Бързи здравословни въпроси и отговори – 11

  • 52 922
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 951
Как се справяте със задържането на вода?

# 16
  • София
  • Мнения: 22 760
Скрит текст:
За кокошия трън - същата рецепта като с пропилиса, само че се слага паста от начукан чесън с капка оцет!


Благодаря! Чесън с оцет - няма ли да изгори кожата?

Забравих да допълня как се слага - слагаш лепенка с дупка през която се вижда само брадавицата, отгоре и само върху разчоплената брадавица слагаш от чесъна (малко, колкото лещено зърно), отгоре втора лепенка. Аз ползвах от ПВЦ лепенките, не текстилните. Имах на челото....


Питането ми е за кокоши трън, а не брадавица!  Simple Smile

За кокоши съм го ползвала...Той не е ли вид брадавица? Опитах се да избегна повторение....


И аз не знам какво е точно. По-скоро е като мазол. Все пак благодаря! Може и да пробвам.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 991
Как се справяте със задържането на вода?

Аз съм склонна и пия по 1 табл.дневно Waterex

https://www.silabg.com/bg/9901-GNC-Total-Lean-Waterex-60-Caps-.h … aPY0aAq1IEALw_wcB

# 18
  • София
  • Мнения: 22 760
Как се справяте със задържането на вода?

Аз съм склонна и пия по 1 табл.дневно Waterex

https://www.silabg.com/bg/9901-GNC-Total-Lean-Waterex-60-Caps-.h … aPY0aAq1IEALw_wcB


Тези таблетки не са ли за активно спортуващи?

Аз също задържам течности, но не приемам  никакви медикаменти. Уфффф, остава и за това да пия хапчета!  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 12 413
Това за брадавиците ще го пробвам, защото имам една, която 5 г. не мога да разкарам. Колко пъти се прилага процедурата?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 991
Това за брадавиците ще го пробвам, защото имам една, която 5 г. не мога да разкарам. Колко пъти се прилага процедурата?

Аз от три процедури пъти през 5-6 дена успях !

# 21
  • Мнения: 325
Имам някаква болка в стомаха само при натиск и то по целия корем.Не мога да си обясня

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Майка ми е с постоянно вариращо кръвно налягане,от 105 до 165,боли я главата отзад,взима лекарства,но не действат...Какво да прави?

# 23
  • Мнения: X
Майка ми е с постоянно вариращо кръвно налягане,от 105 до 165,боли я главата отзад,взима лекарства,но не действат...Какво да прави?
Да намери добър кардиолог.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 991
Майка ми е с постоянно вариращо кръвно налягане,от 105 до 165,боли я главата отзад,взима лекарства,но не действат...Какво да прави?
Това от колко време? Само днес ли? Имал съм такива моменти след претоварване, валериан много ми помага!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
От няколко години...ходи на кардиолог,смени и хапчетата преди 2седмици,но от тогава все варира и е с главоболие

# 26
  • Мнения: X
Трябва да мине време, за да се адаптира към медикаментите и дозировката. Две седмици ми се струва рано. А каква беше причината за смяна на лекарствата?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
З-то не действали

# 28
  • София
  • Мнения: 12 413
Това за брадавиците ще го пробвам, защото имам една, която 5 г. не мога да разкарам. Колко пъти се прилага процедурата?

Аз от три процедури пъти през 5-6 дена успях !

Благодаря! bouquet

# 29
  • Мнения: 68 658
Ускорен пулс 91 удара в минута, замерен в уж спокойно състояние, какво значи?

Общи условия

Активация на акаунт