Търся подарък за току що родила майка

  • 8 189
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте. Надявам се, че не греша темата, в която питам. Но като млади майки, може би ще имате поглед над въпроса,  който ме тормози Simple Smile Искам да купя подарък на току що родила майка и ми хрумна да е козметика, която подпомага възстановяването на кожата или по някакъв друг начин да е подходяща за този етап. Ровя из нета и виждам разни неща, но не са ми познати като бранд и качество, а  на мен ми трябва да е тип по-елитна козметика, тъй като става дума за човек, който по принцип може да си позволява и ползва само най-висок клас продукти.  Особено козметика. Та,  молбата ми е, ако може да ме насочите към нещо, което да е висока гама и да е подходящо за скоро родили. Или поне някакъв ориентир за търсене..?
Приемам и други идеи за подарък, но да се има предвид, че е за човек, който може да си позволява всичко. И да е нещо за майката. За бебето ще си има отделно Simple Smile.

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 01:19 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 319
Относно козметика има хубави серии на Хип, Бубхен и Пенатен за кърмачки.
За подарък бих предложила и книга за отглеждане и възпитание на детето или албум за бебе. Има голямо разнообразие в книжарниците.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 645
Аз бих взела за майката някакво златно накитче с бебешки крачета, а за бебето козметика. За майката няма голям избор на козметика за след раждане и то е само един крем.

# 3
  • Мнения: 8 905
Аз бих заложила на другите идеи.
Майката, ако иска, сама ще си избере такава козметика. Обикновено такива подаръци при мен остават неизползвани.

Няма лошо подаръкът все пак да е свързан с бебето - все пак на този етап то й е тема номер 1 и всичко, свързано с бебето ще е прието с радост.

# 4
  • Мнения: 28 874
Ако кърми майката, ето този крем ще й е в помощ:

https://apteka.framar.bg/30007206/%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8 … C-10-%D0%B3%D1%80

Бих заложила на книга за бебето или албум.

# 5
  • Мнения: 2 288
Масаж, масаж, спа, маникюр, масаж, масаж! За това трудно ще отдели младата майка финанси или време, защото уж трябва да е с бебето, а хората около нея бля бля, та, под въздействието ма хормони и тн, та, така.
Много се надявам след няколо месеца да ми направят такава изненада, но понеже всички са много практични- ще си им кажа Simple Smile

# 6
  • Мнения: 330
Elancyl имат хубави серии за стягане на кожата, пробвала съм лично, след това купувах и за приятелки. Всички останаха доволни.
Много добре си се сетила да вземеш подарък за майката. При раждането обикновено всички се втурват да купуват за бебето и майката остава на втори план.

# 7
  • Мнения: 28 874
Сетих се за колан за  стягане на корема.  Peace

# 8
  • Мнения: 10 194
Сетих се за колан за  стягане на корема.  Peace
Ужас.
Съвсем да се депресира колко е дебела...
Златни дрънкулки едва ли би накичила..

Аз бих се зарадвала на хубав халат за вкъщи.

# 9
  • Мнения: 28 874
Хаха, може би си права. Аз пък много исках някой да ми подари такъв колан, затова може би се сетих.  Mr. Green И да, бях си дооооста дебела. Не, че сега съм цвете, де!  Crazy Mr. Green

# 10
  • Мнения: 8 889
Ергономична раница. За майката е, ще й е удобно да носи бебето си.

# 11
  • Мнения: 110
Може да пробваш с някакъв клин за вталяване

# 12
  • Мнения: 330
http://bree.com/en/ladies/backpacks/1929/nola-6?c=200230&num … 00000000206961006

Тази чанта.  Както ще видиш от снимките лесно се превръща от бизнес чанта в удобна раница. Ще може да я ползва по - нататък да ходи с нея на работа, а след работа да взема детенцето от ясла, градина и да са свободни ръцете й.  Имам такава от три години, подложена е на жестока експлоатация - храни, пазар, командировки с компютър вътре - не е мръднала. Между другото има два странични джоба, които идеално събират кен кока кола и бебешко шише с мляко или вода : )

# 13
  • Мнения: 642
http://bree.com/en/ladies/backpacks/1929/nola-6?c=200230&num … 00000000206961006

Тази чанта.  Както ще видиш от снимките лесно се превръща от бизнес чанта в удобна раница. Ще може да я ползва по - нататък да ходи с нея на работа, а след работа да взема детенцето от ясла, градина и да са свободни ръцете й.  Имам такава от три години, подложена е на жестока експлоатация - храни, пазар, командировки с компютър вътре - не е мръднала. Между другото има два странични джоба, които идеално събират кен кока кола и бебешко шише с мляко или вода : )

Може ли дас се купи от България такъв модел- от сайт или от магазин? Харесах я за себе си.

# 14
  • Мнения: 330
Чанти Bree  могат да се купят от Амазон

Общи условия

Активация на акаунт