С какво ви дразнят свекървите- 90

  • 55 390
  • 801
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 914
В такъв случай да разбирам ли, че защото смених гумичката на кранчето миналата седмица и смених крушката вчера, то съм освободена от други домашни задължения?  Mr. Green

# 676
  • София
  • Мнения: 24 839
В такъв случай да разбирам ли, че защото смених гумичката на кранчето миналата седмица и смених крушката вчера, то съм освободена от други домашни задължения?  Mr. Green

Не, аз бих го разбрала обратно- като имам мъж в къщата, да се погрижи да направи тези неща, а аз няма да си разваля маникюра като натисна 2 копчета.
Откакто съм сама, аз ги върша тия работи и някои по- технически и по- трудоемки, и се справям ама от какъв зор да го правя, като съм дама?
Жена, еднаква с мъжа никога не съм искала да бъда- все едно с лезбийка да живея.

# 677
  • Мнения: 914
Е, добре де ако аз мога да ги свърша тези неща, защо да чакам на него докато се прибере? Ако е за крушката - какво да седя на тъмно, защото не мога да я сменя за половин минута? Или да слушам как кранчето капе, защото ще си разваля маникюра? Никога не съм твърдяла, че жените са еднакви с мъжете, но повечето дейности у дома могат да се вършат спокойно и от двата пола Grinning

# 678
  • София
  • Мнения: 24 839
Е, добре де ако аз мога да ги свърша тези неща, защо да чакам на него докато се прибере? Ако е за крушката - какво да седя на тъмно, защото не мога да я сменя за половин минута? Или да слушам как кранчето капе, защото ще си разваля маникюра? Никога не съм твърдяла, че жените са еднакви с мъжете, но повечето дейности у дома могат да се вършат спокойно и от двата пола Grinning

То е същото и с домакинстването- винаги можеш да натиснеш копчетата или да простреш- трябва ли да го чакаш да се прибере, че да не се минеш? newsm78
Да го инструктираш, като се изкъпе да измие и подсуши банята, разбирам, ама това с бърсането на прах и простирането, съвсем не ми е мъжко, пък винаги съм имала нужда да виждам, не само да чувствам мъжа.....

# 679
  • Мнения: 4 420
Оф, като се хванете за домакинстването. Голям проблем значи. Здрави и прави млади хора не трябва да ги вълнува кой какво прави. Всеки с това, което му се отдава. Не един да е търтей, а другия да се скъсва от работа. Ето, вчера аз не излязох от кухнята, но ММ пое всичко останало. До сега аз правех десерт, ама вече си почивам. Той отиде да чисти колата. Ама вчера ако майка му го беше видяла как чисти прах, сигурно удар щеше да получи. С дъщерята на конче и чистеха високите части. Ами забавляваха се очевидно, защото свършиха препарата за почистване.

# 680
  • Мнения: 914
То е същото и с домакинстването- винаги можеш да натиснеш копчетата или да простреш- трябва ли да го чакаш да се прибере, че да не се минеш? newsm78
Да го инструктираш, като се изкъпе да измие и подсуши банята, разбирам, ама това с бърсането на прах и простирането, съвсем не ми е мъжко, пък винаги съм имала нужда да виждам, не само да чувствам мъжа.....

Ама аз никъде не съм твърдяла, че трябва да се чака мъжът, за да не се минеш. Но съгласи се, че когато и двамата ходите на работа е по-лесно като се приберете единия да поеме едно задължение, другия - друго и така. Хем става по-бързо, хем имате повече време после да се радвате един на друг.

# 681
  • София
  • Мнения: 12 006
В такъв случай да разбирам ли, че защото смених гумичката на кранчето миналата седмица и смених крушката вчера, то съм освободена от други домашни задължения?  Mr. Green
Хаха да освободена си от 2 готвения, т.к. си извършила 2 мъжки дейности, застрашаваши целостта на маникюра ти Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning /Това по розбирането на някои съфорумки, не по моето/. А другия път си запали ароматна свещ и изчакай мъжа ти да се върне за да ти смени крушката Laughing Laughing Laughing.

# 682
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Че има жени, които ги мързи да гледат, има, но са по-скоро изключение. И да, чакат мъжете си да се върнат от работа и да метнат домакинстването.

# 683
  • Мнения: 914
Хаха да освободена си от 2 готвения, т.к. си извършила 2 мъжки дейности, застрашаваши целостта на маникюра ти Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning /Това по розбирането на някои съфорумки, не по моето/. А другия път си запали ароматна свещ и изчакай мъжа ти да се върне за да ти смени крушката Laughing Laughing Laughing.

О, много добра идея. Определено мисля да се възползвам Grinning Grinning Grinning

# 684
  • при късмета
  • Мнения: 24 111
Много е глупаво да твърдиш, че само жените са мързеливи и тава е някакъв признак по пол.

# 685
  • Мнения: 13 808
Кой твърди това?

# 686
  • при късмета
  • Мнения: 24 111
Абсурд, както винаги. Някъде да прочете да е писала нещо за това, че и мъжете може да ги мързи? Даже натърти, че простиране то е женска работа и мъж изобщо не може да го прави. И разбира се всеки трябва да се съобрази с това, което според нея е женска и мъжка работа

# 687
  • Мнения: 5 367
Вие се шегувате с темата за готвенето вкъщи, но  това не е маловажно. Не заради съпрузите, а заради децата. Свикнат ли на аламинути и скара, иди ги накарай да ядат манджи. Казвам го от наш горчив опит.
А кой ще готви вкъщи не е най-важното, важното е да се сготви.

# 688
  • Мнения: 6 978
Да де, но този въпрос се решава в двойката, не от родителите. И се иска малко търпение без демонстрации. Не виждам каква по-голяма демонстрация от това да се врътнеш и да хукнеш към апартамента на майка си за ядене. А после тя да развява приятелката ти каква е некадърна мързелана по форумите.

# 689
  • София
  • Мнения: 24 839
Абсурд, както винаги. Някъде да прочете да е писала нещо за това, че и мъжете може да ги мързи? Даже натърти, че простиране то е женска работа и мъж изобщо не може да го прави. И разбира се всеки трябва да се съобрази с това, което според нея е женска и мъжка работа

Хи, хи!
И къде "Абсурд, както винаги!", написа, че САМО жените са мързеливи? newsm78
Русокоске, по- простичко не мога да пиша, а ти както искаш го разбирай. Mr. Green
Бре, голяма слабост съм ти- един пост не можеш да сглобиш, без да ме споменеш! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт