Бързи здравословни въпроси и отговори – 11

  • 52 863
  • 743
  •   2
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 22 923
Винаги съм правила, каквото каже лекаря, на своя глава бих пробвала само някой бабешки метод. Казаха, че според тях е малка за сиропи ( предполагам имаха предвид, отхрачващи такива). Иначе наистина минахме през много лекари. Честно ви казвам тези болести категорично ме отказаха от идеята за второ. Grinning

# 736
  • София
  • Мнения: 12 365
Не се отказвай толкова лесно. Всяко дете е различно. Бързо оздравяване! bouquet

# 737
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Важното е да се довериш на лекаря си и да не оспорваш решенията му.

Другото добре, ама това горе...не е баш така. Добри лекари не останаха, за жалост...
Аз съветвам винаги да е пита и разпитва лекаря, а при съмнение и човъркане на майчина интуиция - винаги второ и трето мнение да се търси.


Аз съм казвала как в момента, когато загубих доверие в педиатъра на децата, го смених на момента. Попаднах на чудесна лекарка, млада, надъхана, амбициозна, четяща и никога не си и помислих да оспоря методите й- било хомеопатични гранулки, било АБ.
Тук нямам право да менкам личните си лекари, когато ми скефне. Нито мога да пускам кръвни изследвания за каквото и да е. Нямам избор, освен да се доверя на педиатърката.

# 738
  • Мнения: 8
Здравейте!Имам няколко въпроса и се надявам да ми помогнете.Първо да започна с това че съм на 26 години и има дете на 1.5 м.По време на бременността бях много изнервена и избухллива все недоволна.Имахме проблеми с бебчо след като се роди и стреса ме съсипа допълнително психически.Починаха свекър и свекърва ми изневиделица. А аз от почти половин година съм тръгнала по доктори,,защото си мисля че ми има нещо.Първо започнах да забелязвам,че ми се ми се появяват нови банки и малки червени петънца,почнаха да ми изтръпване краката,потдуха ми се свивката зад колената и ми се появиха разширени вени.Почна едно запазване и ниско кръвно,зеленикави ваг.течение болки ниско в корема.Започна да ме боли стомаха под лъжичката и от левия край под ребрата,парене и сърбеж по кожата.Започнах да си намирам лимфни възли в областа на ключицата,зад вратата и зад ухото.Имах и период на нощно изпотяване заможен между гърдите и всичко това придружено със сърцебиене.Джипито като ме види и лошотиде му става,пускам си сравнително изследвания,урина,тумор маркери на стомах и изпражнения,ходих до хематолог,до гастроентеролог 3 пъти,до лекар вътрешни болести,до мамолог,до генеколог 5 пъти.Всички казват,че всичко е наред,единствено което беше е че имах раничка на шийката на матката с 2ра група цитонамазка и ми е изгориха и си зарастна.Роднините ми вече вдигнаха ръце от мен.Моля ви дайте ми съвет!

# 739
  • София
  • Мнения: 5 198
И аз съм хипохондричка , само това ще кажа.

# 740
  • София
  • Мнения: 9 911
Как се справяте с възпалено гърло от един ден (мисля че настинах навън),
Но от днес вече има отпадналост, бодежи в тялото, 36,8 С  Confused

# 741
  • Мнения: 68 582
Чайове, гаргари, лежане на топло, нурофен експрес форте за Т и отпадналостта, мазане с грануфорин.

# 742
  • Мнения: 365
И аз да кажа, че нямам ни най-малка представа какво й е на дъщеричката ти sea.sea, но все пак да споделя и моя опит.
Точно на 1.3 г. беше моето дете, когато вдигна температура и цяла седмица я поддържа въпреки сиропите, които й сменяше ЛЛ през ден. Докато една баба в парка не ми каза да я заведем на ушен лекар (за което ЛЛ не се беше сетила). Е изтеглиха й и от двете уши гной (зверско пищяне), но температурата спадна моментално и така ни се размина не искам да си мисля какво...
Като по-голяма в едн момент започна постоянно да подсмърча в къщи, издухва си носа защото я дразни но няма нищо . Правеше планини от сухи салфетки в стаята си, докато не махнахме килима и то не с цел. И всичко със запушения нос свърши точно в този момент.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт