета,  ще се любувам на постовете ви и ще се смея.
Например  Сюрея легнала на леглото по гръб и краката й вирнати право нагоре. Умрях си от  смях.   Голяма лудетина е  Аслъ.
Спомних си  детските години - аз и сестра  ми  така си вирехме  краката нагоре  и си  наричахме  краката  на върховете на планините - Ботев, Амбарица,
Купена, Кръстците, Северния  Джендем, Вихрен, Мусала...... и  сега  като видях  Сюрея  прихнах да се  смея  като дете.
За бабинството - да ни има  по-много  време  тук  на  Земята и да  се радваме  повече на  внучетата.  Иначе те приличат  на  майките и бащите си,  не приличат  на нас,  ама  така е в  живота. Да са ни  живи и здрави.  И  нашите  деца, синовете ни и дъщерите  ни не  приличат  на  нас -  просто  след  женитбата са се променили -  трябва да слушат  половинките  си. Основна истина, ако не  слушат  ще живеят  лошо.  По-добре да слушат, за да няма  кавги и да живеят по-добре.
Приятна  вечер.  Обичам ви.

# 572
  • AMS
  • Мнения: 6 452


 Прегръдки от душица и сърце и честито на празнуващите!!!!!!
 Благодаря за хубавите постове!!!
 И аз съм гледала доста сериали, но в този има нещо различно.
 За сега доста умело се измъкват от клишетата.
 И много ще се радвам, ако и успеят и за образите на Джан и Бегюм.
 Иска ми се да направят една хубава двойка от двамата.
 Да извлекат добрите им качества, а не да развиват лошите.
 Да минат през катарзиса на откровението за предишните си тайни и грешки.
 Смятам, че двамата си пасват. И те имат право да срещнат любовта отново.









 Артистите пред камерата са с доста по-разчупено поведение,
 от колкото в предишните си роли - Под липите и Меджезир.
 Препоръката ми към оператора и режисьора е
 само да дръпнат назад малко обектива,
 особено в сцените на Özge Borak с другите участници.
 Сега открих, че в сериала участва и баща ѝ >>>  
 http://www.gazetevatan.com/ozge-borak-ve-babasi-selcuk-borak-ayn … e--1067703-medya/

# 573
  • Мнения: 36 787
Дива нямам нищо против Джан и Бегюм да се обичат и да излекуват раните си, които сами са си направили....Но да не се бъркат в живота на Фарук и Сюрея....Да ги оставят да подредят живота си и  да бъдат щастливи ....Фарук и Сюрея си имат достатъчно проблеми, нямат нужда от проблемите, които им създават Джан и Бегюм.
Извинявай, но само споделих моето мнение, без да се опитвам да го налагам на другите момичета....



Цитат
Актриса Аслы Энвер, которая играет Сурейю в сериале "Стамбульская невеста", была вчера на съемках в Улудаге.

Попытки актрисы покататься на лыжах остались без результата. На своей странице, Аслы поделилась фотографией, где она упала, подписав: "Падая и вставая, учимся кататься!".



Това е бащата на Й.Б. - Бегюм, предполагам до него е майка й....Не знам кой е първия в каста на сериала....И двамата се появиха почти едновременно, но мисля, че заради бащата са взели дъщерята........
Той игра ролята на доктор нещо като личен лекар е на Есма султан и фамилия Боран....

# 574
  • Мнения: 36 787


Добро утро  umbrella cold

Студено зимно утро....януари реши да покаже истинската си същност макар и в последните дни на месеца.... Thinking Предстои снежна и студена седмица....Но да си пожелаем приятен ден и успешна нова седмица  Hug

Да започнем деня с чаша кафе - вдъхновение за зимния ден..... newsm10



Насладете се  Hug



Прекрасно начало на деня с Фарук и Сюрея  Hug

# 575
  • Мнения: 41 905
Добро късно утро! Hug



Ани Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! Hug При нас не е студено,валеше дъжд,но спря! Peace

Сиси Hug,наминала си снощи с пожелание за бабите! Heart Eyes

Дива Hug,отново страхотни гифчета! newsm10

Седмичният рейтинг....
1.   Diriliş Ertuğrul   TRT 1   % 17,00   % 34,51   13,39 Milyon
2.   Söz   STAR TV   % 11,87   % 24,90   9,35 Milyon
3.   Kadın   FOX TV   % 9,92   % 21,11   7,81 Milyon
4.   Çukur   SHOW TV   % 9,89   % 20,65   7,79 Milyon
5.   Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   ATV   % 9,52   % 20,78   7,50 Milyon
6.   Arka Sokaklar   KANAL D   % 8,75   % 18,09   6,89 Milyon
7.   Aşk ve Mavi   ATV   % 8,32   % 17,61   6,55 Milyon
8.   Bizim Hikaye   FOX TV   % 8,15   % 17,55   6,42 Milyon
9.   Savaşçı   FOX TV   % 7,85   % 16,70   6,18 Milyon
10.   Ufak Tefek Cinayetler   STAR TV   % 7,60   % 16,15   5,98 Milyon
11.   İstanbullu Gelin   STAR TV   % 6,61   % 13,86   5,20 Milyon
12.   Yeni Gelin   SHOW TV   % 6,45   % 13,93   5,08 Milyon
13.   Şevkat Yerimdar   FOX TV   % 6,11   % 12,77   4,81 Milyon
14.   Cennet'in Gözyaşları   ATV   % 5,82   % 12,52   4,58 Milyon
15.   Fazilet Hanım ve Kızları   STAR TV   % 5,79   % 12,48   4,56 Milyon
16.   Siyah Beyaz Aşk   KANAL D   % 5,60   % 11,74   4,41 Milyon
17.   Çocuklar Duymasın   KANAL D   % 5,45   % 11,49   4,29 Milyon
18.   Kanatsız Kuşlar   ATV   % 5,23   % 11,18   4,12 Milyon
19.   Kırgın Çiçekler   ATV   % 4,96   % 10,26   3,91 Milyon
20.   Siyah İnci   STAR TV   % 4,73   % 10,14   3,72 Milyon



Проверих,но все още няма превод на ''Сърцебиене''! Peace

Приятен ден и лека нова седмица! Hug



# 576
  • Мнения: 3 133


Добро утро  umbrella cold

Студено зимно утро....януари реши да покаже истинската си същност макар и в последните дни на месеца.... Thinking Предстои снежна и студена седмица....Но да си пожелаем приятен ден и успешна нова седмица  Hug

Да започнем деня с чаша кафе - вдъхновение за зимния ден..... newsm10



Насладете се  Hug



Прекрасно начало на деня с Фарук и Сюрея  Hug



Студен ден с прекрасно начало по отношение на нашия сериал - Фарук и Сюрейя. Актьорите играят превъзходно. Всяка тяхна сцена е като в действителността. Дори Аслъ играе на много места във втори сезон по-добре от Йозджан.
Ани, благодаря за кафето! Удоволствие е да го изпия с теб!

# 577
  • Мнения: 3 133
Добро утро, Злати! Ще пием по едно кафе с Ани. Хубав ден ти пожелавам!

# 578
  • Мнения: 36 787
мили дами

Как сте днес.....

Злати  Hug Лу  Hug драго ми е  lovekiss lovekiss за приятната компания  Hug

Днес дали ще ни пуснат фрагман за невестата...Чакам с нетърпение да видя какви нови изненади са ни подготвили за петък.... Thinking



Хубав след обяд  Hug Hug

# 579
  • Мнения: 36 787
Време е за санитарен отдих...Разтворете прозорците, вдишайте "чист" въздух, изпийте едно кафе или чай с мед....и чакайте да пуснат фрагмана на Невестата....



За доброто ви настроение поздрав......от една вълшебница........ babydust7



https://youtu.be/CA6PtHIiw-8

# 580
  • Мнения: 36 787
Третия пореден пост...но няма как...имаме фрагмааааааааааааааан  newsm44



https://youtu.be/Pk7ItK8yBM8

Превод от една мамаша....

Цитат
Ф- Сколько времени продолжаются твои отношения?
Су-ты что маму свою не знаешь?!
Ф- Не смей вмешиваться между мной и мамой! Не смей!
Мурад- Значит твоя жизнь это твоя жизнь, наша жизнь тоже твоя жизнь(в смысле что она за всех решает) И ты смеешь за ручку приводить кого-то(возможно ошибаюсь в этой фразе)
Ф- я вчера принял кое какое решение, мы переезжаем из особняка.


Судя по выражению лица Су, не беременна

В първия момент се подразних на Мурат, но сега, когато разбрах какво казва...ами има право...Есма се меси в живота на синовете си за всичко, дори и с кого да изживеят живота си...Сега изведнъж казва, че и тя има право да изживее своя живот....Да, ама не....И синовете й имаха право на свой живот, но тя непрекъснато вземаше решения вместо тях....А на нея никой не й е пречил да живее своя живот. Но тя пречеше на всички....
Не знам ако Фарук е син на Гарип, как ще приеме тази истина...След като сега е решил да се изнесат от конака.... Thinking Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 17:10 от MAMA-AN

# 581
  • Мнения: 41 905
Лу Hug

Ани Hug,благодаря за следобедния чай с мед!Донесла си и фрагмана! bouquet Фарук и Мурат са най-недоволни!Да видим Фирет и Осман какво ще кажат! Peace

Намерих и друг превод на репликите,вмъкнати са думите на Нургюл към Есма! Peace

Цитат
Ф- Сколько времени продолжаются твои отношения?
Су-ты что маму свою не знаешь?!
Ф- Не смей вмешиваться между мной и мамой! Не смей! Пусть никто не вмешивается.
Работница- Вы всю свою жизнь посвятили сыновьям, пришло время заняться своей жизнью.
Мурад- Значит твоя жизнь это твоя жизнь, наша жизнь тоже твоя жизнь(в смысле что она за всех решает) И ты смеешь за ручку приводить кого-то(возможно ошибаюсь в этой фразе)
Ф- я вчера принял кое какое решение, мы переезжаем из особняка.
Судя по выражению лица Су, не беременна😔



# 582
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Фрагмана:

Есма: -Беше ми много трудно да ти кажа това, Фарук.
Фарук: - Колко време продължава тази връзка?
-От колко време ни правят на глупаци, Сюрея?
Сюрея: -Може ли така да говориш така за майка си,  сякаш изобщо не я познаваш!
Фарук: -Недей, Сюрея, моля те! Не я защитавай, моля те не влизай между нас с майка ми. Не го прави, Сюрея!
Есма: - Подготвих се за буря, а кога ще излезем от тази буря?!И какви ще са последствията, когато излезем не зная
Нургюл: - Вие си дадохте живота за тях, Есма ханъм, сега имате право да искате да изживеете и своя..
Мурат: - Твоят живот си е твой, нашият живот  пак твоя живот ли е?
Есма: - Седнах на тази маса за да ....
Мурат казва: - Ние се страхувахме да хванем за ръка някое момиче, което ни харесва и да се изправим срещу теб, а ти най-спокойно ще го хванеш за ръката и ще ни го доведеш тук при нас, като наш втори баща така ли?
Фарук: - Снощи взех решение, Сюрея.
Сюрея: -Какво решение?
Фарук: - Ще напуснем конака.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 583
  • Мнения: 5 485
Ндаааа...На синовете им е все едно какво правят бащите им. Но опре ли до майка им- не съм срещала никой въодушевен, да не кажа по-лошо, от нова връзка на майка им. Странни сме хората. Надявам се любовта да победи. За сина майка му си е негова и дори с братя и сестри я дели трудно, та камо ли с друг мъж, който не е баща му. А ако Гарип му е и баща- като нищо може да се пропие Фарук. Както изглежда е в оригиналната книга. Надявам се Сюрея да упражни благородното си въздействие.

# 584
  • Мнения: 4 370
Хич не ми е жал за Есма. Нека види какво е причинила на всички около себе си, как им контролираше живота, и как се тръшкаше да стане все на нейното. Хубаво й е казал Мурат. Нека сега тя да е от другата страна, за да види дали е хубаво да се мешаш в чуждите животи.
И тази реакция е само, че каза, че излиза с Гарип. А какво ли ще стане, когато им разкаже и за предишните си трепети /евентуално и за това, че Фарук е син на Гарип/. Тогава направо война ще стана.

Общи условия

Активация на акаунт