Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 2

  • 82 297
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 680
белали  
Стискам палци този път да нямаш предишните притеснения, а спокойна бременност и успешен финал! Дръж ни в течение, че ще те мислим!

# 541
  • Мнения: X
471 mu/ml Innocent пак се започва голямото чакане... Аз от вчера бях почти сигурна,че ще ми дойде - много силни ПМС имах
Страхотна новина!Стиснати палци за 9месеца безпроблемна бременност!!!❤❤❤

# 542
  • Мнения: 831
Пожелавам на всички да го видят този прекрасен дълго чакан резултат! И дано да изкарам безпроблемно до края Hands Pray
От обяд съм дала инструкции на ММ да проверява резултата през половин час. И към 12:30 идва и ми вика: резултат четири хиляди как е Flushed Добре че в крайна сметка се оказаха само 471.600 Laughing

# 543
  • Мнения: 7 225
Белали, чудесен резултат! Лека и безпроблемна бременност! Simple Smile

# 544
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 830
Bellali, стискам палци този път всичко да е наред. Леко и безпроблемно бременеене.

# 545
  • Мнения: 283
Bellali,  много, много стиснати палци и от мен.

# 546
  • Мнения: 831
Благодаря ви! Дано повлека крак за повече положителни тестчета Blue HeartPurple HeartBlue Heart

# 547
  • Мнения: 831
Днес чхг 1545 mu/ml - как ви се струва? Удвояване на 2,3 дни според калкулатора

# 548
  • Мнения: 7 225
Според мен си нараства чудесно. Успех! Blush

# 549
  • Мнения: 1 680
+1 Продължавай в същия дух

# 550
  • Мнения: 272
Ехе belalli , браво! Страхотна новина! Дано дано всичко да е така до края...
Ща чакаме и други да се похвалят...

# 551
  • Мнения: 831
А не е възможно да са двете нали? Предния път на този ден ЧХГ ми е било 1222 mu/ml. В четвъртък съм на преглед в София, да видим какво е положението

# 552
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 830
А не е възможно да са двете нали? Предния път на този ден ЧХГ ми е било 1222 mu/ml. В четвъртък съм на преглед в София, да видим какво е положението
Чакаме новини от теб, дано всичко е ОК този път, стискам силно палци.
Скрит текст:
Аз съм с нова бактерия - този път Ешерихия коли, ще се гръмна вече. Тази ЦС само се отлага и вече не знам кога ще я правя. Сега отново лечение, цикъл, МБ ...

# 553
  • Мнения: 831
blue.angel отложихме УЗ за понеделник - да е по-сигурно, че ще се види къде какво е.
Иначе днес съм на консултация при доц.Русев - това го планирам отдавна по идея на д-р Петрова - да видим дали ще има коментар по миседа и съответно ако трябва да взема някакви мерки сега.
Много неприятно с тези бактерии - ти с какво си подсилваш имунната система? И аз другата седмица планирам да пусна няколко изследвания на вируси и подобни - листериоза, ешерихия, токсоплазмоза и каквото още се сетя ... Токсоплазмоза и листериоза имам от предния трансфер, но пак мисля да проверя дали нещо не съм прихванала междувременно

# 554
  • Мнения: 1 680
Белали, засега променили ли сте нещо в поддържащата терапия от първия трансфер?

Общи условия

Активация на акаунт