Всичко за всички марки гел лакове - 15

  • 73 660
  • 740
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 757
https://www.instagram.com/p/BfJBBRKBPGw/
Някой пробвал ли е дали се сваля лесно с накисване?

# 721
  • Мнения: 14 800
Изглежда лесно и сигурно тези от вас,които работят с такива неща ще се справят,но аз освен с гел лак с друго не съм опитвала и едва ли ще направя нещо. 😃

# 722
  • Мнения: 13 935
Имам въпрос към запознатите с продуктите на CND. Топът ми свършва (Експрес 5) чудя се дали да взема този за слаби нокти, и въобще каква е разликата?

# 723
# 724
  • Мнения: 3 191
Нямам инстаграм, ще кажете ли за кой гел става дума?

Доставиха ми полигел Веналиса онзи ден, но още ми се бавят формите за него. Предполагам за това иде реч?

# 725
  • Мнения: 270
Няколко момичета споменават за масло за кожички, което пресипват след това в друго контейнерче. Аз си поръчах празни “писалки” от ибей (може да ги има и в Али) и си ги пълня и нося в чантата, така винаги имам олио под ръка.

# 726
  • Враца
  • Мнения: 800
На същия принцип е и моето, но не е прозрачно. Как се разглабя, за да се пълни?

# 727
  • Мнения: 2 017
Точно за тези писалки става въпрос, но откъде се отварят???

# 728
  • Мнения: 2 179
Изглежда лесно и сигурно тези от вас,които работят с такива неща ще се справят,но аз освен с гел лак с друго не съм опитвала и едва ли ще направя нещо. 😃

Според мен изглежда измамно лесно Sweat Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 757
Няколко момичета споменават за масло за кожички, което пресипват след това в друго контейнерче. Аз си поръчах празни “писалки” от ибей (може да ги има и в Али) и си ги пълня и нося в чантата, така винаги имам олио под ръка.


Това олио за кутикули не се ли ползва само при избутване или обработване на кожичките?
А след това да се маже с друго олио за подхранване?

# 730
  • Мнения: 270
Ахаа, явно не съм разбрала. Аз мисля, че са еднократни и не съм пробвала да ги отворя, но ще се опитам.
Вани, да, едното е гел за разтваряне на мъртви кожички и се използва при избутването, а това кръглото е масло за кожички.

# 731
  • Мнения: 378
Ето това правих снощи до мноооого късно:
Искам да направя още нещо, че ми бледнее, поне още един пръст. На зясната пробвах реинфорса за бомбе, но нещо не се справих, поне ще си чувством ноктите твърди Grinning

# 732
  • Мнения: 18 490
Daniela, много ми харесва. На мен не ми бледнее, но аз обожавам дискретен нюд маникюр с лек акцент.

# 733
  • Мнения: 16
Момичета, това пробвали ли сте го? Дали е ефикасно?
https://www.instagram.com/p/Bev_qFqhYBL/?taken-by=bebeautymood.nails

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 128
Новите цветове на Коди




Общи условия

Активация на акаунт