Бързи здравословни въпроси и отговори – 11

  • 52 915
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 059
За момичето с цистита,от предишната тема...аз пия само Цистон.Много леко лекарство,включително и на джоба Grinning
Помагало ми е през годините при 3-4 случая на цистит.За 1 ден отшумяват симптомите и повече не се появяват...Освен,ако не си ги предизвикам сама от глупост :/
Към wind-за пръв път чувам оспамокс да предизвиква безсъние.
Аз само това пия,като ме хване гнойна нагина и никога не съм имала проблеми със съня.За цикъла,той може и от самата болест да закъснява.

# 31
  • Мнения: 294
Здравейте, пуснах си кръвна картина и излиза, че общия белтък в кръвта е доста нисък, под долната граница. Искам да попитам някоя от вас имала ли е такъв проблем и имала ли е някакви оплаквания? Мисълта ми е, че цялостно не съм много във форма и сега като видях се зачудих дали може да има връзка?Thinking Благодаря.

# 32
  • Мнения: 68 658
Какъв е тоди общ белтък в кръвта?? За белтък в урината съм чувала, ама в кръвта....

# 33
  • Мнения: 294
Какъв е тоди общ белтък в кръвта?? За белтък в урината съм чувала, ама в кръвта....

Нямам представа, така пише на резултатите. А може и да се казва само общ белтък знам ли...

# 34
  • Мнения: 68 658
Да. Имало такова нещо. В нета има инфо доста. Да си призная, не знаех.
А защо е пускано такова изследване?

# 35
  • Мнения: 2 495
Как да се лекувам от  ангина,чак утре следобед съм на лекар?

# 36
  • Мнения: 1 656
За момичето с цистита,от предишната тема...аз пия само Цистон.Много леко лекарство,включително и на джоба Grinning
Помагало ми е през годините при 3-4 случая на цистит.За 1 ден отшумяват симптомите и повече не се появяват...Освен,ако не си ги предизвикам сама от глупост :/
Към wind-за пръв път чувам оспамокс да предизвиква безсъние.
Аз само това пия,като ме хване гнойна нагина и никога не съм имала проблеми със съня.За цикъла,той може и от самата болест да закъснява.
За съжаление този път цистон не помага. Сега ще минавам на чай от коса на царевица. Ронотинекс или нещо подобно беше...чакам пак стерилна

# 37
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Гаргара с много солена хладка вода, може и гаргара с хладка вода със сода, смучещи таблетки Нео-ангин.

# 38
  • Мнения: 2 495
Благодаря ти,ще пробвам солената вода.

# 39
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Само недей да пестиш солта, направи концентриран разтвор, все пак после ще го изплюеш.

# 40
  • Мнения: 2 495
Ок,аз бях прочела за две щипки на цяла чаша.

# 41
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Малко са две щипки. Освен това не ти е нужна цяла чаша вода за гаргара. Направи по-силен солен разтвор и ще видиш, че ще получиш облекчение. Но тази процедура не е еднократна, прави гаргара на няколко часа.
Преди лягане го направи и със сода за хляб. Няма да ти навреди, а ще ти помогне.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ако имаш, Йодасепт също може да правиш гаргара. Разреждаш 1:8. Много помага. Хубав спрей за гърло, който е абсолютно безвреден, е СилвърТус.

# 43
  • Мнения: 68 658
Като добавка към горното, ако много те боли, може нурофен форте експрес или само нурофен форте-обезболява за 6-8 часа идеално.

# 44
  • Мнения: 6 185
Как да се лекувам от  ангина,чак утре следобед съм на лекар?
Аз слагам топла извара около 1 см.дебелина  върху голяма марля .Завивам на две и на гърлото поставям ,а отгоре вързвам с шал.Стоя 5,6 часа.Много добре ми действа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт