" Дървото на живота" - повторение по Нова телевизия.

  • 68 604
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 057
На всичките им давам с по 10г отгоре може би заради визията на артистите. Пък и тогава е нямало много козметика и може и да е било нормално така да си изглеждат Sunglasses

# 76
  • София
  • Мнения: 7 895
Уникални са Моньо и Карамазов 😂

# 77
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 156
Да, и не само те.

# 78
  • Мнения: 1 116
Когато излъчваха сериала за пръв не ме грабна, не помня и защо, но сега съм силно зарибена Laughing, толкова се отплесвам по дрехите, декорите, обстановката, обноските от това време че даже и губя за какво точно иде реч.
Не знам как се казва актрисата която играе Азра но ми изглежда като навлизаща в пубертета висока и ръбеста тинейджърка, изобщо не си подхожда с Йордан.
И друго в бг сериалите и филми със сериозна тематика  героите изглеждат като избягали от лудницата, всички са с налудничав поглед, сенки под очите, трагични физиономии, в този аспект леко ми преиграват, а тук не е така.

# 79
  • Мнения: 1 664
Александра Лопез ,по време на снимките и 1 или 2 година в НАТФИЗ, така, че тя направо си е тинейджърка в реала, а и в сериала е пак около тази възраст

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 617
И на мен преди години филмът не ми хареса много. Стори ми се много тежък, а и децата бяха малки и не ми оставаше време за телевизия. Сега трудно се удържам да не изгледам сериите в аванс. Спомням си само, че Илия и Панто много ме дразнеха, докато сега ги виждам по друг начин, но Азра и преди и сега не ми харесва. Струва ми се, че Луиза Григорова би била по-подходяща за тази роля.

# 81
  • София
  • Мнения: 23 155
Мен  и сега ме дразнят Илия и Панто.  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 116
На мен пък Илийката ми е дори забавен, винаги изглежда като виновно дете.

# 83
  • Мнения: 3 057
Нямам представа как ще ги развият героите занапред, но засега всичките са ми интересни. Постарали са се в едно семейство да съберат голямо разнообразие от типажи и ми се струва, че точно защото са трудно съвместими ще бъде достатъчно интересно как и дали ще продължат заедно.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 617
На мен пък Илийката ми е дори забавен, винаги изглежда като виновно дете.
Сега и на мен ми е забавен, вероятно под въздействието на д-р Мазов Simple Smile

# 85
  • Мнения: 6 026
Къщата, която в сериала е на семейството ,къде се намира? Много е красива!
Остава и да не е красива 😀 двореца "Врана" е.

http://kab-so.com/archives/3848

# 86
  • София
  • Мнения: 27 369
Сериалът е наистина високостойностен. Личи си когато има добър сценарий и режисура как всичко върви добре. За отбелязване е и актьорската игра. Браво. Simple Smile
На мен много ми харесва любовната връзка между Йордан (невероятен Христо Шопов, абсолютен класик сред родните ни актьори) и Азра. Толкова е естествена и силна. Браво и на двамата.
Илия ме дразни само, засега силно отрицателен персонаж, но ми се струва, че няма да е така задълго, но пък Моньо е роден за комедийн роли. Само като го видиш и му прощаваш всичко.

Интересно, прави ми впечатление, че всеки е влюбен в този в който не трябва. Яна е влюбена в Йордан, онази другата е влюбена в прислужника, който пък е хлътнал по Яна  Joy

# 87
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Харесах филма още,когато го излъчеха по другата ТВ.Тогава се ядосвах много,че няма да има продължение.Сега при новото му излъчване ето какво ми пика В.Карамазов,цитат:"Vladimir Karamazov След първи сезон, ще се излъчи и втори!".Супер много се радвам.Очаквам новите серии с нетърпение.

# 88
  • София
  • Мнения: 23 155
Те сериите не са нови и преди са излъчвани и двата сезона.

Скрит текст:
И Панто е отрицателен герой.  Simple Smile

# 89
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Те сериите не са нови и преди са излъчвани и двата сезона.

Скрит текст:
И Панто е отрицателен герой.  Simple Smile
Хммммм. ooooh!Как така съм пропуснала?Отивам да търся в замунда. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт