Бързи здравословни въпроси и отговори – 11

  • 52 774
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 960
Какъв е тоди общ белтък в кръвта?? За белтък в урината съм чувала, ама в кръвта....

Нямам представа, така пише на резултатите. А може и да се казва само общ белтък знам ли...

Хемоглобина и желязото как са?

# 46
  • Мнения: 1 656
Роватинекс някой пил ли е за бъбреци? Има ли действие върху бактерии?

# 47
  • Мнения: 294
Какъв е тоди общ белтък в кръвта?? За белтък в урината съм чувала, ама в кръвта....

Нямам представа, така пише на резултатите. А може и да се казва само общ белтък знам ли...

Хемоглобина и желязото как са?

Ок са. Само общ белтък е под долната граница и се чудя дали може това да оказва влияние на цялостното ми състояние?

# 48
  • София
  • Мнения: 5 198
Vervam,не знам дали Оспамокс предизвиква безсъние , единият му страничен ефект е хиперактивност .
И реално , много трудно заспивам.
При теб имало ли е странични ефекти ?

И да попитам какво боли в дясно, малко под ребрата ?

# 49
  • Мнения: X
Черен дроб/жлъчка.

# 50
  • Мнения: 1 983
Спешно през репоръчайте лекар, който се занимава с лечение на херпеси, работещ със ЗК. В София. 

# 51
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
От известно време насам изпитвам голям дискомфорт в областта на пъпа. Нещо като сърбеж (нямам обрив), едно такова чувство, че нещо не е наред, неприятно усещане, което дори не мога да обясна. Някой да има идея на какво може да се дължи и какво мога да предприема? Баба ми ми обяснява, че може да се е изместил 🤔

# 52
  • Мнения: 6
Дерматолог!

# 53
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Скрит текст:
От известно време насам изпитвам голям дискомфорт в областта на пъпа. Нещо като сърбеж (нямам обрив), едно такова чувство, че нещо не е наред, неприятно усещане, което дори не мога да обясна. Някой да има идея на какво може да се дължи и какво мога да предприема?
Баба ми ми обяснява, че може да се е изместил 🤔

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Докато не стигне гърба няма повод за притеснение.

дерматолог е добра идея, другото, за което се сещам е пъпна херния.
Скрит текст:
при нея няма сърбеж, но може да има усещания.
проверява се лесно, в изправено положение поеми дълбоко въздух и "напъни", така че да усетиш напрежение в корема. наблюдавай пъпа, ако се появи издутина, значи трябва да посетиш хирург.

# 54
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Скрит текст:
От известно време насам изпитвам голям дискомфорт в областта на пъпа. Нещо като сърбеж (нямам обрив), едно такова чувство, че нещо не е наред, неприятно усещане, което дори не мога да обясна. Някой да има идея на какво може да се дължи и какво мога да предприема?
Баба ми ми обяснява, че може да се е изместил 🤔

Simple Smile Simple Smile Simple Smile Докато не стигне гърба няма повод за притеснение.

дерматолог е добра идея, другото, за което се сещам е пъпна херния.
Скрит текст:
при нея няма сърбеж, но може да има усещания.
проверява се лесно, в изправено положение поеми дълбоко въздух и "напъни", така че да усетиш напрежение в корема. наблюдавай пъпа, ако се появи издутина, значи трябва да посетиш хирург.

Няма издутина, пробвах Pensive ще посетя дерматолог значи

# 55
  • София
  • Мнения: 613
На детето ми(6г.),трябва да се постави ваксина.
Здрава е, но се чудя в това грипозно време дали е подходящо?
Какво ще ме посъветвате?
Благодаря.

# 56
  • Мнения: X
Ако детето е здраво - не виждам проблем. На нас лятото ни направиха ваксината /6г./ и въпреки, че нямаше никакви симптоми се оказа, че гърлото е зачервено. Десетина дни се лекува детето и чак тогава сложиха ваксината. Но има майки, които отказват зимата. Имай в предвид и друго, докато чакате пред кабинета може да има кашлящи и кихащи деца и да се зарази с някой вирус.

# 57
  • Мнения: 68 370
О, не...баш януари насред грипните истории не бих припарила до кабинета без нужда. За ваксина-също.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Как се справяте със задържането на вода?
Сутрин на гладно и след обяд пия по една голяма чаша чай от Джоджен на гладно. Ако ми е много "затлачено" правя по един плодово-оризов ден по д-р Михайлов.

# 59
  • София
  • Мнения: 580
Бихте ли препоръчали някакви билки или друго срещу повишен апетит преди МЦ ?

Общи условия

Активация на акаунт