Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 388
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 48
Здравейте,  не мога да се свържа с д-р Петрова на телефона, който е отбелязан на визитката 0879180816, дали има някакъв друг? Няколко дни след трансфер съм, а май направих цистит и не знам какво мога да взема Confused

п.с.
Свързах се, благодаря на всички,  които ми писаха

Последна редакция: пн, 30 апр 2018, 22:22 от AnMary

# 346
  • Мнения: 41
Момичета търся някой да му преодстъпя моя час за д-р Петрова на 21.05 тъй като няма да мога да отида

# 347
  • Мнения: 48
Момичета, имам въпрос към тези от вас, които са минали пункция и трансфер - тая диета с леките храни ми казаха да я продължа и след трансфера, вие колко време я спазвахте? Аз съм на 10ти ден след трансфер и вече се чудя какво да ям, като най-любимите ми неща не са разрешени -зелени салати  , гъби, бобови и т.н. направо ми омръзна вече от печени мръвки с картофи Grin

# 348
  • Мнения: 283
Даже никой не ми е казвал,  че трябва да съм на специално хранене

# 349
  • Мнения: 48
Даже никой не ми е казвал,  че трябва да съм на специално хранене
Дори и след пункцията ли?

# 350
  • Мнения: 283
След пункцията ми казаха да ям много извара, защото бях с хиперстимулация. И да избягвам газообразуващи. Но само това. А след трансфера изобщо нищо. Но аз бях при Д-р Даскалов. 

# 351
  • Мнения: 283
Момичета, имам въпрос към тези от вас, които са минали пункция и трансфер - тая диета с леките храни ми казаха да я продължа и след трансфера, вие колко време я спазвахте? Аз съм на 10ти ден след трансфер и вече се чудя какво да ям, като най-любимите ми неща не са разрешени -зелени салати  , гъби, бобови и т.н. направо ми омръзна вече от печени мръвки с картофи Grin
Хах и аз съм така .. омръзва ти всичко. Но нали поне 10 дни трябва да се спазва режима, че не е хубаво да има газове, за да не те боли корема и да не станат контракции.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Е тая диета е за 3,4 дена. Хапвай си каквото ти се яде. Препоръчвам много извара дори и след + тест.

# 353
  • Мнения: 48
Е тая диета е за 3,4 дена. Хапвай си каквото ти се яде. Препоръчвам много извара дори и след + тест.
Ами аз разбрах, че е хубаво за около 10тина дни след пункцията и така си карам Grinning иначе изварата я смених с протеин на биогейм на прах -доста по-вкусен е, така и не можах с изварата. Днес вече не издържах и си пуснах кръвен тест, с 3 дни по-рано, но вече изперквам и не мога да чакам до събота. Flushed Сега пък до 15ч не знам какво да правя, та да не го мисля резултата Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 283
Успех! Nightawk хайде дано се похвалиш с положителен резултат!
Аз съм 6 ден днес и направо не знам как ще стискам още 10 дни до теста. Много е трудно това чакане . Притеснявам се че нямам кой знае какви симптоми ... само вчера леки ПМС .. днес обаче нищо.

# 355
  • Мнения: 48
Успех! Nightawk хайде дано се похвалиш с положителен резултат!
Аз съм 6 ден днес и направо не знам как ще стискам още 10 дни до теста. Много е трудно това чакане . Притеснявам се че нямам кой знае какви симптоми ... само вчера леки ПМС .. днес обаче нищо.
Аз си мисля, че тези симптоми са от лекарствата, едва ли толкова рано можем да очакваме да усетим нещо. Иначе аз постоянно имам някакви странни и необичайни неща, но да видим. Стискам палци на всички чакащи, дано да видим положителни резултати Heart Eyes

# 356
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 922
Момичета, аз искам да попитам при инвитро и/или инсе иска ли се цветна снимка на тръбите. Имам час след около месец при д-р Петрова. Тя беше споменала при първия преглед, че ще иска по-натам, но тръгнахме по ендокринолози да си изясняваме състоянието /имаше съмнения за щитовидна/ и минаха 2-3 месеца от прегледа. Та, имам доста време и бих могла да направя, за да й я занеса заедно с изследванията. Вие къде сте правили и при кого? Как се уговаряте с лекаря? Или да си изчакам да мине срещата и да я оставя тя да си води нещата и да си изисква когато и каквото й е нужно?

# 357
  • Мнения: 283
Аз лично си имах цветна снимка правена преди срещата с д-р Петрова . Мисля че в клиниката все още не правят тази процедура, най добре е според мен да говориш с нея и след това да действате.

# 358
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 922
Къде и при кого я прави, ако е удобно да кажеш?

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Аз правих цветна снимка Др Петрова ме прати в Пълмед те говорят и записват час и дата и ти казват кога 300лв .

Точицаа хайдее късмет аз 4ден след трансфер и също нямам болки и симптоми

Общи условия

Активация на акаунт