Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 245
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Ехинацея форте на Тайс от снощи, лактобацили от 25 дни по 1 на ден, а от снощи по 2 на ден, вода с лимони. Горе-долу това за момента. Плюс всички мерки по дезинфекция, за които съм се сетила - пера всичко с дезинфектант, търкам ръце и тоалетна нон-стоп с хлорни и дезинфекциращи препарати, миене по 1000 пъти на ден. Кафе и вода - само домашно и с бутилирана вода. Вече не знам и аз какво още да направя. Не очаквах, предвид това, че пих антибиотик и слагах свещички.
Поне са се появили лактобактерии, малко,но има. Предният път отсъстваха.
Не знам и какво значи - изолират се бактерии хемолитично.

Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 11:51 от blue.angel

# 556
  • Мнения: 828
blue.angel аз от ехинацията съм много доволна, предполагам ще имаш положителен ефект. Вкъщи вече няколко години само с това се лекуваме, антибиотици не съм купувала. Единствено не е препоръчителна при проблем с ЩЖ. Но пък тази на Тайс е доста слаба. Аз от билкар съм си купувава домашно направена ехинацея - това чудо може и мъртвец да вдигне. Може да си правиш и пчелен прашец/пчелно млечице/прополис - изобщо всякакви пчелни продукти се отразяват добре на имунната система.

# 557
  • Мнения: 1 680
Ако наистина при теб всичко е ОК, може пък самото ембрионче да е имало хромозомен проблем. Случва се и при млади жени

# 558
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
blue.angel аз от ехинацията съм много доволна, предполагам ще имаш положителен ефект. Вкъщи вече няколко години само с това се лекуваме, антибиотици не съм купувала. Единствено не е препоръчителна при проблем с ЩЖ. Но пък тази на Тайс е доста слаба. Аз от билкар съм си купувава домашно направена ехинацея - това чудо може и мъртвец да вдигне. Може да си правиш и пчелен прашец/пчелно млечице/прополис - изобщо всякакви пчелни продукти се отразяват добре на имунната система.
На мен много ми помага ехинацеята, зимата често вземам и бързо ме вдига. Не се сетих за нея, иначе щях да я почна още в началото на миналото лечение. Вкъщи имам прополис, той как се взима, ще пробвам и него? Явно при мен е слаб имунитет, за да изчезнат лактобацилите. Ще се подсилвам,  пък дано се излекувам скоро.
Относно хигиената - винаги е била много стриктна,защото и работата ми е такава, че има много източници на бацили. А и зимата имахме контактен на болно дете от хепатит, та хигиената още от тогава ми е супер строга и дезинфекцията е нон-стоп.

# 559
  • Мнения: 828
Ако наистина при теб всичко е ОК, може пък самото ембрионче да е имало хромозомен проблем. Случва се и при млади жени
ами вярно,че причината може да е и хромозомна. Но след като ембриона не беше позитивен за най-често срещаните хромозомни дефекти, някак си не ми се вярва причината да е в хромозомен дефект.

# 560
  • Мнения: 118
blue.angel аз от ехинацията съм много доволна, предполагам ще имаш положителен ефект. Вкъщи вече няколко години само с това се лекуваме, антибиотици не съм купувала. Единствено не е препоръчителна при проблем с ЩЖ. Но пък тази на Тайс е доста слаба. Аз от билкар съм си купувава домашно направена ехинацея - това чудо може и мъртвец да вдигне. Може да си правиш и пчелен прашец/пчелно млечице/прополис - изобщо всякакви пчелни продукти се отразяват добре на имунната система.
На мен много ми помага ехинацеята, зимата често вземам и бързо ме вдига. Не се сетих за нея, иначе щях да я почна още в началото на миналото лечение. Вкъщи имам прополис, той как се взима, ще пробвам и него? Явно при мен е слаб имунитет, за да изчезнат лактобацилите. Ще се подсилвам,  пък дано се излекувам скоро.
Относно хигиената - винаги е била много стриктна,защото и работата ми е такава, че има много източници на бацили. А и зимата имахме контактен на болно дете от хепатит, та хигиената още от тогава ми е супер строга и дезинфекцията е нон-стоп.


До колкото знам, прополиса се разтваря в топла вода и се пие сутрин на гладно WinkНо не си спомням дали 1к.л или чаена лъжичка беше прополиса.

# 561
  • Мнения: X
Добър Вечер
Искам да попитам дали някой от вас знае   Д-р Петрова отпуска ли е и колко време ще продължи тъй като се разбрахме на 2 ри ден от цикъла да.ходя и ако е отпуска.дали си е прихвърлила пациентите към друг

# 562
  • Мнения: 118
Добър Вечер
Искам да попитам дали някой от вас знае   Д-р Петрова отпуска ли е и колко време ще продължи тъй като се разбрахме на 2 ри ден от цикъла да.ходя и ако е отпуска.дали си е прихвърлила пациентите към друг

Да, отпуска е,но другата седмица разбрах,че се връща.Иначе прегледите правят др.Танев и се.Минчев,аз също трябваше да ида на втори ден от МЦ и ме гледа се.Танев

# 563
  • Мнения: 828
Добър Вечер
Искам да попитам дали някой от вас знае   Д-р Петрова отпуска ли е и колко време ще продължи тъй като се разбрахме на 2 ри ден от цикъла да.ходя и ако е отпуска.дали си е прихвърлила пациентите към друг
От понеделник се връща на работа така че може да си запазиш час при нея

# 564
  • Мнения: X
Нз дали ще миже в понеделник тъй като трябва да ида на 2 ри ден от цикъла а в понеделник ще ми е 5 ти ден

# 565
  • Мнения: 828
тогава може би ще е по-добре да пробваш да те погледнат днес, иначе ще изпуснеш цикъла и трябва да чакаш следващия

# 566
  • Мнения: X
Здравейте бих искала да попитам колко струват изследванията за инсеминация

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 40 782
Здравейте бих искала да попитам колко струват изследванията за инсеминация
около 300лв.

# 568
  • Мнения: 828
Да се отчета с две бройки - много симпатични,имат си всичко и си отговарят на седмицата. Сега .... остава да ги избутам до края

# 569
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Да се отчета с две бройки - много симпатични,имат си всичко и си отговарят на седмицата. Сега .... остава да ги избутам до края
Стиснати палчета от мен и ревлив финал и на двата броя Simple Smile. В коя седмица си?

Общи условия

Активация на акаунт